Witaj!

[Problem] Skiny na minecraft premium.
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Raczej nie potrzebne, a jeśli już to mogę podać.
Wersja systemu: x64
Opis problemu: Ostatnio postanowiłem kupić Minecraft Premium i usunąłem wszystkie inne launchery. Następnie postanowiłem wejść na hapla, a tu nie widzę żadnych skinów, prócz mojego z Minecraft Premium. Żaden imgur ani nic nie pomogło. I tak był już taki wątek, ale nie z Premium, a wiem, że nie jedna osoba używa Premki na haplu(np. Werley) więc...
Screeny: To chyba nie będzie potrzebne.
Treść błędu: To chyba też.

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
ZeroPiwnicy
Azkaban




Posty: 26
Tematy: 2
Wrz 2017

#2
Jeżeli chcesz w pełni czerpać przyjemności z gry niestety musisz użytkować SKLauncher, a innego wyjścia nie ma. Na przyszłość powiem tylko, że z wersją beta SKLauncher'a wersji 3 będziesz miał taki sam problem więc radzę korzystać z 2.8. Dodam, że jakbyś lepiej poszukał na forum to znajdziesz dziesiątki takich problemów gdzie pod każdym wątkiem jest rozwiązanie. To tyle z mojej strony.
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#3
Do zamknięcia.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.