Witaj!

Podanie na Pielęgniarza
_Stigmatus_
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Maj 2018
0
#1
[IC]
 
 Imię i nazwisko: Stigmatus Thorne
 Wiek: 36 lat
 Miejsce urodzenia: Warownia w Polsce
 Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
 Posada, na którą aplikujesz: Pielęgniarz
 Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie,
Dowiadując się o tym, że została otwarta rekrutacja na stanowisko pielęgniarza postanowiłem się zgłosić. Pracuję w szpitalu św. Munga jako pielęgniarz, więc nie sprawiło by mi to zbytnio zawodu. Nie miałbym jakiś konflików itp. Wykonywałbym to solidnie oraz z sensem. Mam kilka pomysłów jak można by było prowadzić skrzydło szpitalne. Ta posada, gdybym opisał jest dla mnie dosyć łatwa, a przynajmniej z pewnego punktu widzenia. Leczenie uczniów oczywiście to nie frajda, a poważna sprawa, by go szybko wyleczyć, aby powrócił na szkolny korytarz by spędzać czas z przyjaciółmi czyż nie? Mam nadzieję, że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
Z wyrazami szacunku,
Stigmatus Thorne
 Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
OWUTEMy:
Eliksiry - Zadawalający
ONMS - Powyżej Oczekiwań
OPCM - Powyżej Oczekiwań
Transmutacja - Zadawalający
Zielarstwo - Zadawalający
 
 [OOC]

 Nick w grze: Stigmatus
 Czy masz jeszcze inne konta?: Owszem, posiadam.
 Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Dużego doświadczenia nie posiadam, chociaż jeśli chodzi o leczenie w mungu itp. to raczej podchodzi pod doświadczenie, czyż nie?
 Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Startuję na tą posadę z powodu, że w hogwarcie się dzieje najwięcej rzeczy na serwerze typu akcje graczy itp. Po prostu jest tam ich więcej niż w hogsmeade podczas roku szkolnego. Zauważyłem na postaci ucznia, że nie jest to leczenie raz na jakiś czas przyjdzie pacjent do munga, tylko bardziej często przychodzi ktoś do munga z czymś itp. Leczyłem kilka razy w mungu nie jedną osobę, więc nie byłoby to dla mnie problemem.
 Nazwa Skype:
Skype posiadam, zaś moim zdaniem lepszy byłby discord, który famir posiada.
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do mnie na DC - Mateusz#8369, w celu umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#3
Ocena z podstaw magomedycyny: 0 punktów/6
Wiedza z podstaw magomedycyny, zweryfikowana podczas rozmowy: 2 punkty/6

Podsumowanie: 2 punkty/12 (17%) + zdane podstawy psychologii na o. Okropny
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.