Witaj!

[Dor] Lilith Otwell
Calvana12
Czarodziej




Posty: 22
Tematy: 3
Sty 2018
21
Gryffindor
#1
Bug 
[Obrazek: 1UZH332.png]


>>
Czystość krwi
<<
50%

>> Przynależność rasowa lub etniczna <<
Brytyjka

>> Miejsce urodzenia <<
Birmingham, jeden z tamtejszych szpitali

>> Aktualne miejsce zamieszkania <<
Hogwart
Birmingham

>> Obecnie jest na roku <<
Absolwentka


>> Dom w Hogwarcie <<
Gryffindor

 [Obrazek: TZe6KiJ.png]





>> Opis wyglądu postaci <<
Wysoka dziewczyna o szatynowo-kręconych włosach. Miękkie fale okalają jej bladą twarz i bystre jasno-zielone oczy w kształcie migdałów, a nad nimi znajdują się gęste brwi. Wąskie usta, lekko zadarty nos, szczupła sylwetka. 

[Obrazek: HydAUt3.gif]
(czuś takiego)






>> Charakter <<
Lilith praktycznie od zawsze jest uznawana za chłodną osobę w stosunku do nieznajomych jej osób, nie pała potrzebą do zawierania nowych przyjaźni, ba wręcz sama ją nieumyślnie odrzuca. Dawniej wychodziła z założenia, że przyjaźń przyjdzie do niej z sama z siebie i nie jest konieczne żeby to Ona robiła pierwszy krok, jednak po dłuższym pobyciu w Hogwarcie zrozumiała, że trzeba jej w tym trochę pomóc. Jest osobą ambitną, potrafi wiele poświęcić aby osiągnąć swój cel, często nie myśląc o konsekwencjach swoich wyborów. Sprawnie łączy i analizuje różne fakty, wysnuwając przy tym mniej lub bardziej dziwne wnioski. Na każdą sytuację stara się patrzeć obiektywnie, nie dać się ponieść emocjom tylko spokojnie przeanalizować obie strony i jeśli trzeba, powiedzieć okrutną prawdę.








>> Historia <<
Urodziła się nocą 12 stycznia w Birmingham, w jednym z tamtejszych szpitali.  Jako młoda dziewczyn wychowywała wśród mugoli, żyjąc bez jakiejkolwiek wiedzy o świecie magicznym. Większość swojego czasu spędzała na rozwijaniu swoich hobby, zainteresowań,
czy pomocy ojcu w opiece nad domowymi zwierzakami, co odbiło się to na jej relacjach z rówieśnikami- praktycznie ich nie miała. Rodzice próbowali interweniować w tej sprawie, odciążać ją, zapisywać na kółka zainteresowań jednak mimo ich starań, przynosiło to wręcz odwrotne skutki. Zmieniło się to dopiero wtedy, gdy do jej klasy doszła nowa dziewczyna, Audrey. Szczerze mówiąc do tej pory nie wie jak to się stało, że się zakumplowały, ale ta znajomość przewróciła jej życie do góry nogami. Po wypadku podczas letnich kolonii, dowiedziała się, że nie jest taka zwykła jak jej się wydawało i w przyszłym roku wstąpi do brytyjskiej Szkoły Magii i Czarodziejstwa, Hogwartu. Gdy sowa przyniosła jej wiadomy list, wiedziała, że jej życie diametralnie się zmieni - miała rację. Gdy po raz pierwszy wkroczyła w mury Hogwartu i zasiadła na stołku przed wszystkimi zebranymi, czuła wszystkie możliwe emocje naraz, nie wiedziała co ze sobą począć więc tylko nerwowo rozglądała się po Wielkiej Sali. Kiedy nałożono Tiarę na głowę Lilith, ta po krótkiej chwili wykrzyczała..

Gryffindor!

