Witaj!

Podanie na Nauczyciela
_Stigmatus_
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Maj 2018
0
#1
[IC]
Imię i nazwisko: Stigmatus Thorne
Wiek: 36 lat
Miejsce urodzenia: Warownia w Polsce
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Opieki nad Magicznymi Stworzeniami
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie,
Zauważając ogłoszenie z informacją o otwartej rekrutacji na stanowisko nauczyciela Opieki nad Magicznymi Stworzeniami postanowiłem się zgłosić. Akurat co skończyłem się uczyć samodzielnie na temat związany z magizoologią. Oczywiście nie jestem żadnym ordynatorem w Szpitalu św. Munga, zaś jestem uzdrowicielem więc oczywiście mam jakieś doświadczenie. Od lat najmłodszych interesowały mnie stworzenia magiczne, więc nawet za czasów gdy byłem uczniem nie było to nowością jakoś w moim życiu. Mam dużo planów jak można nauczać tego przedmiotu. Nie mam zamiaru zmuszać nikogo do uczęszczania na te zajęcia, gdyż zmuszać oczywiście nie wolno. To jedynie jest wola ucznia, czy ma zamiar, czy nie. Jednak chciałbym, aby zajęcia składały się z teorii oraz pokazaniu na żywym stworzeniu jak opanować, by nie oszalało, by ktoś sobie nie poradził. Mam nadzieje, że państwa jakoś zainteresowałem. Proszę o pozytywne nastawienie do listu.

Z wyrazami szacunku,
Stigmatus Thorne
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Owutemy - Powyżej Oczekiwań
[OOC]
Nick w grze: Stigmatus
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Zbytnio doświadczenia to nie posiadam.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Nie zamierzam się tutaj dużo rozpisywać, gdyż uważam, że nie ma to sensu. Startuję na tą posadę z powodu, że no chciałbym być w miejscu, gdzie dzieje się najwięcej rzeczy na tym serwerze. Poza tym jest jakaś nawet frajda odgrywać nauczyciela, gdyż nie jest to nudne odgrywanie Dorosłego w Hogsmeade, a odgrywanie z kimś i nie świeci ta lokalizacja pustkami. Przechodząc dalej, w ów lokalizacji no nie oszukując można nauczyć się odgrywania akcji dłuższej niż *Wyciąga książkę z torby.* A przynajmniej na posadach pracownika Hogwartu można pracować nad długościami akcji.
Nazwa Skype: Mogę podać na PW.
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do mnie na DC - Mateusz#8369.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#3
Ocena z przedmiotu: 5 punktów/6 (o. Powyżej Oczekiwań)
Zweryfikowana wiedza, podczas rozmowy: 2+4=6 punktów/6 
Zweryfikowane doświadczenie pedagogiczne, podczas rozmowy: 2+1=3 punkty/6

Podsumowanie: 14 punktów/18 (78%)
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.