Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
karolo24
Czarodziej




Posty: 15
Tematy: 5
Sie 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Carlos Wecki
Miejsce urodzenia: Miejski ośrodek zdrowia w Londynie
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Carlos to mądry i odważny chłopak, który lubi robić niewinne figle. Dwa razy zmieniał mugolską szkołę z powodu przeprowadzki. Zawsze prędko znajdował kolegów. Lubi się mścić, choć był leniwy. Jest wrażliwy na cudzą krzywdę. Umie rozpoznawać kłamstwo.
Wygląd postaci: Carlos często ubierał się w czarny mundurek, szarą koszulę i spodnie. Zawsze ubiera krawat koloru zielonego, który pokazuje wesołość chłopca. Ma czarne włosy i oczy. Jest lekko opalony.
Historia postaci: Carlos był fajnym chłopakiem, koledzy go lubili, był mądry. Niestety dwa razy, jak się przeprowadzał musiał żegnać swoich przyjaciół. Zawsze, gdy się złościł wszystkie przedmioty wokół niego zaczynały lewitować, co dziwiło chłopca. Carlos nie wiedział o tym, że jest czarodziejem. Dowiedział się tego dopiero w dziewiąte urodziny. Cieszył się bardzo, że za dwa lata dostanie list od Hogwardu. W wieku 11 lat dostał ten list, więc jak najprędzej poszedł na ulicę przekątną i kupił potrzebne przedmioty. Po miesiącu czasu przyszedł z rodzicami na peron dziewięć i trzy czwarte. Szczęśliwie pojechał do Hogwardu żegnając rodzinę.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, jestem Carlos Wecki, a ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Pałac kultury w Warszawie jest niedaleko złotych tarasów, na placu Defilada 1. Popytaj się tubylców, gdzie to jest dokładnie, oni na pewno ci odpowiedzą.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Co to jest za zupa? *spróbował dania, które podał mu Steven*


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Grzebałem w internecie i znalazłem tą stronę.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.