Witaj!

Szaty szkolne
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#1
Dzień dobry/wieczór!

Moja dusza perfekcjonisty postanowiła się dziś obudzić, stąd zakładam ten wątek.
O co chodzi? Ano o to, że po zamku każdy biega w różnych szatach, jedni w lepszych, inni gorszych, ale całkiem sporo w tych starych, które sama zrobiłam kilka lat temu, a które wykorzystane zostały do szafy skinów.
I oto przychodzę ja z odnowioną wersją. Każdemu, kto będzie chciał, wkleję główkę do skina, bądź dorobię nową na własne życzenie. Dlaczego w ogóle to robię? Z prostej przyczyny - większość skinów jest mocno jaskrawa i kująca w oczy, oraz w odniesieniu do ciekawego zjawiska jakim są barwy Ravenclawu - jak wszyscy wiemy, w książce były to granat oraz brąz, z kolei w filmie ten drugi zastąpiło srebro. Na serwerze (tak przynajmniej widnieje w Wielkiej Sali) funkcjonuje pierwszy wariant. Poza tym, jak to Woolf stwierdził, będzie to swego rodzaju poprawienie estetyki na serwerze.  Gdyby ktoś jednak sam chciał się pobawić, dodatkowo wrzucam linki.

Szaty prezentują się w następujący sposób:

Dziewczęta:


Chłopcy:


Oczywiście, jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia dotyczące elementów takich jak długość skarpetek bądź ich kolor - proszę się śmiało zgłosić, dostosuje wedle uznania. : ) 

Zgłoszenia przyjmuję na PW.
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
@ref
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.