Witaj!

Podanie na Pielegniarza
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Micheal Cooper

Wiek: 18

Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Hogwart

Posada, na którą aplikujesz: Pielegniarz

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do sprawdzającej osoby przyleciała kruczoczarna sowa z listem w dziobie. Odłożyła go na biurko, oraz wzbiła się do góry i poleciała dalej**
Piszę ten list, ze względu na moje bezrobocie oraz pasję jaką miałem w życiu. Aplikuję na tą posadę, ze względu na moje doświadczenie oraz wiedzę na temat medycyny, jak i magomedycyny. Jestem twórcą zaklęcia, które pomaga w magomedycynie, jednak używam go w skrajnych przypadkach. Może dyrekcja słyszała o owym zaklęciu? Tego niestety nie wiem. Miałem styczność operować kilku ludzi, zszywać im rany, oraz wykonywać zaawansowane przeszczepy. Swoje praktyki nabywałem najczęściej właśnie w Hogwarckim Skrzydle Szpitalnym. A krocząc ku dorosłości, po wyjściu z Hogwartu. Potrafie zażądzać dobrze osobami, oraz uspokajać je aby nie wzbudzały większej paniki przy robieniu operacji, czy chociażby uspokajać pacjentów, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Swój czas poświęce Skrzydle Szpitalnym oraz pacjentom jakich przyjdzie mi spotkać na drodze pielęgniarza. 
Jednym z ważniejszych argumentów jest fakt, jak wyżej wspomniałem że opracowałem własne zaklęcie. Myślę, że będzie ono przełomem w Magomedycynie, a zaklęcia nie uszkodziło nikogo. 


Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
(Wpisze tutaj co udało mi się znaleźć)
OPCM- Zadowalający
Transmutacja- Nędzny
ZiU- Powyżej Oczekiwań
Eliksiry- Nędzny
Testy Psychologiczne- (Czekam cały czas na link, bądź co tam jest)

[OOC]

Nick w grze: Dovah


Czy masz jeszcze inne konta?: Tak


Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Widziałem baardzo dużo akcji związanych z operowaniem ludzi, przeszczepami itd. Bardzo dużo odgrywam na innych serwerach RolePlay (chodzi tu o facebookowe/discordowe RolePlay'a), postaci medyków, albo to co się trafi w RP. 


Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Mam teraz ogrom dużo czasu, a nudzi mi się granie na dorosłej postaci. Jak każdy człowiek, teraz idealna pogoda na wyjście na dwór, spacery itd, ale na serwerze będę widywał na tyle, na ile mogę. Nikt nie jest cyborgiem, i nie może siedzieć 24/7. (jeżeli są takie osoby, to niech dadzą mi dowód rzeczowy, że mogą tak zrobić).
Powróciłem na serwer, a chce mieć jakiś dobry start i ciekawsze akcje, a nie zniechęcać się do grania na Haplu. Doświadczenie w RP już posiadam baardzo duże. Opisywanie rzeczy, akcji, otoczenia itd, zajmują 5,6 linijek jeżeli mam dobrą wenę twórczą, co przydaje się w opisywaniu operacji, zabiegów itd. Na Haplu gram od wersji 2.8, czyli jakiś staż na tym serwerze mam.


Nazwa Skype:
Ze Skypa juz nie korzystam, ale mogę podać discord.
@Velvet#0748




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.