Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Quezoo
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Oscar Grayson
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Oscar jest ekscentryczny i samolubny. Żyje w silnym przekonaniu, że najważniejsze to dążyć do swojego celu - nawet jeśli to konieczne to "po trupach" by być szczęśliwym i spełnionym. Jest wybuchowy. To chłopak ambitny i pewny siebie. Uważa, że się świat jest tylko osobistym wyobrażeniem i należy samemu sobie go stworzyć. Jest cwany i chytry. Potrafi łatwo nawiązywać kontakty i manipulować ludźmi.
Wygląd postaci: Oscar jest wysokim i szczupłym chłopakiem o lekko pochylonej posturze. Ma jasną karnację, średniej długości brązowe włosy i piwne oczy. Od urodzenia pod jego okiem znajduje się znamię. Lubuje się w czarnych kolorach i dotychczas w takim kolorze ubrania sobie dobierał.
Historia postaci: Jego ojciec jest mugolskim dentystą i rzadko ma czas na sprawy rodzinne. Kiepski kontakt z synem pozostawił na psychice Oscara duży ślad. Jego matka zaś jest smokologiem. Uważa, że zamiłowanie do smoków Oscar odziedziczył definitywnie po niej. Żartuje nawet, że jest "synem smoka", gdyż jego wybuchowy momentami charakter, przypomina jej zachowanie smoków. Oscar jest jedynakiem. Ma bardzo bliski kontakt z matką. Szanuje ją ponad wszystko. Mieszkają w spokojnej dzielnicy w Londynie. Dotychczas Oscar prowadził dość spokojne, stabilne finansowo życie. Poświęca swój wolny czas na czytaniu książek i zbieraniem wszelkich obrazków, komiksów i dzieł związanych ze smokami. Pewnego dnia chłopak bawił się na podwórku. Niefortunnie spadł z drzewa i zwichnął sobie kostkę. Po wizycie u lekarza, powróciwszy do domu, położył się na łóżku i odpoczywał. Zapomniał zabrać z biblioteczki swojej ulubionej książki. Zwrócił wzrok na półkę, gdzie znajdowała się książka i już próbował wstawać, gdy nagle księga dynamicznie spadła z biblioteki i jakby podskakując wędrowała w stronę Oscara. Chłopak ze zdziwienia zawołał swoją matkę i wszystko jej opowiedział. Matka chłopca po krótkich zawahaniu ucieszyła się i uspokoiła go. Nazajutrz Oscar otrzymał list z hogwartu. Matka była dumna z tego powodu. Wiedziała, że dzięki szkole Oscar będzie mógł pogłębić wiedzę na temat smoków, do których ma tak wielkie zamiłowanie. Młody jedenastolatek udał się na ulicę pokątną, gdzie zakupił wszelkie potrzebne do szkoły akcesoria. Nie mógł opanować euforii, która towarzyszyła mu przy odbiorze swojej różdżki. Kilka dni później chłopak udał się na peron 9 i 3/4, gdzie czekał na niego pociąg. Ojciec nie mógł być wtedy obecny. Pomimo smutku, który towarzyszył w tamtej chwili chłopakowi, wspierała go cały czas mama. Uściskała syna i pożegnała. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Jestem Oscar Grayson.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Na placu Defilad)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Byle czego nie jadam *oddaje talerz Stevenowi*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Grałem już na nim dawno temu pod nickiem "Szczypi0or" wtedy bodajże. Robiłem wam reklamę na youtubie. Słyszałem o nim gdzieś na innym serwerze.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Przeczytałem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję.

Blizna to coś, co nabywa się poprzez naruszenie skóry, więc ciężko mieć ją od urodzenia. 
Dopisz do historii wątek o pojawieniu się mocy twojej postaci.
Quezoo
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2017
0
#3
xopowo napisał(a): (27.04.2018 21:20)Wstrzymuję.

Blizna to coś, co nabywa się poprzez naruszenie skóry, więc ciężko mieć ją od urodzenia. 
Dopisz do historii wątek o pojawieniu się mocy twojej postaci.

Poprawiłem bliznę na znamię i dopisałem historię mocy.
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#4
Meh meh, trochę naciągane, ale niech będzie...
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.