Witaj!

Podanie na Pielęgniarza
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#1
Posada, na którą aplikujesz: 
Pielęgniarz szkolny

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do dyrektora Hogwartu przyleciała pokryta na całym ciele czarnymi piórami sowa. Spoczęła spokojnie na parapecie i czekała z listem w dziobie na odbiorcę. Koperta koloru białego, ozdobiona pieczątką w kształcie litery ,, D ". Kartka znajdująca się w środku jest złożona na pół, samo pismo jest pochyle, a rozczytanie się nie powinno sprawiać żadnego problemu. Dodatkowo w kopercie dodane zostało świadectwo ukończenia szkoły**

Szanowna dyrekcjo Hogwartu!
Niedawno natknąłem się na ogłoszenie dotyczące poszukiwań na nowego pielęgniarza w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. 
Chciałbym zatem zgłosić się na to stanowisko, uważam, iż jestem osobą na tyle kompetentną by sprostać temu zadaniu. Potrafię utrzymać ład i porządek nawet w największym chaosie, toteż zagwarantować mogę, że skrzydło szkolne na mojej warcie nigdy nie stanie w ogniu, a uczniowie potrzebujący mej pomocy, zawsze jej doświadczą. Już w moim interesie będzie, aby nikt w szkole nie chodził z bólem głowy, czy nogi. Jestem osobą odpowiedzialną, świeżo po szkole. Znam, bądź kojarzę, większość uczniów, toteż wiem, jak mam z nimi rozmawiać, co do nich dotrze, a co nie, ponieważ jeszcze sam niedawno byłem jednym z nich.
Liczę, że rozpatrzą Państwo moją aplikację pozytywnie.
Avery Dragovich

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
[Obrazek: ZdwXBm3.jpg]

[OOC]

Nick w grze:
 LeniwiecHere

Czy masz jeszcze inne konta?: 
Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Uczęszczanie na lekcje magomedycyny. 
Dwukrotnie poskładanie kości dorosłym na służbie w BU.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): 
Jestem 5 letnim graczem tego serwera, posiadam dość duzy staż oraz doświadczenie, które mogę przekierowywać dalej, czy to na zajęciach, czy w skrzydle pijąc herbatkę z uczniami. Nie lubię nudy, dlatego staram się grac, toteż dlatego mam własna farmę, oraz pracuje w BU. Nie skierowałem mojej postaci w czarna magie, tak jak 1/2 dorosłych, odgrywam postać dobrego człowieka, wiec nikłe ze mnie zagrożenie w szkole. Do zamku pragnę się dostać tez z powodów czysto OOC, to tam gra i będzie grac najwięcej graczy, co tez przeważa o większości akcji, oraz narracji. Jako, ze lubię odgrywać, byłoby mi to bardzo na rękę. Poczuć, ze w końcu coś się dzieje. Dodam, ze nie od dziś staram się o posadę w zamku, ciągle wytrwale dążę do jej osiągnięcia. Nie znijaczylem postaci, nie zrobiłem z niej chorego przestępcy i chciałbym, zeby dyrekcja szkolna to docenila. 

Nazwa Skype:
 Skype- Teraciton/dc- AveZz
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do mnie na DC - Mateusz#8369, w celu umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej (a także zdania egzaminu z podstaw psychologii, jeśli chcesz, aby ten wynik był wzięty pod uwagę w rekrutacji).
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#3
Ocena z podstaw magomedycyny: 5 punktów/6 (o. Powyżej Oczekiwań+)
Wiedza z podstaw magomedycyny, zweryfikowana podczas rozmowy: 6 punktów/6

Podsumowanie: 11 punktów/12 (92%)
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.