Witaj!

[Ucz1] Ellien Sfampert-Smerther.
Fabi_PL
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2018
3
#1
Ellien Sfampert-Smerther

Ellien został adoptowany przez ród Smerther, a dawniej był z rodu Sfampert. Urodził się 13 marca **12 haplowych lat temu** w Szpitalu Św. Munga w Londynie. W Hogwarcie mieszka w dormitorium Godryka Gryffindora, a poza Hogwartem w rodzinnym domu Smertherów w Londynie.
Przynależność rasowa lub etyniczna:
Irlandczyk
Zdjęcie Postaci i opis wyglądu:
(Mniej-Więcej coś takiego.)
No a więc tak - Ellien to jasnej karnacji dość wysoki chłopak z brązowymi włosami i niebieskimi oczami. Rzęsy ma on długie, które dodają mu urody. Ma on bardzo mały nos, a uszy ma zaś średniej wielkości. Na szyi nosi on swój pozłocony naszyjnik, który dostał od swojej matki. Z początku chłopak chodził w krawacie, i dość schludnych ubraniach, lecz postanowił to zmienić. Zaczął nosić czarną bluzkę a w raz z tym czarną bluzę. Na swojej ręce ma pewien średniej wielkości tatuaż. W swojej bluzie kieszenie ma głębokie, więc często coś tam chowa. Jego spodnie to czarne dresy, lub jakieś granatowe spodnie. Buty nosi on sportowe, najczęściej koloru białego.
Status Krwi:
25%
Historia Postaci:
(Poznacie ją jeszcze)
Cechy charakteru:
Ellien jest nawet pozytywnie nastawiony, lecz w obronie kogoś potrafi postawić na swoim. Nie lubi kłamać i znęcać się nad kimś. Bardzo ceni w sobie odwagę oraz męstwo. Jego słabością jest smutek, ponieważ zostawili go najbliżsi przyjaciele. Ma dużą wiedzę lecz często zapomina, gdy ktoś go zapyta. Spryt nie jest jego mocną stroną lecz lubi ćwiczyć. Zawsze ale to zawsze chciał mieć najlepszego przyjaciela, któremu może zaufać. Nie zdradza tajemnic swoich, jak i również swoich najbliższych, lecz swoim wrogą w ogóle nie dotrzymuje. Nie lubi się bić z lepszy, ale zawsze coś poradzi. Nie do końca ufa wielu ludziom. Szybko zawiera nowe przyjaźnie ale zdarzają się długie kłótnie. Ellien przez ostatnie dni stał się bardziej tajemniczy, poprzez parę sytuacji w jego życiu. Nie lubi rozmawiać na swój temat. Nie lubi gdy się mu coś rozkazuje. Bardzo on lubi zwierzęta i magiczne stworzenia.
Relacje:
Andrew Smerther - Mój brat z rodziny, która mnie adoptowała. Jest on naprawdę fajnym bratem! Z nim nigdy się nie nudzę./Mr_M3ntos
Antonina Riannon - Poznałem ją dość dawno. Jest ona bardzo fajną dziewczyną! Uczę ją często zaklęć./Antoninaa
Gruzek - Poznałem tego skrzata w wakacje. Do tej pory go pamiętam. To był i najprawdopodobniej jest miły i pomocny skrzat domowy!/Rower2
Severus Sfampert - Mój brat, który niestety zmarł... To był naprawdę dobry człowiek, no ale cóż.../Rower02
(Więcej relacji niebawem.)
Rodzina:
Syriusz Drake - wujek(Z rodziny zastępczej)
Andrew Smerther - brat(Z rodziny zastępczej)
Severus Sfampert - brat - nie żyje
James Smerther - brat(Z rodziny zastępczej)
Agatha Smerther - matka(Z rodziny zastępczej)
Felix Sfampert - matka
Amanda Sfampert- matka
Ciekawostki:
Potrafi masę języków m.in: Francuski, Włoski, Polski lekko mieszany.
Jego boginem jest pająk.
Nie ma on w Hogwarcie ulubionych przedmiotów,
Bardzo lubi ciszę.
mr_M3ntos
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 6
Lut 2018
8
Gryffindor
#2
Nie jest tak źle...
+REP
To jak, ruszamy?
Fabi_PL
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2018
3
#3
@Mr_M3ntos Dzieki

@Ref @ref
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#4
Tak sobie. Popracuj trochę nad wszystkim, a będzie r epka Smile
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#5
Tak jak u góry pan napisał - popracuj troche nad nią, a osiągniesz sukces Smile
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#6
"Felix Sfampert - matka"

Nie zeby cis ale popraw to
Nie jest zle!
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#7
,,Andrew Smerther - Mój brat z rodziny, która mnie adoptowała. " popraw to  i będzie chyba dobrze (?¿)
Dave321
Azkaban




Posty: 14
Tematy: 3
Lip 2017

#8
@Up co tam jest źle? Mój brat z rodziny KTÓRA MNIE ADOPTOWAŁA. Z RODZINY KTÓRA MNIE ADOPTOWAŁA.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.