Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
C_a_n_d_y
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 4
Kwi 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Charlie Wood
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 96%
Cechy charakteru: Postać jest ekstrawertykiem. Lubi towarzystwo innych ludzi i bardzo szybko nawiązuje nowe przyjaźnie. Ponadto jest bardzo mądra, ma bardzo wiele zainteresowań jest także gadatliwa, zabiegana, aktywna fizycznie. Wręcz eksploduje energią. 
Wygląd postaci: Charlie, jest wysoki i bardzo szczupły. Jego oczy są koloru ciemnego brązu. Posiada średniej długości, ciemnego brązu, proste włosy. Jego cera jest marchewkowa, opalona. Lubuje się w różnego koloru ubraniach lecz wszystko musi do siebie pasować. 
Historia postaci: Charlie mieszkał wraz ze swoimi rodzicami w swoim wielkim domu w Londynie. Jego rodzina jak i on byli zamożni. Rodzice bardzo dużo opowiadali mu jaka magia jest przydatna, jak to fajnie jest być czarodziejem a także o nauce w Hogwarcie. Kiedy Charlie słyszał te wszystkie opowieści bardzo mu się to spodobało i marzył o zostaniu czarodziejem i nauce w Hogwarcie. Dzieci z okolicy i szkoły lubiły go a Charlie ich. W młodym wieku nawiązał bardzo wiele przyjaźni (miał więcej przyjaciółek niż przyjaciół ponieważ lepiej go rozumiały). Wtedy zapomniał trochę o magii i nauce w Hogwarcie. Kiedy przyszedł dzień jego 11 urodzin, niespodziewanie do domu wleciała biała sowa i zostawiła list z Hogwartu. W tym momencie zaczął sobie wszystko przypominać i nie mógł powstrzymać swojej radości. Wiedział, że wkońcu zostaną zrealizowane jego marzenia.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, jestem Charlie Wood a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie znam takiego miasta jak Warszawa, jesteśmy w Hogwarcie!)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze talerz z zupą* Oo, bardzo dziękuję, mógłbyś mi powiedzieć co to za zupa?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Interesuję się tematyką magii i kiedyś podczas szukania jakiegoś fajnego serwera RPG z temtyką magii natchnąłem się na ten. Postanowiłem obejrzeć jakieś ,,zwiastuny" owego serwera i bardzo mi się spodobał.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
OOC czyli to co piszemy w (nawiasach) odnosi się do świata realnego, nie tego co dotyczy świata rozgrywki. Podanie Zaakceptowane!

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Będąc na serwerze zgłoś się po rangę wklejając link zaakceptowanego podania pod /helpop



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.