Witaj!

[Apelacja] Discord.
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#1
Osoba nakładająca karę: SirLex

Powód nałożenia kary: Toksyczność, nieprzestrzeganie zasad.

Czas trwania kary: Nie wiem, na zawsze lub do odwołania. (?)
Opis sytuacji: A więc pewnego razu chcąc się czegoś dowiedzieć (Po prostu miałem pytanie) oznaczyłem SirLexa na Haplowym discordzie. SirLex albo miał zły humor, może był zmęczony albo wkurzony, albo już za bardzo zirytowany moim zachowaniem (Bo nie ukrywam powód kary jest prawidłowy) odpowiedział mi tak: Czego? Nie jest to brzydkie słowo ani nic, ale mógł odpowiedzieć ładniej, ale tak jak wyżej pisałem każdy może mieć zły humor lub coś. Ja już brzydziej odpowiedziałem mu: Gówna. I SirLex mi wlepił bana. Ogólnie myślę, że ban jest za całokształt, bo to nie pierwszy raz. Prowokowałem też SirLexa, żeby dawał mi muty, ponieważ mnie wkurzył swoim zachowaniem - Zdarzyło mi się powiedzieć brzydkie słówko na discordzie to dostałem mute. Ale jak ktoś inny już to zrobił na przykład Żmija to SirLex nawet jej uwagi nie zwrócił. (Tak mógł być zajęty, żeby specjalnie wbić na DC i jej dać muta, ale z nią pisał na DC Hapla)

Argumentacja: Przepraszam i przyznaję się do winy mógłbym być grzeczniejszy i mniej toksyczny. Jednak SirLex mógłby też mutować innych jak widzi że również nie przestrzegają regulaminu. Minął tydzień od nadania kary i przemyślałem swoje zachowanie, mógłbym się nie czepiać i nie prowokować specjalnie innych. Jeszcze raz przerpaszam.
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#2
@refresh
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#3
prosze mnie tez  dodajcie ja nic nie zrobilem to kolega m=pisal z mojego konta przepraszam juz nie bede

//SirLexPLAY: Nieśmieszna wypowiedź w cudzej apelacji. Otrzymujesz ode mnie 20 punktów warna.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#4
@refresheee
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#5
Chyba sobie żartujesz.
Jestem jak najbardziej ZA zostawieniem kary. Przerwa Ci się przyda.
Sama wielokrotnie mogłam doświadczyć twoich toksycznych, pseudo ""zabawnych"" przewinień, o których sporo razy wspominałam na ekipie - wtedy to przemilczeliśmy, ale najwidoczniej teraz grubo przesadziłeś. O spamie w nieodpowiednich kanałach nie wspomnę. Zrozum, że bycie chamskim i agresywnym w sposób, w jaki to robisz, nie jest KOMPLETNIE zabawne. Tak jak wspomniałam wcześniej - przerwa to coś dla Ciebie, może przez ten czas się uspokoisz i przemyślisz swoje zachowanie.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#6
Drogi Mejbi.

To nie tak, że Cię zbanowalem za jakieś złe humory. W ekipie prosiłem o krótkie opinie innych moderatorów i się zgodziliśmy, żeby Ci dać tego bana. Nie tylko mnie denerwowałeś swoim toksycznym zachowaniem, ale też i paru innych moderatorów w tym zapewne innych graczy. Humoru złego wtedy nie miałem, byłem po prostu już wykończony Twoim nędznym zachowaniem.

To tobie zwracałem głównie uwagę, fakt, ale potraktuj to jako i ostrzeżenia, i jako takie koła ratunkowe. Mówiąc to, mam na myśli żebyś zaprzestał z takim zachowaniem bo to może się skończyć banicją. I tak się w końcu stało. Żmiję nie wiem dlaczego wspominasz, przecież jej pisałem, aby przestała klnąć. 

Średnio wierzę w to, byś się zmienił po takiej krótkiej dwutygodniowej przerwie od Discorda. Również uważam, że musisz jeszcze trochę przeczekać, zanim wzniesiemy Twoją karę.

Podsumowując: Odrzucam apelacje.

Spróbuj ponownie za co najmniej dwa tygodnie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.