Witaj!

[Dor] Will Riannon
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#1
[Obrazek: yUBNgts.png]


Chłopak urodzony na początku kwietnia a dokładnie czwartego w szpitalu świętego Munga. Jego status krwi wynosi dokładnie 50 procent. W Hogwarcie został przydzielony do domu Helgi Hufflepuff. Brytyjczyk, obecnie mieszka z rodziną w Dolinie Godryka

[Obrazek: First_Ascent_Lines.gif]
[Obrazek: G3uC2Vy.png]

[Obrazek: GesM.gif]

Znacznijmy od tego iz bardzo zmieniłem się od czasów pierwszej klasy, zmądrzałem, zacząłem bardziej usmiechac sie do innych a nie reagowac agresywnie. Starałem się myslec pozytywnie i powiem ze nawet mi to wychodziło. Staram sie być miły dla innych chodz oni często postrzegają mnie jako jakiegos przygłupa który nie pamięta jak sie nazywa lub kogos kto za wszelką cene chce wywołac kłótnie. 

[Obrazek: S4SrxeF.png]

[Obrazek: DrPL.gif]

Powiem tyle, zmieniłem sie, i to bardzo. Przez większosc życia nie zwracałem uwagi na to jak wyglądam. Teraz jaos bardziej zacząłem sie tym przejmowac. Na moczątku byłem bardzo zmarnowany i trudno mnie bylo odróżnić od sciany. Az w koncu przyszedł takim moment ze uznałem ze musze to zmienic. Zacząłem ćwiczyc... co prawda żadko ale troche. Później gdzie zrezygnowałem z nauki znalazłem więcej czasu na ćwiczenia i inne takie rzeczy. No i doszliśmy do momentu w którym aktualnie jestem. Wysoki 17-letni chłopak o czarnych oczach i brązowych włosach. Na rękach można ujrzec mnięśnie lecz nie widac ich jeszcze spod długich rękawów. A no i nie zapomnijmy o moim pięknym detalu czyli o bliźnie pod lewym okiem.

Czasy Szkolne


Dorosłośc

+blizna pod lewym okiem


[Obrazek: wc9U1dG.png]

[Obrazek: GYeb.gif]

Hogwart

Dorosłość



[Obrazek: T4nskvl.png]

[Obrazek: grant-gustin-gif-hunt-2.gif]

Lilith Otwell - Długo sie nie widzielismy, ale naszczęscie nie zmieniłas sie bardzo. Napewno nie na gorsze.
Laura Price - JAkoś tak przestalismy sie do siebie odzywac


Callidora Ellen Bowes - Dużo sie zmieniło... ale wyglądasz na zadowoloną z życia i nie mozna ci tego odebrac. Zapracowałas sobie na swój sukces


Eron Baltimore - Spędziliśmy razem troche czasu... nie wiem czy moge cie określic jako przyjaciela. To co sie stało nie mialo prawa bytu... raczej szybko sie nie spotkamy.


Avery Dragovich - Nie wiem kim jesteś ale fajnie sie słucha twoich wypowiedzi.



Emma White - Byłas dla mnie ważna, później nautralna natępnie unikałem cie a teraz jakos powrócilo to do neutralnosci. 



Prof.Daniel Fox - Niedawno pana spotkałem. Porozmawialismy o pewnych tematach i w   sumie to sie ciesz ze w koncu mogłem o tym z kims porozmawiac. Dziekuje.



Anna Margel - Jakim cudem to cos dostalo prefekta i jakim cudem to cos w ogóle   jeszcze zyje.


Antonina Riannon - Antosia. Straciłem z toba kontakt a kiedy ostatnio sie widzelismy  miałem dosc wszystkich ludzi. Sorki, wybacz.
Christopher Izanath - Nie zamierzam więcej nazwac cie przyjacielem. To by było na tyle z naszej znajomosci.

(Troche czystki w relacjach więc jak cos to PW)

[Obrazek: RhIgcTH.png]

*Will dołączył do drużyny quidditcha już w pierwszej klasie.

Jego ulubiony przedmiot to Zielarstwo.

*Jego rozdzka jest z Grabu a rdzeń to łuska syreny.

*Jego miotła to Nimbus 2000

*Całkiem ładnie spiewa

*Chłopak obawia się tego że w przyszłości zostanie sam, bez rodziny czy przyjaciół.

*Nikt nie wie co jest jego boginem.

*Był prefektem Hufflepuffu ale stracił posade

*Nie ukończył Hogwartu

*Jego patronusem jest Wilk
*W 2071 wyjechał i przez 2 lata nie miał kontaktu z człowiekiem


*Jego ulubiony kolor to Czerwony
[Obrazek: First_Ascent_Lines.gif]
Cowen
Azkaban




Posty: 53
Tematy: 6
Kwi 2018

#2
Nice popraw tylko kod w wyglądzie bo masz zaczęty kilkukrotnie i będzie spoko.
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#3
A fajne fajne
Rajolu
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 10
Lut 2018
11
Hufflepuff
#4
Fajno
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#5
Karta wygląda super, tylko jak dla mnie za dużo pogrubień.
Oczywiście +rep.
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#6
@ref Aktualizacja - Dodano dorosłych do relacji. Jeżeli ktoś chce być w relacjach to niech napisze do mnie na dc: AisoTV#1761
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#7
Nie będzie repki póki nie poprawisz tego ''Chuang'' 
(Tak btw pisze się ''Huang'', przepraszam, strasznie mnie to drażni xd)
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#8
@reff
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#9
@Aktualizacja, dodałem troche Historii
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#10
Dam repkę, ale proszę popraw to [b] ; [i] itp. to razi w oczy, na serio.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.