Witaj!

[APELACJA] Cezar1
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
81
Ravenclaw
#1
Osoba nakładająca karę:  Pokerface

Powód nałożenia kary: ,,Odbieramy Ci prawo do skrzata za odwalanie. Po więcej info na PW, pozdrawiam."

Czas trwania kary: Perm

Opis sytuacji: Nie dawno miałem miesięcznego bana na wszystkie postacie. Po powrocie starałem się zaznajomić ze wszystkimi zmianami, lecz w przeciągu jednego dnia, nie zdążyłem wszystkiego ogarnąć i nie zostałem poinformowany o tym, że nauczyciele nie mogą już swobodnie przekraczać barier. Moja postać służy White'om w Hogwarcie. W zamian otrzymuje każdą niedziele wolną od pracy. Dotychczas to wyglądało tak, że w każdą niedziele Danny White (Adrianoski) razem ze skrzatem przekraczał bariery, a później wracał. Jako, że Adrian nie wbija na serwer, działo się to jedynie ic... No właśnie.. Dotychczas...

Argumentacja: Po moim powrocie, jak się później okazało, nauczyciele już nie mogli opuszczać Hogwartu bez zgody dyrektora, O CZYM NIE WIEDZIAŁEM! Bez żadnego ostrzeżenia, od razu dostałem bana pernamentnego. NON-RP zrobiłem zupełnie nieumyślnie i nieświadomie. Podczas pobytu poza Hogwartem jedynie siedziałem w rezydencji White i nie odgrywałem kompletnie żadnych akcji, więc śmiało można by odwołać całą akcje bez żadnych przeszkód. Bardzo przepraszam, że przez jeden dzień nie zdążyłem poznać wszystkich zmian wprowadzonych na przestrzeni miesiąca. Jako karę proponowałbym tymczasowy ban, lub trawaban na 100k. Rozumiem swój błąd, lecz naprawdę zależy mi na tej postaci.
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
81
Ravenclaw
#2
@reff
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#3
HeadAdministrator - @em411 zapoznał się z apelacją i stwierdził, że nadano Ci za surową karę. Wspólnie z moderacją postanowiliśmy Ci zmienić bana permanentnego na lżejszego trawabana w wysokości 65 000 traw do ścięcia.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.