Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Qubsikkk
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Evan Mc.Calister
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Evan jest osobą, która od zawsze jest radosna i zabawna. Także jest bardzo odważny, ale bycie odważnym, nie oznacza, że nie ma lęku. Chłopak jest strasznie bojaźliwy. Boi się wielu rzeczy, ale stara się przezwyciężać swoje lęki.
Wygląd postaci: Evan jest wysokim jak na 11-latka chłopcem. Jego sylwetka jest szczupła, można by nawet powiedzieć, iż jest on strasznie chudy, posiada także smukłą twarz i mały lekko zadarty nos. Ma bardzo jasne blond włosy i niebieskie oczy. Na co dzień chłopak stara się ubierać nie w ubrania, które były dla niego najwygodniejsze i były pod zasięgiem ręki. Tylko te, które mu się podobały. W skrócie, to nie chodził ciągle w brudnych dresach, sandałach i jakimś losowym t-shirt'cie. Tylko starał się ubierać cichy, które do niego pasowały, i które nie wyglądały jak pogryzione przez psa, czy wyciągnięte z śmietnika.
Historia postaci: W 2045 roku, 1 kwietnia urodził się mały chłopczyk o imieniu Evan. Imię to nadała mu jego matka o imieniu Izabel. Była ona czarodziejką, aktualnie pracuje w ministerstwie magii... Skoro jesteśmy już przy rodzicach, to powiem jeszcze coś o ojcu chłopaka. Fred Mc. Calister, tak właśnie nazywał się ojciec Evana. Był mugolem pracującym na stacji King's Cross. Właśnie tam poznał Izabel w 2023 roku. Zakochali się w sobie, a następnie wzięli ślub. Evan zawsze był grzecznym chłopcem, w dzieciństwie potrafił całe dnie siedzieć na dworze. Wyjść o 7:00 i przyjść o 22:00, w między czasie wracał do domu tylko po jedzenie. Gdy chłopak był już lekko starszy, miał dokładnie 7 lat. Odkrył, że posiada magiczne umiejętności, podczas gdy pewien chłopiec z podwórka dokuczał mu przypadkiem sprawił, że chłopiec się potknął o nic i wpadł do kałuży błota. Od razu wiedział, że coś jest nie halo, przecież nie przewrócił by się o powietrze prawda? Jednak nie zdziwiło go to zbytnio, ponieważ jego mama zawsze mu powtarzała, że gdy będzie miał 11 lat przyleci do niego sowa z listem, który uprzedzi go o tym, że ma lecieć do hogwartu już w nowym roku szkolnym. I jak się miało stać, tak się stało. Evan podczas swojej imprezy urodzinowej dostał list uświadamiający go o tym, że został przyjęty do Hogwartu. W ostatnie dni wakacji udał się ze swoją mamą na ulicę pokątną kupić najpotrzebniejsze mu rzeczy, kierowali się oczywiście dostarczoną w liście. W dzień, który zakończył pojechał z rodzicami na King's Cross. Przeszli przez ścianę między 10 a 9 peronem. Wtedy pożegnał się z rodzicami, wsiadł do pociągu Hogwart Express i gdy pociąg ruszył pomachał swoim rodzicom i pojechał w stronę Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Ja: Cześć, jestem Evan Mc.Calister, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Ja: (Nie, mieszkam daleko od Wawy i nigdy w niej nie byłem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Ja: *bierze talerz podany przez Steven'a i ostrożnie odstawia go na stół, aby zupa się nie wylała na podłogę* 
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałem takiego serwera do mc i znalazłem tą stronę Big Grin

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje!
Dopisz jeszcze dwa zdania do charakteru postaci oraz rozwiń wygląd, czyli jak się ubiera na co dzień itp.
W historii zabrakło objawienia mocy, a raczej silnych emocji, które mogłyby doprowadzić go do takiego stanu, oraz zakupów na ulicy pokątnej i pożegnania się z rodzicami/opiekunami na stacji w King's Cross. 
3 dni i 3 szansę na poprawę. 
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#3
Zaakceptowane!
Podanie może nie jest ideałem, ale pomimo kilku niedociągnięć oraz błędów jestem w stanie je zaakceptować. 
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.