Witaj!

[Apelacja] Vaid
Vaid
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 8
Paż 2015

#1
Osoba nakładająca karę:froxel
Powód nałożenia kary:Groźby
Czas trwania kary: Perm
Opis sytuacji:Nawet nie pamiętam.

ArgumentacjaTongueiszę drugą apelacje bo wcześniej napisałem zły powód bana, jeżeli komuś groziłem to przepraszam było dość dawno temu, każdy zasługuje na drugą szansę. Jeżeli froxel czuje się urażony czym kolwiek to chce go przeprosić, liczę na pozytywną ocenę sytacji, ban trwa już koło 2 lat jest to raczej długi czas bana.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
Mnie przepraszać nie musisz, bo nie mi groziłeś. Sytuacją miała miejsce, kiedy pomagałem Emilowi na randze HeadAdmina i groźby stosowałeś w kierunku jednego z moderatorów. Ów moderator zgłosił to mi, ze wszystkimi niezbędnymi dowodami i poniosłeś tego konsekwencję.
Ja rozumiem, że w internecie ludzie nabierają odwagi i często robią/wypisują rzeczy myśląc, że przecież w przestrzeni wirtualnej są bezkarni. Tak to Mój Drogi nie działa.
Ciesz się, że skończyłeś tylko z banem, a ten moderator nie wnosił sprawy na policję, bo był taki zamysł i mógłby to oczywiście zrobić.

Zastanowię się nad Twoją apelacją, a kiedy podejmę decyzję poinformuje Cię o tym w tymże wątku.
Ty natomiast przez ten czas oczekiwania zastanów się nad tym, aby w przyszłości nie zgrywać kozaka w necie, bo możesz ponieść ciężkie konsekwencję, nie tylko wirtualne.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#3
Zastanowiłem się nad Twoją apelacją, jednak jak doskonale wiemy, ban tym bardziej permanentny to kara, a nie wakacje. Nie będę tolerował takiego zachowania, jakie miało miejsce w Twoim wykonaniu kilka miesięcy temu, jednak dostaniesz ostatnią szansę.
Jestem skłonny znieść Ci bana pod następującymi warunkami, abyś nie czuł się bezkarnie.
- Tracisz wszystkie MK, odbanowane zostaje tylko konto główne.
- Tracisz wszystkie postacie, zgodnie z regulaminem i musisz utworzyć nowe.
- Kolejne przewinienie oznacza perma, nie będzie tutaj banów czasowych i wielokrotnych ostrzeżeń. Nie potrafisz się zachować, dostosować i wykorzystać szansy, którą dostałeś? Wylatujesz, proste.

Skontaktuj się ze mną na discordzie w tej sprawie. Jeśli warunki Ci nie pasują i coś Ci się nie podoba to nawet nie zawracaj mi głowy i odpuść sobie, tutaj nie ma miejsca na negocjacje.

Kolega długo z nami nie pobył. Złamałeś warunki nadania warunkowego UB, wróciłeś jedynie po to, żeby robić syf. Zapomnij o powrotach w przyszłości, wyczerpałeś swój limit.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.