Witaj!

Podanie na Gajowego
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Crispin Margel
Wiek: 27
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga w Londynie
Wykształcenie: Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Gajowy
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do gabinetu dyrektora wleciała brązowa sowa z przyczepionym do nóżki zapieczętowanym listem. Na laku pieczęci widoczna jest ozdobna litera "M" wraz z motywami węży i liści. Rozwijając go da się odczytać poniższą treść.**
Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie,
piszę do Państwa ten oto list aby zgłosić chęć kandydatury na stanowisko Gajowego. Swoją prośbę motywuję chęcią rozwijania zainteresowania magicznymi stworzeniami oraz chęcią powrotu w dawno opuszczone już przeze mnie mury zamku Hogwart. Jeżeli zaakceptowali by Państwo moją kandydaturę obiecuję, że sumiennie, rzetelnie oraz z pasją będę wykonywał powierzone mi obowiązki. Mam w głowie wiele pomysłów na rozbudzenie zainteresowania magicznymi stworzeniami znajdującymi się na błoniach czy też w lesie niedaleko zamku oraz samym lasem i przylegającymi błoniami. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Z poważaniem.
Crispin Margel

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

SUM'y:
Numerologia - Powyżej oczekiwań
Starożytne Runy - Nędzny
Zielarstwo - Powyżej Oczekiwań -
Obrona Przed Czarną Magią - Powyżej Oczekiwań
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami - Okropny

OWUTEM'y:
Zaklęcia i Uroki - Nędzny
Numerologia - Powyżej Oczekiwań -
Zielarstwo - Powyżej Oczekiwań
Starożytne Runy - Wybitny
Transmutacja - Wybitny

[OOC]

Nick w grze: TheWookie
Czy masz jeszcze inne konta?: Mam
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Kiedyś w zamierzchłych czasach prowadziłem kursy teleportacji, co można by nazwać lekcjami. Wiele razy pomagałem w lekcjach czy też innych zadaniach wyznaczanych przez innych gajowych (np. Grubszy). Może nie za duże doświadczenie ale szybko uczę się nowych rzeczy i lubię podejmować wyzwania.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Świat dorosłych nie ma za dużo do zaoferowania jeżeli chodzi o rozgrywkę. Albo lądujesz w MM albo w Hogwarcie. W MM miałem już możliwość pracy, jednakże w Hogwarcie jeszcze nie. Oczywiście składając podanie mam pewne plany co do rozwoju różnych wątków, które prowadziłbym jako gajowy. Zbliżają się wakacje a co za tym idzie więcej wolnego czasu, który mógłbym wypełnić graniem w Hogwarcie i rozwijaniem właśnie różnych ciekawych atrakcji czy wątków dla uczniów, które na pewno nieco urozmaiciły by im grę.
Nazwa Skype: Dyrekcja posiada.
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do mnie na DC - Mateusz#8369, w celu zdania egzaminu z podstaw psychologii i umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#3
Ocena z OnMS: 2 punkty/6 (o. Okropny)
Wiedza z OnMS, zweryfikowana podczas rozmowy: 6 punktów/6

Podsumowanie: 8 punktów/12 (67%) + zaliczone podstawy psychologii na o. Zadowalający
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#4
Sorry, tym razem się Tobie nie udało. Gajowym zostaje Samara.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.