Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Kaktus
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Cze 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Lara Corcon
Miejsce urodzenia: W którymś ze szpitali w Londynie.
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Zazwyczaj pomagała dziadkom w domu i nie tylko. Nawiązywała szybko nowe znajomości i nikt się na niej nie zawiódł. Jest lojalna, potrafi dotrzymać tajemnicy. Zazwyczaj jest tajemnicza i nie mówi za dużo o sobie. Od zawsze lubi wyzwania, więc jest też odważna i umie przegrywać. Często wykazuje się sprytem i rozwagą, gdy ktoś ma problem.
Wygląd postaci: Lara jest niebrzydką dziewczyną o długich bląd włosach oraz dużych, błękitnych oczach, które podkreślają jej symetryczne rysy twarzy. Ma drobną sylwetkę, ale jest dość wysoka. Przez jej wyglad można stwierdzić, że jest raczej mało wysportowana, ale wcale tak nie jest, ma dość wysportowaną, chudą sylwetkę oraz ma dobrą kondycję.
Historia postaci: Jej rodzice zaginęli, gdy miała 3 lata i znaleźli się, gdy miała 9. Rodzice oraz dziadkowie mówili jej o magii. Bardzo lubiła słuchać opowiadań na temat właśnie magii oraz obserwować jak jej rodzice pokazują jej różne zaklęcia. Kiedy miała 10 lat wybrała się z koleżanką, która też była z magicznej rodziny, pojeździć na rowerach i kiedy jej koleżanka upadła, przecinając kolano. Było jej przykro, ponieważ jej przyjaciółka była na skraju płaczu i mówiła, że ją boli. Chciała jej pomóc i sprawić by się uśmiechnęła i właśnie wtedy rzuciła pierwsze zaklęcie, które spowodowało zniknięcie rany. Trzy miesiące po tym jej dziadkowie zginęli. 16 października skończyła 11 lat i dostała list z Hogwartu. Jej rodzice, jak i ona sama bardzo się ucieszyli. Następnego dnia wybrali się na ulicę Pokątną za pomocą proszku Fiuu i kupili potrzebne rzeczy, które były opisane w liście. Kiedy była gotowa pojechała z rodzicami na King's Kross i pożegnała się z nimi, po czym pojechała do Hogwaru...


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć! Nazywam się Lara Corcon. Miło mi.
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(No nie wiem... W Warszawie?)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Nie widzę podstępu, a Steven wygląda przyjaźnie* Dziękuję! 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
YouTube mi pomógł.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
A przeczytałam.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Hej!  Angel
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Zapoznaj się z tym poradnikiem: Klik!
Zmień status krwi na 75%.
Rozwiń wygląd postaci.
Do Hogwartu idzie się w wieku 11 lat.
Historia powinna zawierać: 
- Opis życia przed Hogwartem; 
- Odkrycie magicznej mocy; 
- List w jedenaste urodziny; 
- Zakupy na ulicy Pokątnej; 
- Pożegnanie z rodzicami na stacji King's Cross.

W akcji pisze się tylko fizyczne czynności. Nie zwiera się w niej myśli.
Odpowiedź na drugie pytanie powinna być napisana w OOC. Ponadto w Hogwarcie nie ma telefonów.
Trzy dni na poprawę.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#3
Wstrzymane!
Wygląd zmień w zdania.
Do odkrycia magicznej mocy potrzebne są jakieś silne emocje.
Naukę zaklęć rozpoczyna się dopiero w Hogwarcie.
Akcje pisze się w gwiazdkach, a nie nawiasach.
Trzy dni na poprawę.
Kaktus
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Cze 2018
0
#4
Poprawione. Nie wiem, czy już jest dobrze, więc proszę o możliwie szybkie sprawdzenie.
Hej!  Angel
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#5
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.