Witaj!

Podanie na Gajowego
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Luke Hobbs
Wiek: 31
Miejsce urodzenia: Dolina Godryka
WykształceniePodstawowe:
Posada, na którą aplikujesz: Gajowy
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Aplikuje na posadę Gajowego w Hogwarcie. Od najmłodszych lat interesowałem się magicznymi stworzeniami. Starałem się nawet na objęcie stanowiska nauczyciela Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami, lecz nie udało się. Dysponuję dużą wiedzą, którą chciałbym wykorzystać w tej pracy. Jestem odpowiedzialną, opiekuńczą i odważną osobą. Jeszcze za czasów mojej nauki w Hogwarcie interesowała mnie praca Gajowego. Było by miło powrócić do Zamku i przekroczyć próg Hogwartu. Bardzo dobrze wspominam tamten okres czasu. Uważam, że jestem odpowiednią osobą na to, aby zostać Gajowym. Pilnowałbym i dbałbym o dobro uczniów oraz zakazanego lasu. Nie pozwolę na to,żeby stała się im krzywda. Będę zawsze do dyspozycji każdego.
Z poważaniem Luke Hobbs
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Astronomia –T
Eliksiry – N
Historia Magii - Z
Mugoloznawstwo -N
Latanie – Zaliczone
Numerologia –N
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –PO
Obrona Przed Czarną Magią – W
Starożytne Runy -T
Transmutacja –Z
Wróżbiastwo –N
Zaklęcia i Uroki - PO
Zielarstwo –N
[OOC]
Nick w grze: PWWP
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Gajowym jeszcze nigdy nie byłem ale czas, żeby spróbować i wykazać się. Wiem, że się nadaje i dam radę
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Oczywiście, że w Hogwarcie jest więcej akcji do odgrywanie niż po za nim. Chciałbym się sprawdzić i chcę spróbować swoich sił na posadzie Gajowego. Aktualnie posiadam bardzo dużo czasu wolnego i moja aktywność będzie wysoka. Ze swojej strony mogę zagwarantować, że będę często na serwerze i moja gra będzie się opierać na kontaktach z uczniami i swobodnej rozgrywce. Będę dbał o zakazny las i o wszystko co będzie należało do moich obowiązków. Nie będzie odwalania z mojej strony. 
Nazwa Skype: PWWP
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
Odrzucone.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.