Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
GrubaTrcza
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 7
Wrz 2017
18
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko: Audrell Granth

Miejsce urodzenia:
 Szkocja, Glasgow

Status krwi:
 75% czystości krwi



Charakter

W kwestii charakteru chłopaka - jest on bardzo specyficzny pod względem kontaktów międzyludzkich, nieraz zraża do siebie innych odcinając się od nich i spędzając czas samotnie, częściej jednak woli być wśród innych, mogąc dzielić się z nimi swoim nastawieniem, a jest on bardzo wesołą i zwykle szczęśliwą osobą, wie jednak że nieraz potrzebna jest powaga, mimo to jednak chłopak nieraz potrafi w samym środku rozmowy wtrącić coś, co niejednokrotnie zniechęcało już rozmówcę do zadawania się z Audrellem.
Ciekawe jest też podejście chłopaka odnośnie swojej orientacji - ogółem trudno powiedzieć o jego pociągu do jednej czy drugiej płci gdyż ma on dopiero niecałe 11 lat, jednak bardzo lubi ubierać się, zachowywać i wyglądać jak dziewczyna, co nieraz potrafi zadziwić nowo poznanego rozmówcę. Mimo to nigdy nie żałował urodzenia się chłopakiem - swoje upodobanie traktuje jako niewinny pomniejszy fetysz, które to, mniej czy bardziej podobne, charakteryzują każdego wokół.
Można też powiedzieć o nim iż interesuje się ONMS - zawsze kochał zwierzęta, uwielbiał się z nimi bawić, a gdy był mały zdarzyło mu się przez jakiś czas jako tako przyjaźnić z kugucharem z Ottery. Nie chcąc podzielić losu ojca chłopiec zaczął interesować się OPCM - zaczął strasznie bać się śmierci, a OPCM uznał za sposób pozwalający mu jej umknąć.
Chłopak, jako że nieraz miał styczność ze zwykłymi mugolami, nie uważa ich za gorszych, lubi spędzać wśród nich czas, a ichnie zdobycze technologiczne, jak na osoby niemagiczne, fascynują go. Ciekawi się też językami, bardzo lubi uczęszczać na naukę języków obcych, choć dotychczas wciąż żadnego w odpowiednim stopniu nie opanował, do czego przyczyniło się lenistwo chłopaka, mimo cechującego go intelektu, który to zdobył czytając wspomniane już liczne publikacje czy dzięki rozmowom ze starszymi i mądrzejszymi ludźmi. Sam chłopak marzy też o dostaniu się do magicznego domu Ravenclaw, gdzie to dostała się większość jego krewnych.


Wygląd
Z wyglądu, jak już wspomniałem, Audrell przypomina przedstawicielkę płci żeńskiej, na co wpływają jego gładkie i subtelne rysy twarzy w połączeniu z dziewczęcą mimiką i delikatną, szczupłą budową ciała. Jest też w posiadaniu długich, chudawych rąk, szorstkich w dotyku, ale i niewielkich, dłoni oraz małych, zgrabnych stóp. Ma on długie,jasne blond włosy i jasnoniebieskie duże oczy, spomiędzy których jego gładki nosek prowadzi prosto do wyraźnie wyciętych, a zarazem stosunkowo wąskich ust. Zwykle włosy wiąże z tyłu głowy w tzw. Koka. Ubiera on też, jak też już wspomniałem, dziewczęce, głównie typowo mugolskie ciuchy, co robijednak głównie z powodu zaszczepienia w nim tejże 'dewiacji' przez matkę i jej niespełnione marzenie o córce. Bardzo dba o swoją fryzurę i uzębienie - praktycznie codziennie stara się jak najlepiej uczesać i wymyć zęby, a na myciu się spędza nawet do godziny dziennie, sprawia to też że chłopak zwykle pachnie dość intensywnie różanym żelem do mycia w połączeniu z mydłem.
Po matce odziedziczył też znamię na szyi przypominające meteoryt pozostawiający za sobą smugę, jednak nie rzuca się ono w oczy, a zobaczyć je jest w stanie tylko co bardziej uważny i subtelny obserwator - ma ono w końcu tylko kilka milimetrów długości.

Historia

[i]Końcem sierpnia 2053 Nicola i Dennis Granth byli na wakacjach w mieście Glasgow. Dnia 21 tego miesiąca mieli wyjeżdżać do domu w Ottery, jednak niespodziewanie Nicola, będąca w 38 tygodniu ciąży zaczęła rodzić. Jako iż zestresowany Dennis i rodząca Nicola bali się w obecnym stanie deportować poród odebrano w małym domku wypoczynkowym. Osobiście pępowinę przeciął obecny tam brat Dennisa - Andrew. Gdy sytuacja się uspokoiła rodzina udała się do Szpitala Św. Munga z małym Audrellem.[/i]

Koniec końców po dwóch dniach spędzonych na obserwacji rodzina wróciła do domu w Ottery. Tam też chłopiec spędził kilka lat swojego dzieciństwa, bawiąc się z rówieśnikami i matką. Często czytał książki i znany był jako ciekawskie dziecko, które zawsze o wszystko wypytywało. Jego matka, chcąca od zawsze mieć córkę, zaszczepiła w Audrellu jako takie zamiłowanie do dziewczęcych ubrań. Ogółem długo życie Audrella wyglądąło bardzo kolorowo, przynajmniej do czasu, gdyż w 2059 roku matka zostawiła rodzinę, wyjeżdżając do Rosji gdzie poznała swojego przyszłego kochanka, który to prawdopodobnie uwiódł ją w pobliskiej gospodzie gdzie pracowała kilka lat na kuchni.

Zdenerwowany informacją o tym chłopiec ukazał swoje umiejętności magiczne sprawiając że jego ojciec doznał paraliżu mówiąc to synowi. O dziwo - ojciec przy tym wszystkim ucieszył się że jego syn nie jest Charłakiem. Mimo to Dennis, zajęty pracą, nie poświęcał synowi wiele czasu.
[i]Ostatniego dnia marca 2064 roku kilku lokalnych łobuzów zaatakowało i zabiło Dennisa, topiąc go dla rozrywki w wodzie i zarazem osieracając Audrella. Dom w którym mieszkał chłopiec należał właściwie do kochanki ojca chłopaka, która po kilku miesiącach wygoniła go z mieszkania zmuszając do zamieszkania u dorosłego już kuzyna - Rafaela Grantha, z którym to jednak dotychczas nie poznał się zbyt dobrze.[/i]


Udziel poprawnych odpowiedzi:

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Audrell Granth, miło mi *Uśmiecha się*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Sam sobie odpowiedziałeś)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Pociąga nosem i podnosi wzrok patrząc na Stevena pytającym wzrokiem*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Nie wiem już, nie pamiętam - po prostu.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
"Latający Holender to ja!"
~~~~
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.