Witaj!

[Ucz2] Daniel Yrell
Cowen
Azkaban




Posty: 53
Tematy: 6
Kwi 2018

#1
Daniel Yrell
Urodzony:
12 Maj 2052 Rok

Czystość krwi:
50

Przynależność rasowa lub etniczna:
100% Brytyjczyk 

Miejsce urodzenia:
Leeds Chapel Allerton Hospital 

Aktualne miejsce zamieszkania:
Leeds
Dormitorum Huffelpuff

Obecnie jest na roku:
5 [2 OOC]

Znak Zodiaku:
Byk

Dom w Hogwarcie:
**Zdjęcie**

[Obrazek: 5a7a2be9677d949dfd5c7d3d9d5349b8--o-donnell-hot-men.jpg]




[Obrazek: tumblr_obt7qfWYBe1rd81odo2_250.gif]
Wygląd:
Młody chłopiec średniego wzrostu o tęgiej posturze, jego włosy są średniej długości gęste włosy postawione ku górze o barwie ciemno-brunatnych. Często uśmiechnięty przez co widać że jest osobą pozytywnie nastawioną do życia,  jego spojrzenie jest przyjazne oraz radosne, człowiekiem który jest pesymistą, uszy posiada naturalnej długości które są lekko odstające, jego nos jest zadarty. Ramiona ma dość długie oraz masywne jak na swój wiek dłonie są delikatne, jest dość wąski w klatce piersiowej, zazwyczaj ubrany w luźne koszulki w różnych barwach lub w swetry do tego na głowie czapka, w okolicach nadgarstków różne opaski oraz na prawej dłoni czerwona opaska z napisem oraz ciemne jeansy, w Hogwarcie zazwyczaj ubrany w szatę z założoną chustą w barwach swojego domu, oraz zawieszoną torbą na prawym ramieniu.

[Obrazek: original.gif]
Cechy charakteru postaci: 
Daniel jest osobą sumienna oraz pracowitą, wszystko planuje oraz wykonuje najlepiej jak potrafi, jest dość krytyczny co do samego siebie przez co stara się zdobywać coraz więcej wiedzy oraz doświadczenia.
Jest on osobą przyjazną dla innych oraz pomocną, uważa agresje za niepotrzebną i że każdy konflikt można załatwić przez rozmowę, jest  wyrozumiały oraz uznaje racje innych osób. Uważa że każdy jest równy a nikt nie jest lepszy od innych, lubi pomagać innym osobą przez co z łatwością przychodzi mu poznawanie innych osób, jednak czasem ludzie starają się wykorzystać jego dobroć dla własnych korzyści.

[Obrazek: giphy.gif]
Pamiętnik
[Obrazek: tumblr_obt7qfWYBe1rd81odo7_250.gif]
 Rozdział pierwszy-Początek [1 OOC]
 
[Obrazek: cc0f462f392efc65deb4404ef920a958.gif]
Rozdział drugi-Odpoczynek
[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...302e676966]
Rozdział Trzeci - Ponowna przygoda


Relacje:

[Obrazek: f3f0d9d2975cd44aece52ea7cb1d5e64.gif]
Huffelpuff
Jackob Ericsson: Jedna z pierwszych osób poznanych w hogwarcie, od pewnego czasu nie spotyka go.

April Dragovich: Młoda puchonka która była na początku mocno zmartwiona, faktem iż trafiła do Huffelpuffu jednak chyba dobrze odnajduje się wśród nas.

Will Riannon: Spędziliśmy razem trochę więcej czasu, tak ja jak jest dość miły,

Max Walker: Poznał go niedawno jednak spędza z nim dużo czasu na nauce zaklęć, nie spotyka go od połowy byłego roku szkolnego. 

Marcus Harris: Spotyka go czasem na zajęciach oraz w dormitorum, mało wie na jego temat, uważa że ma potęciał ale coś go blokuje.

Li Huang: Prefekt Damski, jest strasznie straszliwa oraz często jak ją widzi to bierze ona udział w jakieś kłótni, dowiedział się o niej trochę rzeczy, przez co uważa że ma ona jakieś problemy osobiste.

Angel Ellis: Młody puchon spotyka go czasem przed WS, oraz w dormitorium.

Denaria Yrell: Młodsza siostra, muszę mieć na nią oko by nic jej się nie stało.


[Obrazek: 044aa71c47a5fc21608ae07ed142c2a7.gif]
Gryffindor
Lilith Otwell: Spędzają ze sobą bardzo dużo czasu nawet w czasie trwania ciszy nocnej.


Antonina Riannon: Młoda pani prefekt z Gryffindoru, tak jak kilku innych gryfonów interesuje się lataniem, całkiem fajnie się z nią rozmawia.

Laura Price: Oj Laura ta to ciągle w coś się wmiesza, jak nie będzie skakać z mostów to pewnie coś innego wymyśli, mimo wszystko to dzięki niej Daniel i Lilith mieli okazje bliżej się poznać.