I właśnie tak zaczęła się jej przygoda z magią. Codzienne lekcje napawały ją nowym głodem wiedzy, otworzyła się na relacje międzyludzkie, dzięki czemu poznała kilku dobrych znajomych i wspaniałych nauczycieli u których zawsze mogła zasięgnąć pomocy w razie problemów. Została nawet zaproszona do Czarodziejskiego Klubu Uczonych, czego kompletnie się nie spodziewała. To wszystko sprawiło, że nie miała czasu na nudę,
a przynajmniej nie tak dużo jak wcześniej.






>> Rodzina <<
>> Matka Evelyn Otwell
>> Ojciec Elliot Andrew Otwell
>> Dziadek George Winston





>> Relacje <<




GRYFFINDOR
Antonina Riannon - " Koleżanka ze szkolnej ławki, kiedyś razem pracowałyśmy jako Prefekci, a później awansowała na Prefekta Naczelnego z którego dzielnie się wywiązywała."

Laura Price - "Czasami wciąż nie jestem w stanie pojąć twojego zachowania, jednak nie zmienia to faktu, że nasz wspólnie spędzony czas był tą lepszą częścią mojego życia. "

Grenda Goring - "Nie ważne co o tobie mówią, wiem, że jesteś wspaniałą dziewczyną ze świetną osobowością. A jeśli ktoś dalej będzie to kwestionował, to nie krępuj się i daj mu popalić"





RAVENCLAW
Callidora Bowes - "To skarb mieć Cię u swego boku, choć czasami zastanawiam się, dlaczego ktoś Taki, miałby się trzymać z taką miernotą jak ja. Gdyby nie Ty, nigdy nie stanęłabym nogi. Dziękuję."

Emma White - "Co prawda, rzadko zamienimy ze sobą kilka słów, ale nie zmienia to faktu, że w razie potrzeby zawsze postaram się pomóc."

Nicolette Riannon - "Moja pierwsza dobra koleżanka, z którą czułam się swobodniej niż z kimkolwiek innym w Hogwarcie. No właśnie, czułam, bo teraz już w ogóle nie rozmawiamy."




HUFFLEPUFF
Daniel Yrell - " Pomimo, że nasz kontakt urwał się wieki temu, to do teraz gdzieś z tyłu głowy czuję skutki naszej znajomości. Gdziekolwiek jesteś, mam nadzieję, że masz się dobrze."


Will Riannon - "Szczerze, nie wiem już co mam o tym myśleć, co mam o NAS myśleć. Kiedy myślałam, że mamy już wszystko wyjaśnione, Ty postanowiłeś to zepsuć. A teraz... zachowujemy się jak gdyby nigdy nic. "




SLYTHERIN
Elenore Dragovich - "Widywałam już Ją wcześniej na zajęciach, ale pierwszy raz zagadałyśmy do siebie dopiero na Magicznym Klubie Uczonych. Sprawia wrażenie naprawdę miłej i otwartej osoby."

Chris Izanath - " Całkiem niedawno byliśmy jeszcze bliskimi przyjaciółmi, a potem nagle coś Ci odwaliło, od tak, bez powodu. Próbowałam zainterweniować, pomóc, a ty wciąż miałeś mnie gdzieś. Nie zamierzam tego dalej ciągnąć."




DOROŚLI/DZIECI

Leticia Bulstrode - "Jest Pani najlepszym nauczycielem na jakiego mogłam trafić. Sprawiła Pani, że uwierzyłam w siebie i postanowiłam dalej kształcić się w kierunku ONMS, za co ogromnie dziękuję. Mam nadzieje, że kiedyś jeszcze będzie dane nam się spotkać i porozmawiać."

Daniel Fox - "Jest Pan chyba najsympatyczniejszym i najmilszym nauczycielem jakiego znam. Zawsze Pan wysłucha i postara się pomóc w każdej sytuacji... chyba aż nawet za bardzo."

Lorcan Procter - "Nie da się ukryć, że nigdy nie przepadałam za eliksirami. A jednak mimo tego, dzięki Profesorowi nauka nie poszła w las i coś mi w tej kapuście zostało. Mało bo mało, ale zawsze coś."

