Witaj!

Koniec.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#11
Nigdy nie palales do mnie radosną energią, ale no cóż... Kiedyś się jeszcze spotkamy, bye bye.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#12
A o mnie już się nie pamięta? ;_;
Bye byee
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#13
Czeeeść ;x
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#14
Do zobaczenia gibster!
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#15
Papatki w imieniu Smerfika, skrzacika którego miałeś raz kiedyś kupić.

Żegnaj!


A teraz idę zaznaczyć datę pożegnania i czekam na datę powrotu na Hapel!
animalka
Azkaban




Posty: 68
Tematy: 16
Cze 2016
Hufflepuff

#16
Długi czas zastanawiałam się jak się z Tobą porzegnać. Przychodzi mi to z tym większym trudem, gdyż jesteś jedną z pierwszych osób którą poznałam na tym serwerze. Najchętniej pożegnałabym Ciebie wspominkami, jak dawniej rozmawiając w starym gronie na skype w pewnym sensie ożowiając te te najzabawniejsze i najszczęśliwsze chwile. Tyle godzin przepędziliśmy wspólnie na serwerze i na rozmowach wymyślając najcudaczniejsze rzeczy... I to ma tak nagle na dobre się urwać? Wszystko ma zostać jedynie wspomniniem? Godziny przepędzone na żartowaniu w dormitorium, śmieszkowanie z Paulą i Dorisnem na skype... Rozmowy... Po prostu wszystko. Już za tym tęsknię i dlatego żywię cichą nadzieję, że jeszcze kiedyś tu wrócisz lub choć zawitasz choćby na discordzie by porozmawiać jak dawniej
Oby twoj nowy rozdział miał więcej wzlotów niz upadków i kto wie, może wrócisz do tego wcześniej nizby się zdawało?


Jednak nie powiem Tobie "żegnaj", gdyż to kojarzy się z pozegnaniem na zawsze, a DO USŁYSZENIA!
Biegaczysko
Czarodziej




Posty: 106
Tematy: 10
Gru 2014
541
Hufflepuff
#17
Gibster, będę szczery. Twoja osoba jest jednym z niewielu czynników, które pozwoliły mi pokochać ten serwer. Twoje poczucie humoru, odwaga, skromność, a przede wszystkim swego rodzaju prężność i bystrość, z jakimi uchwyciłeś istotę rozgrywki serwera, były powodem, przez który przez wiele lat nie mogłem oderwać od hapla myśli.
Wstawałem rano- hapel. Jadłem obiad- hapel. Kładłem się spać- hapel.
Śniłem o haplu, sniłem o Harrym Potterze, śniłem o Tobie. Śniłem o tym, jak stajesz się najlepszym graczem tego serwera, i jak prowadzisz innych, by dorównali Ci chociaż w połowie. I śniłem o tym, jak będąc na szczycie, odchodzisz, by pozostawić za sobą legendę nie mającą sobie równych.
A teraz ten sen stał się prawdą.
Gibster, dziękuję Ci za wszystko, co tutaj zrobiłeś- wskazałeś drogę nie tylko mi, ale i nam wszystkim. Idź, przyj ku przyszłości, nie szukaj nowych horyzontów, lecz wyznaczaj je sam, tak jak i zrobiłeś to tutaj. Jestem pewien, że jest ci to pisane.
Żegnaj, Najlepszy Graczu Harry Potter School PL. To były piękne czasy.
Vega jak się dowiedział że Nicolas zmarł:
[Obrazek: https://i.makeagif.com/media/7-13-2015/SsbWUc.gif]
Smaczniaczek
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2015

#18
elo wale wiadro xddddddddddddddddd
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#19
Żegnaj Gibster, będziemy tęsknić Wink



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.