Witaj!

[Dziecko] Lucas Drake
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#1
[Obrazek: fYkm9l7.png]
Data urodzenia:

4 czerwiec **6 lat temu**

Czystość krwi:

75%

Przynależność rasowa lub etniczna:

100% brytyjczyk

Miejsce urodzenia:

Szpital w Londynie

Aktualne miejsce zamieszkania:

Namioty w Hogsmeade

Zdjęcie/Rysunek postaci:


Opis wyglądu postaci: 

Cechy charakteru postaci: Lucas to chłopiec mierzący około 120 cm. Ma on dość szczupłą budowę ciała. Nie jest w żaden sposób zgarbiony. Do jego twarzy towarzyszy para odstających uszu oraz krótkie blond włosy. Jego oczy są koloru piwnego a na jego włosach można ujrzeć bandanę. Najczęściej można zobaczyć go ubranego w T-Shirty oraz krótkie jeansowe spodenki. 

Cechy charakteru postaci:

 Charakteru Lucasa nie da się dokładnie określić ponieważ jego charakter w związku z dorastaniem, na przestrzeni lat nadal się zmienia. Lecz jednak z głównych cech chłopaka jest mądrość, o czym mogą świadczyć oceny w jego mugolskiej szkole. Kolejną z ważnych cech chłopaka jest akceptacja innych, dzięki czemu chłopak łatwo zawiera znajomości z nieznanymi osobami. Chłopaka cechuje także upartość, przez co zawsze dąży do celu i stara się go zrealizować do końca. Lucas jest typem optymisty, dlatego w jego głowie krążą pozytywne myśli. 

Historia:
 
Lucas urodził się pewnego czerwcowego wieczoru. Jest to syn Syriusza i Alexandry. Poród trwał dość długo, a następnie przez problemy zdrowotne Lucas musiał zostać w szpitalu przez dwa miesiące. Po powrocie do domu jego życie przebiegało normalnie. Mieszkał on wraz z rodzicami i starszym bratem Albusem. Jego tata, kiedy Lucas miał 3 lata musiał, nagle wyjechać przez co zajmowała się nim matka wraz z babcią. Podczas 5 urodzin chłopaka, ktoś zapukał do drzwi. Okazało się, że był to ojciec chłopców. Na początku matka była na niego zła, że przez 2 lata nie dawał znaku życia, lecz potem wybaczyła mu to i znowu mieszkali w domu całą rodziną. Zobaczymy jakie przygody spotkają dalej Lucasa.

Rodzina: 

Syriusz Drake - Tata
Albus Drake - Brat
Alex Smerther - Kuzyn

Relacje: 

Marysia Draytron - poznałem ją pod trzema miotłami i chwilę porozmawialiśmy. Fajnie się z nią rozmawia. No i podobała jej się moja bandana a mi jej korona. Po wakacjach z tego co wiem idzie do Hogwartu

(Reszte kiedys dopisze)

Ciekawostki: 

(Tez sie kiedys dopisze, bo narazie nie wiem co tu wpisac)
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#2
Synek, powiem Ci jedno...

+REP
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#3
Prosze o przeniesienie do martwy/nieaktywny



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.