Evelyn Otwell - "Matka którą kocham ponad życie, zawsze jest dla mnie wielkim wsparciem, zarówno podczas mojej nauki w Hogwarcie jak i teraz w dorosłym życiu. Wprowadziła mnie w ten świat sprawiając, że pokochałam go. Stanowcza, ale cierpliwa i wyrozumiała. Mamy do siebie ogromne zaufanie, mogę jej powiedzieć o wszystkim."
              
Elliot Andrew Otwell - "Ojciec którego kocham równie mocno jak Matkę. Mimo tego, że nie jest czarodziejem, zawsze starał się być "na bieżąco" i pomagać mi w nauce. To on jako pierwszy zaszczepił u mnie pasję do zwierząt"

Geroge Winston - "Dziadek od strony mamy. Nie widujemy się zbyt często więc nasze relacje są dość słabe.. a nawet negatywne. Na każdą propozycje odwiedzin odmawia, sam przyjeżdża może 2-3 razy w roku a i tak mam wrażenie, że robi to z przymusu. Nic tylko by marudził, robił na złość czy odstawiał jakąś szopkę żeby zepsuć całą atmosferę."

Audrey Morrison - "Moja druga najlepsza przyjaciółka. Mimo nauki w Hogwarcie udało nam się utrzymać stały kontakt, a po jej zakończeniu wszystko wróciło normy, zupełnie jak za dawnych dobrych czasów."









>> Ciekawostki <<

> Jej różdżka wykonana jest z drewna kasztanu, zaś rdzeń pochodzi z włosa południcy.
Giętka, mierzy 13 i 3/4cala.
> Ma różdżkę wykonaną z drewna cyprysu, a jej rdzeń stanowi pióro feniksa.

> Jej ojciec pracuje jako zoolog, dlatego też Lilith od najmłodszych lat miała kontakt z najróżniejszymi zwierzętami, tymi bardziej lub mniej pospolitymi. To właśnie po nim odziedziczyła rękę do zwierząt.
> Jest dumną współwłaścicielką dwóch kotów- Milly & Molly, psa Alfie'go,
fretki Elvis'a i jeża pigmejskiego- Coco. Kontakt z nimi zawsze pomaga jej wyjść z dołka czy pozbyć się natrętnych myśli.
> Jej znakiem zodiaku jest Koziorożec.
> Podczas swoich rozmyślań często popada w melancholijny nastrój.
> Jest zafascynowana ubiorem z lat 30-40, ubiegłego wieku.
> Na ten czas jej ulubioną wokalistką jest Lana Del Rey, a piosenką "Young and Beautiful"
> Swoją przyszłość wiąże z pracą ze zwierzętami
> Zajęła I miejsce w wyścigu kołkogonków [2063/65]
> Zdobyła najlepszy wynik egzaminu z latania [2063/65]
> Została prefektem Gryffindoru [2065/67];[2067/69]
> Jest biromantycznym homosiem
> Jej patronusem jest Gepard
> Bogin: strach przed ponownym zamknięciem się, nicością. Ukazuje się on jako zabudowana, wielka metalowa klatka
> Na lewym przedramieniu posiada bliznę, ciągnącą się od nadgarstka aż po sam łokieć
> Zajęła III miejsce w olimpiadzie trójmagicznej [2067/69]


> OWUTEM'y <

No one can define who you are.

Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Super  Heart Big Grin
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#3
FAJNE DLA MNIE

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#4
Fajowo
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#5
Piękna Heart
Rajolu
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 10
Lut 2018
11
Hufflepuff
#6
Fajna karta
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#7
fajna KP Heart Smile
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#8
fajno
Calvana12
Czarodziej




Posty: 22
Tematy: 3
Sty 2018
21
Gryffindor
#9
@aktualka
Dodałam relacje, w najbliższym czasie zamierzam podrasować historie :v
Jak kogoś pominęłam, piszcie na DC/forum
No one can define who you are.

Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#10
czekam na relacje
pdw



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.