Witaj!

Koniec.
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#1
I nadszedł. Dzień ostateczny. Dzień, w którym jeden z rozdziałów się zamyka, tylko po to by kolejny mógł się utworzyć.

Rozdział gry na Haplu uważam za zamknięty.

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, z którymi odgrywałem jakieś dłuższe akcje. Najbardziej dziękuję @Carter @Mikowskyy @animalka @David oraz @Yuki .
Jesteście osobami z którymi na Haplu grałem najwięcej i były to przeróżne akcje za które wam bardzo dziękuję.
Szczerze, to nie spodziewałem się, że tą część zamknę tak szybko – bo niespełna 3 lata.
Dziękuję wszystkim, którzy to przeczytali, że znaleźli chwilkę na coś takiego.
Dziękuję za uwagę, żegnajcie przyjaciele. Być może kiedyś powrócę.

**Kurtyna odsłaniająca scenę opadła.**
Gdyby ktoś chciał popisać na discordzie -> Gibster Monte Christo#0026
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Pamiętam jak jeszcze Erona Baltimore robiłem na wzór twojej postaci.... dobra ale to nie ważne xD. Byłeś na pewny wybitnym graczem i będzie nam ciebie bardzo brakować. Mnie może długo nie znałeś, bo tylko pół roku jednak czuć ten smutek.  Będzie mi ciebie tu brakować <3
 Licze że wrócisz szybko CZEKAMY!!!
Carter
Azkaban




Posty: 61
Tematy: 8
Lip 2017
Ravenclaw

#3
Nie powiem...bardzo mi smutno z tego powodu. Po moim roku grania nadszedł dzień, w którym poznałam twoją ciekawą osobę. Kolejne trzy lata były jeszcze świetniejsze od twoich pierwszych postaci do tych późniejszych. To przykre żegnać taką osobę, z którą rozmawiało się na TS'ie, Skype, DC i Facebooku całymi dniami. 
Mam szczerą nadzieję, że zawitasz jeszcze kiedyś do tego rozdziału, a nasz jakże wspaniały kontakt się nie urwie i dalej będziemy cisnąć ze śmiesznych filmików czy akcji o 5 nad ranem hasających po łączkach i rzekach. No nic...z tego miejsca również chcę ci podziękować za grę i być może do zobaczenia kiedyś :Big Grin Trzymaj się Sebek <3
Pieselowskyy
Azkaban




Posty: 21
Tematy: 7
Maj 2017
Gryffindor

#4
*Macha mu na Pa Pa*
Do zobaczenia, towarzyszu Gibster
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#5
I tak wrócisz jak Ci wszyscy co się żegnali.
neksiakuwa_
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 4
Lip 2017
4
#6
Do zobaczenia.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#7
Gibi Gibi
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#8
GIBON SMIECIU A MNIE NIE OZNACZYSZ?! 5 LAT GRANIA Z TOBA, TRZY PRZEKRETY, DWA NAPADY, 5 CK I 6 AKCJI GWALTU, W TYM UJEZDZANIE KROKODYLA -A TY NIC NIE WSPOMNISZ? a pfff 

Papa <3
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#9
Papa
Shy
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#10
Do Zobaczenia ;]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.