Witaj!

Podanie na Nauczyciela ZiU
Maghnus
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 6
Mar 2018
35
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: 
Orion ( Maghnus ) Draytron

Data oraz miejsce urodzenia:
24.04 ( 38 lat temu ) , Wielka Brytania - Anglia

Posada, na którą aplikujesz:
prof. Zaklęć i Uroków

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
*Z samego rana do bram Hogwartu przyleciała czarna sowa, która jest niecodziennym widokiem, gdyż zazwyczaj sowy są białe lub szarawe, a nawet brązowe. Przeleciała ona praktycznie cały dziedziniec szkoły i znaczą część zamku, aż dotarła do celu. Doleciała do okna pokoju gabinetu dyrekcji, gdzie wleciała do pomieszczenia zostawiając list do samej dyrekcji. Koperta okrywająca list była bardzo elegancko zdobiona, podobnie jak czcionka w treści listu, która brzmiała następująco: 
Szanowna Dyrekcjo
Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart!

Nazywam się Orion Maghnus Draytron. Jestem czarodziejem czystej krwi, pochodzenia Angielskiego. Gdy tylko zobaczyłem w niedawnym wydaniu gazet, że poszukują państwo osoby na posadę nauczyciela Zaklęć, od razu pochwyciłem za swe pióro i zacząłem pisać ten list. Nie uważam się za osobę, której marzeniem było uczenie w szkole, gdyż mówiąc szczerze, w młodości nie przepadałem za placówkami edukacyjnymi. Dlaczego więc pisze ten list? Niedawno spotkałem w wiosce Hogsmeade jakiegoś młodzika, najprawdopodobniej wydalonego z placówki Hogwartu, który miał problemy nawet z najprostszym zaklęciem, chcąc się "pochwalić" młodszym. Widząc ten fakt, niezwykle mnie zadziwił, że w naszych czasach, ktoś może mieć problem z czarami. Nie mogę przejść obok tego problemu obojętnie. Stąd mój list. Chciałbym, aby każdy uczeń umiał doskonale władać różdżką - aby stał się wirtuozem magii. Życie jest pełne niespodzianek, a często tych niemiłych. Każdy powinien umieć o siebie zadbać, a gdy ktoś nie umie czarować, jest to bardzo utrudnione. Chciałbym pokazać młodzikom, jak radzić sobie z czarami i używać ich z głową a nie z "miejscem, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę". Nie ukrywam, że wprowadził bym dyscyplinę, gdyż powaga przy przedmiocie to podstawa. Proszę się jednak nie martwić, gdyż nie jestem z Dumstrangu i katowania uczniów w zwyczaju nie mam.

Mam nadzieje, że rozumieją państwo powagę sytuacji, której chce zapobiec. Oczekuje listu zwrotnego, nawet jeżeli odpowiedź miałaby być negatywna.  

Z wyrazami szacunku
ᎾᏒᎥᎾᏁ MᎪᎶHᏁUS ᎠᏒᎪᎽᏆᏒᎾᏁ

*Sowa po odczytaniu listu, wróciła do swojego właściciela*

Oceny z SUMów i OWUTEMów
Powyżej Oczekiwań ( Owutemy )

[OOC]
Nick w grze: Maghnus
Czy masz jeszcze inne konta?: Obecnie nie
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Jestem starym graczem, który po półtora roku przerwy, wrócił na "stare śmieci". Przed przerwą uczyłem już Historii Magii, przez okraz 2.5 lat szkolnych.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Wróciłem do gry i chciałbym jakoś przyczynić się do życia serwera, a póki co w świecie dorosłych cisza, a więc mało się dzieje i nie ma sensu siedzieć w Hogsmeade bez celu, dlatego chciałbym ponownie spróbować swoich sił w Hogwarcie. 

Nazwa Skype/Discord: Mogę ją podać  w wiadomości prywatnej.
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#2
Dopuszczony do rozmowy - pisz do modno.
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#3
Przyjęty.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.