Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
KOSAOSA
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 4
Lis 2017
1
#1
Imię i nazwisko: James Dean

Miejsce urodzenia: Warszawa/data: 29/12/57

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: James jest dziwny i specyficzny.Jest spokojny i porządny i bardzo uczciwy.Był zawsze miły do innych ludzi.Jak wcześniej wspomniałem jest dziwny i specyficzny zawsze chciał być aktorem ,ale był rządny władzy nie umiał tego ze sobą pogodzić.Miał 3 przyjaciół i 3 przyjaciółki.Był też mądry i co za tym idzie tchórzliwy.

Wygląd postaci:James jest wysokim chłopcem o średniej budowie ciała waży 43 kg. wzrost to ok 130 cm. Ma ciemne włosy ale dość długie , oczy niebieskie i krzaczaste brwi. Ma lekko zadrapany nos i delikatne usta a uszy zwyczajne nie jak u skrzata domowego ani jak u myszy.Ma bardzo miły uśmiech ale rzadko się uśmiechał.Miał bardzo ładny głos.

Historia postaci: Pewnego zimowego poranka w Warszawie pewnej parze brytyjskiej urodził się syn James Lupin. Jego Mama była Polką mieszkającą w UK a tata czarodziejem z UK  rodzice matki i ojca byli nie znani.James kiedy miał 2 lata pojechał do Londynu w UK ponieważ Tata dostał prace w ministerstwie magi.James był zdziwiony ,że ojciec jest czarodziejem ale mama była tego świadoma.W wieku 8 lat dowiedział się o hogwarcie i bardzo chciał do niego pojechać.Kiedy miał 11 lat czekał na list szczególnie że był grzeczny bo rodzice wmawiali mu że trzeba mieć bardzo dobre stopnie i trzeba być grzecznym i mieć dobre towarzystwo ale przez to miał 3 wiernych przyjaciół i 3 wierne przyjaciółki.Teraz czeka z niecierpliwością na list.Pewnego poranka kiedy miał myć zęby wyciągną dłoń i szczoteczka sama z siebie poleciała do niego , pobiegł do mamy i taty i powiedział im o tym mama i tata ucieszyli się. Następnego dnia[b] dostał list takiego jeszcze nie dostał otworzył i zobaczył list z hogwartu cieszył si bardzo ale to bardzo.Razem z tatą pojechali na ulice pokątną kupili potrzebne rzeczy ale James najbardziej cieszył się kiedy kupił różdżkę. James tata i mama pojechali na stacje King's Cross. James wziął walizkę pożegnał się z mamą pocałunkiem w policzek a z tatą uściskiem .[/b]

Udziel poprawnych odpowiedzi
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej nazywam się James Dean

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(niestety nie wiem)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą
*biorę talerz i dziękuje*
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerzeBig Grinowiedziałem się z YT

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Przepraszam za ostatnie
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję.
Znaczna większość historii do zmiany, aczkolwiek widzę dużą poprawę. Zawsze po kropce stawiaj spację oraz stawiaj przecinki zgodnie z zasadami poprawnej interpunkcji, gdyż przy sprawdzaniu kuje to w oczy. Zamiast "przesto" powinno być "przez to".
W całości zabrakło kilku ważnych czynników, takich jak:
Objawienia się mocy czarodzieja, któremu towarzyszyły silne emocje,
otrzymanie listu z Hogwartu,
wizyta na ulicy pokątnej,
oraz pożegnanie się z rodzicami/opiekunami na stacji King's Cross.
Do pozostałości przyczepić się zbytnio nie mogę.
EDIT: Szybka edycja, gdyż zauważyłem błąd. Nazwisko "Lupin" jest kanoniczne, dlatego też musisz koniecznie je zmienić. 
I datę urodzenia. Obecnie na serwerze mamy rok 2065-2068, dlatego zmień na 2057.
3 dni i 3 szansę na poprawę.

Wstrzymuję.
Zmień nazwisko, gdyż jest kanoniczne oraz datę urodzenia na 2057 rok.
3 dni i 2 szansę na poprawę.

Zaakceptowane!

Pomimo kilku błędów jestem w stanie zaakceptować twoje podanie, a więc nie pozostało mi nic innego jak życzyć Ci owocnej gry na serwerze.

Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.