Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Erich
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 2
Kwi 2017

#1
[IC]

Imię i nazwisko: 
Neil Hawking

Wiek:
 70

Miejsce urodzenia:
 Stany Zjednoczone

Wykształcenie: 
Podstawowe + mugolskie uniwersytety w kierunku astronomii i fizyki.

Posada, na którą aplikujesz: 
Astronomia
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
**Do dyrekcji przylatuje puszysta, śnieżnobiała sowa, trzymająca w dziobie list. Treść jest napisana czytelnie i zrozumiale.**

Szanowna Dyrekcjo!
Z tej strony Neil Hawking. Aplikuję na stanowisko nauczyciela astronomii. Posiadam bardzo dobre wykształcenie w tej dziedzinie, które nabyłem na Uniwersytecie w Heidelbergu. Moje liczne badania prowadzone ze współpracownikami i wkład w poznawanie Wszechświata od strony astronomicznej zostały docenione otrzymaniem przeze mnie tytułu profesora. Swego czasu zostałem również wykładowcą astronomii na uniwersytecie, do którego uczęszczałem. Z pewnych powodów musiałem jednak opuścić Niemcy i właśnie wtedy zjawiłem się tutaj - mimo to moja pasja do astronomii nie przeminęła i nawet tutaj się nią zajmuje, pracując w Magicznym Obserwatorium Astronomicznym. Możliwość ponownego wykładania tejże pięknej nauki dla młodego pokolenia byłaby dla mnie czymś wspaniałym. 

Z całą pewnością wyróżnia mnie pracowitość. Uwielbiam pracować, zwłaszcza wtedy, gdy moja praca jest dodatkowo połączona z moją pasją. Tą pasją, jak wspominałem, jest astronomia. Można zatem liczyć, że podejdę do tego stanowiska odpowiedzialnie i będę sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Postaram się również zaszczepić w dzieciakach prawdziwe zainteresowanie tą dziedziną i przekonać je do tego, że bardzo dobrze jest uczyć się o otaczającym nas świecie, bo jako jedyne stworzenia na tej planecie mamy do tego predyspozycje. 

Jeśli chodzi o umiejętność pracowania z dziećmi, to nie powinno być z tym problemu. Spędziłem z nimi wiele czasu, chociażby prowadząc wykłady popularnonaukowe właśnie dla tej grupy wiekowej. Liczę, że Państwo pozytywnie rozpatrzą moją aplikację.

Pozdrawiam
Neil Hawking

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy:
Astronomia - PO
OWUTEMy:
Astronomia - PO

[OOC]

Nick w grze: 
Erich

Czy masz jeszcze inne konta?: 
Da.

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): 
Tak, uczyłem już tutaj dwa razy numerologii i to przez dość dłuższy czas.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Jak widać obecnie, trochę brakuje chętnych osób na stanowisko nauczyciela tego przedmiotu, więc chciałbym to  zmienić. Astronomią bardzo interesuje się również OOC (prowadząc m.in. własne obserwacje teleskopem), więc nic nie umiliłoby mi bardziej gry niż nauczanie tego przedmiotu. Czasu na robienie lekcji jak i granie poza nimi raczej mi nie braknie (wyjątkiem będą moje wakacyjne wyjazdy). Posiadam również już niemałe doświadczenie w nauczaniu, więc nie miałbym z tym żadnego problemu - plus wydaje mi się, że moje akcje nie są na złym poziomie. Plan nauczania mam już niemalże gotowy i pozostaje mi go teraz wykorzystać w dobrych celach. Myślę, że warto dać mi szansę i ocenić po efektach, czy była właściwa. 

Nazwa Skype: 
Preferuję Discorda, którego i tak chyba każdy używa. Na PW mogę podać.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.