Witaj!

Jack 'Ashenone' Draytron [Ucz 1]
D_zE^k
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 3
Mar 2018
26
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Jack 'Ashenone' Draytron 
Data urodzenia: 21.11.2052
Czystość krwi: 50%
Przynależność etniczna: Brytyjczyk
Miejsce urodzenia: Londyn
Aktualne miejsce zamieszkania: Londyn
Obecnie jest na roku: I
Dom w Hogwarcie: Slytherin
Zdjęcie postaci:
 [Obrazek: HANqsGT.png]

Opis wyglądu postaci: Jack ma krótkie ciemno brązowe włosy. Twarz ma szczupłą, a na nosie ma poziomą blizne. Oczy ma koloru niebieskiego. Jack jest chudy, nie za wysoki, ma ok 160 cm wzrostu. Jego cera jest dość jasna. Jack lubi chodzić w mugolskich ubraniach, nie przepada za szatami hogwartu, często mówi innym, że ma uczulenie na materiał z którego wykonana jest szata, ale wiadomo, że to kłamstwo.


Cechy charakteru postaci: Jack jest rasistą i całe życie pesymistą, egoista który często mówi ironicznie. Jest zdolny, lecz leniwy. Samotnik, chytry i przebiegły.


Historia: Jack nie ma dużo przyjaciół, można w sumie rzec, że jest samotnikiem. Nie lubi zbytnio kontaktować się z innymi ludźmi, zazwyczaj trzyma się na uboczu wraz ze swoimi pesymistycznymi myślami, ale zawsze, gdy zobaczy odmieńca rasowego, to coś go bierze i puszczają mu nerwy. Tak jak kilka tygodni przed jego jedynastymi urodzinami. Gdy zobaczył czarnoskórego, to tak się zdenerwował, że w trakcie wymiany ostrych zdań, czarny chłopiec zaczął kręcić się w powietrzu, a pod koniec jego głowa wylądowała w kałuży. Jack został zawieszony w prawach ucznia w swojej mugolskiej szkole, a czarny uczeń został wysłany do domu bez klamek przez nauczycieli którzy stwierdzili, że uczeń zwariował po tym jak opowiadał im co rzekomo Jack mu zrobił. Wiedzieli jednak, że uczeń nie poobijał się sam, a Jack to jedyna osoba która była w pobliżu całego zdarzenia. W dniu jego jedenastych urodzin otrzymał list od czarno brązowej sowy. Matka Jack’a która jest mugolem wydawała się oburzona myślą, że jej syn ma prowadzić życie takie jak jego ojciec. Natomiast jego ojciec… wydawał się niewzruszony całą sprawą. Jack gdy kupował sobie rzeczy na ulicy pokątnej poznał poznał pewną osobę, która zaoferowała mu nowy dom. Długo rozmyślał, czy to aby na pewno dobra decyzja, ale ostatecznie po kilku tygodniach poinformował jegomościa, że chce dołączyć do niego i tak Jack zmienił nazwisko na Draytron, lecz w jego sercu nadal był Ashenone, przez co przedstawia się dwoma nazwiskami.

Rodzina:
* Ojciec ~ Aron Ashenone - Jest czarodziejem, ma nudną prace w korporacji mugoli, nie interesuje się rodziną.
* Matka ~ Aurora Ashenone - Mugolka, wie o świecie magi, ale ma go głęboko w poważaniu. Zajmuje się nudną pracą, gdzie szyje jakieś ubrania. Podobnie jak ojciec nie interesuje się mną.
* Przybrany Ojciec ~ Carter Draytron. Nie znam go za bardzo, ale postanowiłem przystąpić do jego rodziny. Sądzę, że życie z nim może stać się dla mnie bardziej ciekawe.

Relacje:
* Profesor James Liveblack - Jest opiekunem mojego domu. Pan Liveblack pomógł mi w projekcie pozalekcyjnym, pomógł mi znaleźć węża. To co profesor zrobił z stworzeniem, obudziło we mnie skłonności psychopatyczne. Prowadzi w miarę ciekawe zajęcia, ale mógłby trochę szybciej i bardziej energiczniej je prowadzić.
* Profesor Lorcan Procter - To on obudził w Jack'u smykałke do eliksirów. Z chęcią chodzi na jego zajęcia.
*Callidora Bowes - Nie przepadam za nią, często mnie irytuje.
*Leo Westwood - Kolega z którym robiłem projekt pozalekcyjny. Udało nam się stworzyć 2 z 3 eliksirów. O dziwo dostaliśmy W, a trzeci eliksir który nam się nie udał przedstawiliśmy jako "jak nie robić eliksirów".


Ciekawostki:

- Jack nie lubi chodzić w mundurku szkolnym, przez co szuka alternatyw ubrania, aby inni nie czepiali się o brak ubrania szkolnego.

- Jack zawsze przy sobie ma dużo słodyczy, ale nie często je konsumuje.

[Obrazek: 212652-who-am-i-no-system-is-safe-who-am...s-safe.gif]
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#2
Eminem
pdw
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#3
Draytron polkrwi i na dodatek ADOPT STFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


ELIZABETH DRAYTRON SIE W GROBIE PRZEWRACA
Carter
Azkaban




Posty: 61
Tematy: 8
Lip 2017
Ravenclaw

#4
Nie przesadzaj! Wyjdzie na ludzi jak na czystokrwistych przystało!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.