Witaj!

Sekcja Haplowych Creepypast
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#1
Jakiś czas temu Dzek wrzucił na forum luźny wątek, gdzie każdy może podzielić się swoją pastą - spoko, pomyślałem i wróciłem mgiełką wspomnień do starego forum, gdzie prócz sekcji past funkcjonowała również sekcja creepypast, prowadzona bodajże przez Pryyka. Wrzucał tam raz na jakiś czas creepypasty, które w pewien sposób się mu spodobały. Skoro już jest okazja na stworzenie czegoś takiego, zabrałem się do pracy i poszperałem trochę w internecie, znajdując "straszne historie", jakie gdzieś w pamięci mi zapadły przez swoją uniwersalność. Część creepypast może się powtarzać ze starego wątku, jednak było to X lat temu, więc nowi gracze na pewno znajdą coś dla siebie.


Chciałbym również podkreślić, że wątek jest przeznaczony dla osób z IQ większym od średnio rozgarniętego szympansa i rozumieją, że wulgaryzmy i moralnie niestosowne teksty będą się przejawiać w pastach.
Żeby zapobiec sytuacją w których ktoś "PRZYPADKIEM" przeczyta post, wprowadza się jedną zasadę - spoilery. Każda historia ma być zawarta w spoilerze. Poza tym, jeżeli kopiujecie, wstawcie źródło to zawsze cieszy autora!

Więc, pomijając długi wstęp - wstawiajcie swoje pasty, bierzcie z internetu te, którymi chcielibyście się podzielić i bawcie się dobrze.

Czat "poyeby"

Pozwoliłem sobie wrzucić całość na pastebina, ponieważ inaczej forum cenzuruje wulgarne teksty.

IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
X czas tamu, przeglądając internet, nie byłbym sobą gdybym nie zacął wyszukiwać różnych dziwnych tematów. Natrafiłem na pastę o goatmanach. Nie jest wybitnie długa, i może dla niektórych wydać sie nudna, ale mam nadzieje że chociaż części z osób czytających, przypadnie do gustu.

Link skąd wziąłem: http://pl.creepypasta.wikia.com/wiki/Goatman

Mówisz, że lubisz rdzennoamerykańskie legendy? Słyszałeś o Goatmanach?

Nie? Więc pozwól mi Cię oświecić.

Pewnego razu przerwa w zasilaniu zmusiła nas do zrobienia ogniska. A przecież wiesz, że nie ma nic lepszego, niż blask ogniska i dobra historyjka. Właśnie wtedy dowiedziałem się o Goatmanach.

Legenda głosi, że zmieniają postać, a najbardziej lubią przybierać ludzką formę. Dlatego właśnie są tak niebezpieczni.

Ponoć jeśli znajdziesz kość lub fotografię Goatmana i zachowasz ją w domu, poczekają.

"Na co?" pytasz. Odpowiedź brzmi: na Ciebie. Czekają, aż wyjdziesz. Wtedy będą przetrząsać Twoją posiadłość, dopóki nie znajdą tego, co im zabrałeś.

Był nawet taki przypadek, usłyszałem o tym tamtej nocy, że ktoś spotkał Goatmana twarzą w twarz.

Była noc taka jak ta, która panowała, kiedy tego słuchałem. Kilku mężczyzn zaplanowało zrobić sobie ognisko na pustyni i opowiedzieć sobie kilka historyjek. Wtedy z głębi pustyni wyszedł człowiek i przysiadł się do nich, przez cały czas nie mówiąc ani słowa. Nikt nie obdarzył obcego miłym spojrzeniem.

Jeden z mężczyzn przytoczył legendę Goatmana. Na końcu legendy mężczyźni zaśmiali się nerwowo. Obcy dalej siedział całkowicie cicho.

Mężczyźni zdecydowali się zgasić ognisko i wrócić do domu. Nie mieli wystarczająco dużo miejsca dla obcego i pomyśleli, że można pojechać do miasta autostopem.

Właśnie wyjechali, gdy zobaczyli, że coś ściga ich samochód. Przestraszeni, przyśpieszyli. To coś również przyśpieszyło.

Kiedy dogoniło ich samochód, przewróciło go i zaciągnęło trzech mężczyzn w głąb nocy.

"Co się z nimi stało?" pytasz. Nigdy ich nie znaleziono.

Uważaj na Goatmanów. Mogą zmieniać wygląd, nie mówiłem Ci? Ten bezdomny, błagający o drobne, on mógł być jednym z nich. Albo Twój szef, nauczyciel lub przyjaciele.

"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#3
Daily pasta - moim zdaniem najlepsza, jaką czytałem.
Uwaga, długa! Tyle że warto!

strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#4
BAARDZO długa creepypasta, ale zdecydowanie jedna z lepszych, które czytałam 

HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#5
Dawno tutaj nic nie było, kolejny klasyk, zapraszam do lektury!

Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#6
@up w polowie bylo jeszcze dosyc fajne ale ta koncowka byla jakas oklepana i popsula cala paste

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#7
Lubię te o tematyce nternetowej czy komputerowej. Smile
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#8
Pasta odrażająca, także ostrzegam. Przypominam również, że wątek zawiera sporo niecenzuralnych treści, dlatego jeżeli Cię to w jakiś sposób uraża, to uciekaj jak najszybciej.

Źródło: http://pl.creepypasta.wikia.com


TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#9
Dawno temu czytałem to. Powiem, że jest dosyć mocne. Po przeczytaniu nie zapomnicie tego przez długi czas.
UWAGA SPOILER NA DOLE:
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#10
@Ref

co powiecie na odświeżonko? Dawno Creepypast nie było
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.