Witaj!

Podanie na Nauczyciela.
WhoAreYou
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 14
Maj 2017
92
Slytherin
#1
[IC]


Imię i nazwisko:
Samantha Katniss Elizabeth Anna Tamara Hope Margel.
Wiek:
17 lat.
Miejsce urodzenia:
Miasteczko Panormos na greckiej wyspie Skopelos.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe.
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Latania.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do Arvida Solberga i Lorcana Proctera oraz kochanej Anny Procter -przyleciała sowa wraz z kopertą, która ów sowa trzymała w dziobie. Na kopercie znajdował się lak z literą “M”. Po jej otworzeniu ukazał się pożółkły pergamin, wraz z treścią, która jest starannie napisana.**


Dzień dobry Profesorze!
Piszę do Pana w sprawie posady w Hogwarcie na następny rok, którą jest nauczyciel latania. Jestem osobą, która dopiero co wyszła z Hogwartu, a od razu chce wrócić do murów tego zamku, by nauczać młode umysły. Pytanie jest tylko - dlaczego? Otóż, za bardzo nie jestem pewna jeszcze co chce w życiu osiągnąć i co dokładnie robić, dlatego też uważam, iż pozostanie w Hogwarcie, dopóki nie znajdę odpowiedzi - będzie idealnym rozwiązaniem. Co do samego nauczania, egzamin z latania zaliczyłam, pozyskując bardzo dobre wyniki. Niekiedy zdarzyło mi się poprowadzić przez “przypadek” lekcje Historii Magii, na których raczej udało mi się dotrzeć do kolegów z klasy. Pan Westwood może nawet potwierdzić, że były to dość nietypowe i ciekawe godziny. Skłamię, jeśli napisze, iż jednym z wielu moich zainteresowań nie było latanie, na które zawsze chodziłam z uśmiechem na twarzy. Skończyło się nawet na tym, iż od trzeciego roku mojej nauki grałam w drużynie na pozycji ścigającego. Dopiero w moich ostatnich latach przebywania w Hogwarcie, udało nam się wygrać puchar w Quidditchu, co pozwoliło, by Slytherin chociaż na jedną godzinę prowadził w wyścigu o puchar domów. Zdarzało mi się nawet często zastępować kapitana drużyny podczas meczów i treningów. Po zakończeniu ligi odbyły się przygotowania do meczu, w którym grali uczniowie przeciwko nauczycielom. Udało mi się nawet zostać kapitanem i poprowadziłam uczniów ku wygranej (I tak pewnie pan Wrynn dał Finnowi złapać złotego znicza, byśmy mieli jakąś satysfakcję). W lekcjach latania nigdy nie chodziło jedynie o po prostu przyjścia na lekcje i spędzenia godziny na miotle, słuchając uwag nauczyciela. W lataniu chodzi o zabawę, którą większość osób nie dostrzega. Jest to przedmiot, który może być nauczany na kilkanaście sposobów, a jedynie czego brakuje to zabawy, która zachęciłaby większą ilość osób do przychodzenia na lekcje i podejmowania prób wejścia na miotłę (a nie każdy ma do tego odwagę). Lekcje nie muszą być nudne i nieprzyjemne, wręcz przeciwnie. Najwięcej właśnie można wynieść poprzez zabawę. Niestety zdaje sobie sprawę z mojego młodego wieku i praktycznie braku doświadczenia w nauczaniu, jednakże od czegoś zawsze trzeba zacząć. Jak to kiedyś ktoś powiedział: “Nie robiąc niczego, powodujemy, iż stoimy w miejscu i się nie rozwijamy.”


Samantha Margel.


Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 

Latanie: Zaliczone.
ZiU: Wybitny.
Transmutacja: Wybitny.
OPCM: Wybitny.
ONMS: Wybitny.
Starożytne Runy: Nie ma jeszcze wyników.
Astronomia: Okropny.
Podstawy Magomedycyny: Powyżej Oczekiwań.
Mugoloznawstwo: Wybitny.
Eliksiry: Nie ma jeszcze wyników.
Historia Magii: Zadowalający.
Podstawy Psychologii: Zadowalający.
Wróżbiarstwo: Nie ma jeszcze wyników.
Smokologia: Powyżej Oczekiwań.
Numerologia: Brak.
Zielarstwo: Brak.


[OOC]

Nick w grze:
WhoAreYou.
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Uczyłam już kiedyś w Hogwarcie na innej postaci oraz przeprowadzałam kilka lekcji IC, albo zastępstwa na innych przedmiotach dla różnych nauczycieli. Natomiast OOC daje korepetycje pewnym ludziom.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Granie postaciami dorosłymi jakoś zawsze mi bardziej pasowały, niż granie uczniami i te ciągłe chodzenie na lekcje, nie mogąc robić nic ciekawszego (choć i tak zależy od pomysłu na postać). Aplikując na posadę nauczyciela latania mam też związane z tą posadą różne pomysły na prowadzenie lekcji i nie tylko, a czasu wolnego mam dużo ze zbliżającymi się wakacjami. 
Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada.
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do mnie na DC - Mateusz#8369, w celu umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#3
Ocena z przedmiotu: 6 punktów/6 (o. Wybitny)
Doświadczenie pedagogiczne, zweryfikowane podczas rozmowy: 4+6=10 punktów/12
Wiedza z przedmiotu, zweryfikowana podczas rozmowy: 2+4=6 punktów/6

Podsumowanie: 22 punkty/24 (92%)
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#4
Przyjęta.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.