Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
TheMiloss
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 3
Gru 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Kevin Morris
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Kevin jest chłopcem inteligentnym, ale też i wrednym. Przeszkadza młodszym w zabawie. Nie jest lubiany wśród rówieśników, jest przez nich wyśmiewany. Głównie dlatego jest samotnikiem. Chłonie bardzo dużo wiedzy zwłaszcza o potężnych czarodziejach. Ma bardzo silną wolę i samoświadomość. Uwielbia magię, lecz nienawidzi mugoli i uważa, że na świecie nie powinno być dla nich miejsca.
Wygląd postaci: Kevin to średniej wysokości szczupły chłopiec z ciemno-brązowymi średniej długości włosami. Jego karnacja jest lekko ciemna. Na jego smukłej twarzy jest mały prosty nos, małe usta i piwnego koloru oczy. Jest słabo wysportowany. Lubi chodzić w czerwonym jak i czarnym ubiorze.
Historia postaci: Rodzice Kevin'owi opowiadali od dziecka o Hogwarcie i ich rodzie. Kevin'a bardzo to interesowało. Miał jednego przyjaciela, który zmarł na chorobę nowotworową. Bawili się razem od dziecka. Przeżyli tyle przygód. Oni się bardzo lubili, ale nie lubili nikogo innego. Dla Kevin'a była to bardzo zła wiadomość kiedy Franklin umierał. Szkoda że los ich rozłączył. Reszta się z niego śmiała i przeszkadzała. Kevin obmyślił plan, że stanie się potężnym czarodziejem i pokaże wszystkim co mu przeszkodzili gdzie jest ich miejsce. Jego zdolności się objawiły gdy miał 8 lat przy obiedzie, gdy grymasił zaczęły wszystkie sztućce wirować i po chwili opadły na ziemię. Wszyscy się na niego patrzeli zdumieni. Chyba najszybciej z całej jego rodziny objawił swoją moc. W dniu 11 urodzin gdy się wszyscy kładli spać do pokoju rodziców wleciała czarna sowa. Rodzice zawołali Kevin'a i wręczyli mu zaproszenie do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Kevin był tak szczęśliwy i podekscytowany, że nie spał całą noc. Popołudniu pojechali na ulice Pokątną i kupili niezbędne rzeczy w tym różdżkę która go wybrała. Po dwóch tygodniach pojechali na dworzec i udali się na peron dziewięć i trzy czwarte. Kevin zasiadł w jednym z wagonów i zaczął machać rodzicom na pożegnanie. Jego wielka podróż się właśnie zaczęła

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Jestem Kevin. Kevin Morris. A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie mam pojęcia, nie jestem z Warszawy.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Obejdzie się bez twojej pomocy *odsuwa talerz*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Gdy przeglądałem internet, natknąłem się na film z kanału Drollercaster i postanowiłem złożyć podanie.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
Po pierwsze, 100% czystości krwi odpada. Max. 75%
Do charakteru dopisz jeszcze dwie cechy.
Co do wyglądu.. Pamiętaj, że umięśnienie z akcentem na lekko. Twoja postać ma 11 lat.
W historii rozwiń moment objawienia mocy. O ile Kevin nie urodził się 31 sierpnia, uwzględnij odstęp czasowy pomiędzy otrzymaniem listu a wyjazdem z peronu. No i...Skoro jego jedyny przyjaciel umarł, nie warto temu poświęcić jeszcze trochę miejsca??
Zapoznaj się z wideoporadnikiem lub poradnikiemRP, bo nie rozróżniasz IC i OOC, a bez tego na serwerze nie przetrwasz.
3 szanse, 3 dni na poprawę.
TheMiloss
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 3
Gru 2017
0
#3
AlexiTheWolfie napisał(a): (08.05.2018 20:54)Wstrzymuję.
Po pierwsze, 100% czystości krwi odpada. Max. 75%
Do charakteru dopisz jeszcze dwie cechy.
Co do wyglądu.. Pamiętaj, że umięśnienie z akcentem na lekko. Twoja postać ma 11 lat.
W historii rozwiń moment objawienia mocy. O ile Kevin nie urodził się 31 sierpnia, uwzględnij odstęp czasowy pomiędzy otrzymaniem listu a wyjazdem z peronu. No i...Skoro jego jedyny przyjaciel umarł, nie warto temu poświęcić jeszcze trochę miejsca??
Zapoznaj się z wideoporadnikiem lub poradnikiemRP, bo nie rozróżniasz IC i OOC, a bez tego na serwerze nie przetrwasz.
3 szanse, 3 dni na poprawę.

Poprawione.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Akcept.
[Obrazek: oMViPq5.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.