Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
KuRSoN
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Harry Tomson
Miejsce urodzenia:London
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Harry jest miłym i wesołym człowiekiem z wybitnym poczuciem humoru ,który nie jest za mądry ale za to świetnie gra w quiditcha.Jest on człowiekiem prawym i ciemnych spraw trzyma się zdala chyba że chodzi o jego przyjaciół.Bo Harry dla swoich przyjaciół zrobi wszystko.Harry choć ma wiele dobrych cech to ma też złe cechy takie jak pyszałkowatość.
Wygląd postaci:Harry to wysoki smukły mężczyzna którego oczy są koloru niebieskiego. Włosy ma natomiast kruczo-czarne. Ma mały słodziutki nosek i niewielkie wargi ubiera się zwykle w dres chyba że idzie na jakąś ważną uroczystość wtedy nakłada wyjściowe ubranie.
Historia postaci: Harry wiedział że kiedyś pójdzie do szkoły magi i czrodziejstw w Hogwarcie i się do tego dobrze przygotowywał. Tata pokazywał mu jak się rzuca łatwe zaklęcia a natomiast jego mama pokazywała mu proste eliksiry.Razem z rodzicami poszedł jak miał 10 lat do sklepu z ródżkami pana Olivandera i tam kupili mu jego pierwszą różdżkę:14cali cisowa giętka ,rdzeń pióro feniksa.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej jestem Harry Tomson. a jak ty się nazywasz???

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Przykro mi ale nie moge ci pomóc ponieważ sam nie wiem, ale jak się dowiem to ci powiem.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*biore zupe i odstawiam na stół* Dzięki Steven ale nie jestem głodny.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:z internetu

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Stawianie tylu pytajników nie jest fajne. Jeśli ktoś pisze do ciebie w (nawiasach) to również powinieneś mu odpisać stosując owe nawiasy. Polecam-> [Link] zeby potem nie było płaczu, ze ban. 
Podanie Zaakceptowane!

[Obrazek: N8E9j5b.png]
Będąc na serwerze zgłoś się po rangę wklejając link zaakceptowanego podania pod /helpop



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.