Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Cedrella
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 1
Cze 2018

#1
Imię Nazwisko
Cedrella Draytron

Miejsce Urodzenia
Szpital św. Munga

Data Urodzenia
(11 lat wcześniej)

Status Krwi
100 %


Cechy Charakteru
Cedrella to dziewczyna dość pewna siebie możliwe, że aż za bardzo. Jest tak samo ambitna, bywa zła gdy nie uda się jej osiągnąć określonego celu. Prawdą jest, że mało kiedy nie osiąga swojego celu, gdyż walczy o to co chce do końca. Ogólnie mówiąc o niej można powiedzieć że jest mądra jednak nie przesiaduje z nosem w książkach. Jest sprytna i przebiegła i nie pozwoli się oszukać, tak by nie wyszło na jej korzyść. Nienawidzi okazywać litość jeśli by to miała zrobić to by była naprawdę rzadkość. Nie lubi jak ktoś ją obraża lub poniża. Wtedy wpada w większą złości i stara się poprawić w sobie to co złe. Ciężko z nią nawiązać dobra znajomość ale jeśli już taka powstanie to będzie ona trwała.

Wygląd Postaci
Cedrella jest dość wysoka jak na swój wiek, jej sylwetka jest delikatnie wysportowana i szczupła. Jej włosy sięgają jej do pasa i są ciemno jasnego blond’u, delikatnie falujące. Oczy są bardzo jasne i są barwy srebrno niebieskiej. Na szyi znajduje się pieprzyki trzy pieprzyki, które tworzą mały trójkąt. Prawe ucho jaki i lewe zdobią małe kolczyki, których nie widać zazwyczaj przez zasłaniające je włosy. Ubrania jest zazwyczaj w bardzo długo ciemno granatowa koszulę. Nosi także Jeansy które sięgają jej aż do ziemi i zasłaniają, ciemne buty na delikatnym obcasie.

[Obrazek: 1ePdrEQ.png]
[Obrazek: MtfNcq4.jpg]
[Obrazek: 1ePdrEQ.png]

Historia Postaci
Urodziłam się 12 marca w 2049 roku. Była to dzień jak co dzień, jednak nikt by się nie spodziewał, że moja mama zacznie rodzic tego dnia. To był bardzo długi i ciężki poród. Zakończył się śmiercią mojej matki. Ojciec ciężko to przeżył i postanowił wyjechać. Nigdy więcej nikt go już nie widział. Ja pierwsze lata życia spędziłam na rozwijaniu podstawowych umiejętności. Po pewnym czasie zostałam przygarnięta do domu Cartera, który zapewnił mi dom i traktował jak własna córę.
Wiedziałam kim są osoby z mojej rodziny, kim był mój ojciec i matka. Ja myślałam do 8 roku życia, że nie posiadam żadnych magicznych mocy. Dwa miesiące po ukończeniu 8 roku życia. Siedząc w ogrodzie zresztą jak większość wolnego czasu i obserwując przyrodę zobaczyłam na drzewie małego ptaszka który szykował się do lotu. Zaczęłam podziwiać jednak widziałam, że jest zbyt mały i wstałam z lekkim strachem, że mały stworzenie sobie cos zrobi. Jak było wiadomo ptak zaczął spadać szybko z drzewa. W ostatnim momencie zatrzymał się lewitując w powietrzy, chwilkę potem opadł delikatnie na ziemię. Było to dla mnie dziwnym zjawiskiem jednak bylam pewna, że odkryłam w sobie trochę magicznej mocy.
W dzień 11 urodzin w domu odbyła się świetna urodzinowa impreza. Było super jednak jedynie ja siedziałam milcząc przez całą imprezę. Około godziny 15:00 Usiadłam przy oknie i przyglądając się tak przez jakiś czas zauważyłam sowę która właśnie zmierzała do naszego domu. Chwilkę potem już trzymałam w dłoni list będąc najszczęśliwszą dziewczynka na świecie.
Jakiś czas potem ruszyłam sama na ulice pokątną gdzie bywam czasem. Spędziłam tam wiele godzin szukając potrzebnych i mniej potrzebnych rzeczy do szkoły. Wracając do domu jeszcze bardziej czekałam na rozpoczęcie roku. Kilka miesięcy potem a dokładniej 1 września. Wyruszyłam na pierwszy rok w szkole. W pociągu jechało kilka osób z mojej rodziny przez co byłam bardziej pewna siebie. I tak właśnie rozpoczęła się moja największa przygoda życia…. Ciąg dalszy nastąpi


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Mówisz do mnie ? Jak już musisz wiedzieć to Cedrella 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(No tak, pewnie gdzieś w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Co to za zupa ? Nie pachnie zbyt przyjemnie *wystawiła delikatnie dłoń dając mu w tej sposób oznakę, że nie chce tej zupy*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dawno temu z YT

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak przeczytałam i znam go w 100% a także zobowiązuje się do go przestrzegania.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.