Witaj!

[Propozycja] Przystopowanie z odwalaniem
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#11
Ja nadal zdania nie zmieniam, jestem na nie. Jakie znaczenie ma to, czy ktoś to odegra na serwerze, czy na forum? XD
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#12
Są nie zaszkodzi jak będzie wiec dalej za
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#13
Czemu nie. Za!
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#14
Matthew10 napisał(a): (10.05.2018 22:45)Ja nadal zdania nie zmieniam, jestem na nie. Jakie znaczenie ma to, czy ktoś to odegra na serwerze, czy na forum? XD

Gdybyś był aktywny na forum zauważył byś częste kłótnie i zapytania graczy czy odegrane zostało zerwanie plakatów na serwerze. Moja propozycja dąży do tego by tych pytań i sprzeczne nie byłom
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#15
Jeżeli została zawieszona tylko jedna ulotka, która nie została jakoś super zabezpieczona to nie ma sensu wysyłać całej dokumentacji akcji.

Jeżeli jednak ulotek jest więcej bądź mają zabezpieczenie to jak najbardziej.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#16
Za!
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#17
Odpowiem prosto i na temat. 

Jeżeli w wątku zostało wspomniane, że rozwieszono tylko jeden lub dwa plakaty (na przykład na tablicy ogłoszeń przed Wielką Salą i biblioteką), to wiadomo, gdzie je znaleźć w grze.

Natomiast jeżeli napisano, że walnięto dwadzieścia plakatów tu i tam, na x i na y i na dodatek w trzech wioskach, to nawet nie ma mowy by ta osoba mogła wszystkie znaleźć. Sama wiedza, że są rozwieszone w "Hogsmeade, River Heights" wiele nie mówi. Więc radze poprosić kogoś z moderacji o rozwieszenie tabliczek w tych miejscach, gdzie odegracie ich wieszanie. Na tabliczce nie trzeba nic więcej napisać jak jaki tutaj plakat wisi (np. "**Tutaj wisi plakat o pracy dorywczej.**").

Proste? Proste. Można się też umówić na takie coś, że jeżeli w poście napisano, że rozwieszono 3939372828 plakatów tu i tam, a na serwerze nie ma tabliczek, to wątek traci ważność.

Za dniach mogę napisać o tym wątek w dziale o informacjach.

Dziękuję i zamykam wątek .



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.