Witaj!

[Problem]
Asella
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Maj 2018
0
Hufflepuff
#1
Sad 
Specyfikacja techniczna komputera: Intel®Celeron® CPU N2840   @2.16GHz (1 screanshot)
Wersja systemu: x64
Opis problemu: A więc tak... Pobrałam plik Hapel oraz pobrałam launcher-SKlauncher. Na początku wszystko działało tak jak należy, mianowicie odpalała mi się gra i mogłam swobodnie chodzić sobie po spawnie (ponieważ jeszcze nie miałam rangi ucznia). W tym problem, że teraz kiedy wchodzę w launcher, klikam wszystko tak jak należy, później już w grze klikam "graj" (czy coś takiego) normalnie ładuje mi się ekran i nagle się zawiesza i wyłącza. Pokazuje się coś takiego: (2 screanshot) Confused 
Screeny: 1) https://imgur.com/BYmdmJn
2) https://imgur.com/7sVFEiJ
Treść błędu: -
Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu. Tak
                           
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
Zobacz czy masz dobrą wersję javy i sterowników do karty graficznej, jeżeli nie, to update.
Jak nadal masz problem spróbuj zmniejszyć lub zwiększyć (co 256-512mb) ram w edycji profilu.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Asella
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Maj 2018
0
Hufflepuff
#3
Woolf napisał(a): (14.05.2018 19:54)Zobacz czy masz dobrą wersję javy i sterowników do karty graficznej, jeżeli nie, to update.
Jak nadal masz problem spróbuj zmniejszyć lub zwiększyć (co 256-512mb) ram w edycji profilu.

Pobrałam instalator do Javy 8 64 i chciałam ją zainstalować, ale pokazało mi się to :
https://imgur.com/UyfiIeh

Po zrobieniu tego co sugerowali na stronie javy, czyli zainstalowanie odpowiednika offline, pokazuje mi się cały czas to samo.
                           
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#4
A nie bylo cos ze zeby zainstalowac jakas jave to ta ktora juz jest na naszym komputerze trzeba odinstalowac? Znaczy nie mowie ze to zadziala i ze to prawda ale jedynie moje myslenia.Na talich rzeczach to sie nie znam wiec nie bic mnie.
Veqer
Czarodziej




Posty: 148
Tematy: 11
Sie 2015
83
Slytherin
#5
Zacznijmy od tego, ze sam instalator javy najlepiej jest uruchomić ręcznie jako Administrator. Jeżeli posiadasz jakieś wcześniejsze wersje javy to będziesz mogła wybrać, czy chcesz, aby zostały usunięte, gdyż instalator sam je wykryje. Po instalacji proponuję też restart komputera. Klient Hapla/sklauncher też najlepiej uruchamiać jako administrator, aby uniknąć ewentualnych problemów. Jak pobierasz instalator to też oczywiście nie pauzuj pobierania, bo wtedy plik jest zepsuty. Proponowałbym też w takiej sytuacji profilaktycznie pobrać instalator raz jeszcze. To co jeszcze warto zrobić, to sprawdzić czy posiadasz aktualne sterowniki do karty graficznej. Jak już uda ci się uruchomić grę to zalecam też koniecznie wyłączyć shadery i ogólnie pobawić się ustawieniami graficznymi. Wink
Asella
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Maj 2018
0
Hufflepuff
#6
Dziękuje za pomoc  Smile Juz moge wchodzić swobodnie na serwer, co prawda zacina ale przy takim sprzęcie to nie dziwota haha  Ups..
Jeszcze raz dziękuje !  Big Grin
                           



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.