Witaj!

Podanie na Nauczycielkę
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#1
Heart 
[IC]

**Do dyrekcji Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart przyleciała śnieżnobiała z brązowymi plamami na skrzydłach sowa. Trzymała ona w swych szponach kopertę zaadresowaną do dyrekcji.**

Imię i nazwisko: Celeste Vachell
Wiek: 26
Miejsce urodzenia: Jeden z mugolskich szpitali we Francji
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe, (+ nauka na własną rękę z dziedziny ONMS)
Posada, na którą aplikujesz: Nauczycielka Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Szanowny Panie Arvidzie Solberg!
Z racji ostatniego braku obsadzonego stanowiska nauczyciela przedmiotu Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami, postanowiłam zgłosić swą kandydaturę na tę posadę. Otóż, w pierwszej kolejności zapewne nasuwa się Państwu pytanie - dlaczego powinnam zostać doceniona? 
Zdecydowanie jestem zrównoważoną psychicznie, zaradną oraz ambitną osobą. Pomimo mojego niespecjalnie dużego wieku wynoszącego 26 lat, byłam w stanie zapewnić sobie dobrą przyszłość dzięki powyżej wymienionymi chryzmatami, którymi się charakteryzuję. Mianowicie, w wieku 19 lat rozpoczynałam karierę w Brygadzie Uderzeniowej, a już zaledwie dwa lata później zostałam Aurorem, którym swoją drogą jestem do dziś. W międzyczasie kształciłam się dodatkowo w kierunku, do którego to czuję niesamowite zamiłowanie. Mowa tu rzecz jasna o magizoologii. Oczywiście, mam już zarys tego, w jaki sposób zamierzam prowadzić swoje zajęcia. Do tego dochodzi także mój pomysł wprowadzenia czegoś w rodzaju dodatkowych zajęć w celu wyrównania wiedzy niektórych uczniów, a także dokształcenie tych zdolniejszych. Wszystko będzie bez dwóch zdań nieobowiązkowe. Pracowałam również przez kilka miesięcy w Rezerwacie Mimików. W razie niebezpieczeństw wynikających z zajęć praktycznych, które także bym chciała prowadzić, będę w stanie udzielić pełnej pomocy poranionemu, gdyż jestem Ordynatorem na oddziale Urazów Magizoologicznych w Szpitalu Św. Munga. Cóż, to tyle będzie z przedstawienia Wam mojej kandydatury.
Pozdrawiam, Celeste Vachell!

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
ONMS - Wybitny

[OOC]
Nick w grze: Celeste
Czy masz jeszcze inne konta?: Nope.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nauczanie na innym serwerze o podobnej tematyce.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
No hej, a więc postaram się tutaj opisać krótko oraz zwięźlę powody wynikające całkowicie z OOC, dla których staram się o tę posadę. Raz, chciałbym coraz to bardziej rozwijać mą postać. Dwa, to wyniesienie się z ciągłego odgrywania na terenie Hogsmeade, gdzie z wyjątkiem wakacji nic się nigdy nie dzieje. Z tego także powodu zamierzam przenieść się do epicentrum rozgrywki, czyli Hogwartu. Trzy, po prostu myślę, że fajnie byłoby kiedyś odgrywać postać nauczyciela zwłaszcza, gdy nigdy się nim jeszcze nie było (na tym serwerze).
Do tego zamierzam zdobyć dzięki temu nieco doświadczenia, by w przyszłości było mi łatwiej się dostać na inne posady.
No, to tyle. Życzę wszystkim czytającym to podanie miłego dnia albo wieczoru, w zależności od pory.

Nazwa Skype: Myślę, że w tym wypadku bardziej optymalny będzie Discord - Celeste#5306.
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do mnie na DC - Mateusz#8369.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#3
Odrzucone
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.