Witaj!

[Ucz2] Logan White
Yotyz
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Lut 2018
3
#1
Imię i nazwisko: Logan White
Data urodzenia: 1.09.2048
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: Irladnczyk
Miejsce urodzenia: Szpital w Irladni
Aktualne miejsce zamieszkania: Dom rodzinny White
Obecnie jest na roku: Czwartym
Dom w Hogwarcie:
[Obrazek: latest?cb=20170206222622&path-prefix=pl]
[Obrazek: r415rg13r4wj.jpg]
Zdjęcie/Rysunek postaci:
2 OOC:
[Obrazek: 9ee641fc56b0f96069b46f0c5c5091d5.jpg]
3 OOC:
[Obrazek: Proste-blond-wlosy-grzywka-600x800.jpg]
Dorosłośc:
[Obrazek: r415rg13r4wj.jpg]
Opis wyglądu postaci: 
Logan posiada włosy koloru czarnego, oraz niebieskie oczy. Jest wysoki, i dosyć silny. Posiada jedno centymetrową bliznę na czole, spowodowana walnięciem sie o róg stołu. Często nosi szaty, czuje się w nich najlepiej. W lato często nosi czapke z daszkiem, i w upalne dni koszulkę plus jeansy.
Cechy charakteru postaci: Logan to miły chłopiec, wiekszość swojego wolnego czasu spędza czytając książki, bądź na zabawie z swoją sową. Uwielbia Quidditcha, i wszystko co z nim związane. Czasami jest lekkomyślny, i to często mu przeszkadza w dojściu do celu. Stara się być odważny, czasami wychodzi, czasami nie. Jest kreatywny i w miarę samodzielny.
[Obrazek: r415rg13r4wj.jpg]
Rodzina: 
Danny White - Wujek: Wujek jest super! Daje mi super gadżety i inne rzeczy, tylko nie rozumiem dlaczego czasami jest taki spięty.
Stella White - Ciocia: Najlepsza Ciocia na świecie! Choc jest już troche starsza, to nie wyszła z wprawy w zakleciach, machnieciem dłoni potrafi rzucić zaklecię, jak bede starszy, naucze sie tak czarować jak ona.
David, Nicodem, Veren White - kuzynowie: Rzadko z nimi przebywam, niby to kuzynowi ale są starsi więc nazywam ich wujkami.
Garret White-Skeet - kuzyn: Jest bardzo miły, i często mi pomaga. Tylko nasze relacje ostatnio poszły w doł przez głupie stworzenie zwane rowniez Gruzkiem.
I reszta członków rodziny White.
[Obrazek: r415rg13r4wj.jpg]
Relacje: 
Pozniej dodam


Ciekawostki: 
Ma śnieżnobiałą sowę o imieniu Margaret
Ma pecha do skrzatów domowych
Jest fanatykiem komiksów o bohaterze The Flash
Nie ma ojca
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#2
[Obrazek: 3XpFxbR.png]
Coś nie pykło
pdw
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#3
słabe nie ma repki i nie będzie
EDIT: dobra nie będę nie miły jak dodasz kilka rzeczy to będzie repka
GrubaTrcza
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 7
Wrz 2017
18
Hufflepuff
#4
Zdenerwował Celebrytów!

Odkrył prosty sposób na zmianę w Justina Biebera zaledwie w 2 lata!!!

KLIKNIJ I POZNAJ JEGO SEKRET!
"Latający Holender to ja!"
~~~~
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#5
Bieber xd
olasmo
Azkaban




Posty: 64
Tematy: 7
Lip 2016
Ravenclaw

#6
No dobra, do pana B nic nie mam, jednak uważam, że zdj są trochę za duże w karcie i to razi oczy. Szukałam czegoś, żeby pochwalić itp., ale widać, że mocno się nad nią nie nasiedziałeś i nie postarałeś, przepraszam. Jedyne co mogę powiedzieć to, to, że gdyby nie za duży format, to karta by była nawet milusia. Jestem łaskawa, więc dam repeczkę. Tak na zachętę Wink



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.