Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
bar.man1209
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Tom Hay
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Tom to mądry i odważny chłopiec, który lubi spędzać czas z przyjaciółmi. Zawsze szybko znajduje kolegów. Lubi się mścić, choć był leniwy. Jest wrażliwy na cudzą krzywdę. Dosyć często rozpoznaje kłamstwo.
Wygląd postaci: Tom, jest wysoki i dosyć pulchny. Jego oczy są koloru jasno-niebieskiego, a włosy rude. Jego cera jest dosyć jasna. Lubuje się w czerwonych, bądź niebieskich ubraniach.
Historia postaci: Tom ma dwoje kochających się rodziców jego matka (mugolka) o świecie magi wie od męża. Sam Tom nie wiedział o magii nic , jedynie że istnieje . Kiedy miał dwa i pół roku zaczął lewitować a żarówki w którym był zaczęły migotać, kiedy jego mama to zobaczyła strasznie krzyknęła i zawołała tatę wtedy ona dowiedziała się o magii. zdarzało mu się to kilka razy w kolejnych latach ale bardzo rzadko, najczęściej jak się denerwował. Kiedy miał dziesięć lat tata powiedział, że jego życie zmieni się bardzo w jedenaste urodziny. Od tamtej chwili Tom wyczekiwał jedenastych urodzin. W przed dzień jedenastych urodzin Toma tata opowiedział mu wszystko o świecie czarodziejów co wiedział. W jedenaste urodziny Toma jego mama zrobiła przepiękny tort , ale a tak wszyscy wyczekiwali tylko jednego, sowy z Hogwartu. I kiedy Tom stracił nadzieję, i zaczął jeść tort wielka sowa z listem wleciała przed wcześniej otwarte okno. W liście było napisane, że Tom dostał się do Hogwartu, dołączona była też lista rzeczy potrzebnych do szkoły. Był strasznie zaciekawiony tym światem i że do niego dołączy. Po wyleceniu sowy przez okno tata z uśmiechem na twarzy powiedział, że musimy wybrać się na Ulicę Pokątną. Po odwiedzeniu sporu sklepów w końcu Tom wraz z tatą weszli do Olivandera po różdżkę, po zakupieniu różdżki Tom wrócił z tatą do domu. 1 Września Tom z mamą i tatą pojechali na peron 9 3/4, po czułym pożegnaniu z mamą i tatą wsiadł do pociągu i pojechał, pojechał do Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Nazywam się Tom. A ty jak się nazywasz ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Napewno w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*z uśmiechem biorę od niego zupę*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Dowiedziałem się kiedy oglądałem odcinek u TheShark na Youtube.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Musisz użyć innego nazwiska.
Rozpisz trochę wygląd i charakter postaci.
Opisz w historii odkrycie magicznej mocy. Jeśli będziesz miał z tym problem, napisz do mnie na Discordzie. (Blusimusic#0078)
Napisz skąd dowiedziałeś się o serwerze.
Trzy dni na poprawę.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#3
Wstrzymane!
Dopisz do charakteru jakieś negatywne cechy.
"ale wiedzą dzieli się tylko przyjaciołom." - "ale wiedzą dzieli się tylko z przyjaciółmi"
Do odkrycia magicznej mocy dopisz jakie emocje odczuwał i dlaczego.
Trzy dni na poprawę.
(Informacje o poprawie pisz tutaj, bo potem nie wiem, że poprawiłeś.)
bar.man1209
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2018
0
#4
Poprawione
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#5
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.