Roy Jennings: Dosiadł się z Willem do przedziału, wydawał się byc dośc zaciekawiony Hogwartem.



[Obrazek: 0a4ac9f66059c543b01a381f2b543837.gif]
Slytherin
Elenore Dragovich: Młoda slizgonka, poznął czasem spotykał ją zajęciach, na wakacjach poznał ją trochę i uważa że za bardzo ufa obcym, mimo wszystko jest bardzo miłą osobą.

Chloe Eris Charlotte Akame Børge-Valeris-Morgan: Bardzo ambitna ślizgonka, ma ciekawe marzenie szkoda że miała smutne dzieiństwo.

Cedrella Dragovich: Dość agresywna osoba zresztą tak jak jej matka, widocznie stara się ona być wredna ale tylko na siłę.

Jaime Yrell: Mój kuzyn dość miły chociaż lubi robic sobie żarty, chyba podoba mu się Callidora.

Ravenclaw
Emma White: Powoli ich kontakty się, polepszają może kiedyś dowie się, dlaczego ona się go bała.

Callidora Ellen Bowes: Ostatnio nie rozmawiają ze sobą, ona chyba poprostu go unika

Marysia Draytron: Z nią to będą problemy widziałem to już od pierwszego spotkania, miła osoba która poprostu ciągle chce się wygłupiac.

Conrad Granth: Z tego co wiem to jest chłopakiem Antoniny, spotkałem go jak mama pewnej uczennicy biła go torebką..
Dorośli/Dzieci
Nora Coletti-Bell: Pielęgniarka która zawszę poradzi go jakimś dobrym słowem.

Donovan Yrell: Osoba która przyjęła mnie pod swój dach, nie poznałem go jeszcze za bardzo.

Marysia Drayton: Młoda dziewczyna, która dopiero rozpocznie naukę w hogwarcie, bardzo chce zaimponować swojemu ojcu oraz jest pozytywnie nastawiona do życia.

[Obrazek: tumblr_og0rgrN1y91ut8szno2_500.gif]
Ciekawostki:
W przyszłości chce stworzyć fundacje pomocy dla innych.
Nienawidzi czarnej magii oraz wszystkiego co jest z nią związane.
Interesuje się eliksirami oraz zielarstwem.
Jego różdżka jest z Topoli a rdzeń z włosa jednorożca przez co jest odpowiednia do pomagania innym.
Uwielbia uczyć się nowych rzeczy.
Nigdy w jego domu nie korzystano ze skrzatów, przez co nie rozumie ich pracowitości.
Uwielbia czytać książki o kosmosie.
Przykłada dużą uwagę do praktyki zaklęć obronnych.
Jego ulubiony kolor to Zielony.
Ulubiona liczba 5.
Gdy jest smutny, lub czymś się martwi przebywa zwykle gdzieś wysoko gdzie nikt go nie zobaczy.


Chcesz być w relacjach napisz do mnie na discordzie Covven#8412 lub Pw na 4um.
Chciałbyś coś dodać/zmienić? Napisz poniżej
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#2
Karta jest nawet nawet, ale 1 rok? Raczej 1OOC. Karte dopracuj i bedzie dobrze.
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#3
Nie jest zle tylko te kolory taki srednie.Popracuj troche to moze bedzie repka.
Cowen
Azkaban




Posty: 53
Tematy: 6
Kwi 2018

#4
Poprawione kolory na bardziej pasujące do kolorów Huffelpuffu.
Cowen
Azkaban




Posty: 53
Tematy: 6
Kwi 2018

#5
@Ref aktualizacja.
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#6
za duzo odstepow w postaci enterow na poczatku i zbyt znieksztalcony gif przynaleznosci domowej w Hogwarcie

no i kolorki troche ich za duzo, czcionke tez moznu warto zmienic?

Do glownego zdjecia tez nie jest potrzebny spoiler - to tyle nie chce sie bawic w komentatora majamiego
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Cowen
Azkaban




Posty: 53
Tematy: 6
Kwi 2018

#7
Dałem to w spoiler dlatego by ludzie mogli skupić się na czytaniu, co do gifa to ciągle go dopasowuje rozmiarowo, kolorki są takie jak mi się podobają. Nie zadowolisz każdego więc staram się zadowolić siebie, postaram się coś zmienić tyle że to ma być przyjemne też dla mnie, a jak pewnie wiesz każdego styl jest inny. Ale dziękuje za wyrażenie swojego zdania na temat mojej kraty.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#8
Widzę, że nieco poprawiłeś kp od czasu gdy widziałem jej ostatnią wersję. +rep dla ciebie kolego.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#9
Kwestia kilku dopracowań i może powstanie z tego idealna karta postaci ;]
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#10
ale masz alfa chlopa na zdj postaci

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.