Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Technik122YT
Azkaban




Posty: 16
Tematy: 4
Paż 2015
Ravenclaw

#1
Imię i nazwisko: Thomas Lexez
Miejsce urodzenia: Szpital w Londynie
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Thomas jest zdolnym, spokojnym i ambitnym dzieciakiem. Jego wiedza sprawia, że potrafi on myśleć bardzo logicznie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Chłopiec jest zawsze zaciekawiony życiem, zawsze lubi poznawać nowe rzeczy jak i uczyć się o nich. Swoje życie przeznacza na czytanie, co czyni go mocnym i upartym "mułem książkowym". Idąc dalej Thomas jest dobrym, towarzyskim i przyjacielskim 11-latkiem, potrafi on przyjaźnić się z wieloma osobami i darzyć ich swoim pełnym zaufaniem. Thomas stara się respektować i być uprzejmym jak i wielkodusznym wobec wszystkich, lecz nie zawsze mu to wychodzi. Jest to samodzielny i pracowity chłopiec, który radzi sobie bardzo dobrze w życiu.
Wygląd postaci: Thomas to przeciętny 11 latek, oczy koloru niebieskiego po matce, brązowo-czarny kolor włosów po Ojcu. Nie wyróżnia się niczym od innych dzieci, nosi to co inne (mugolskie) nastolatki w jego wieku.
Historia postaci: Prawie 11 lat temu na świat przyszedł chłopiec o imieniu Thomas, urodził się on w Londyńskim szpitalu. Jego mugolscy rodzice nigdy nie podejrzewali czegoś szczególnego od/u swojego dziecka, lecz obdarzali go masową miłością i troską.
Thomas przez pierwsze lata, bez problemu nauczył się wszystkich podstawowych umiejętności, już we wczesnych latach umiał dobrze mówić, chodzić jak i myśleć. Parę lat później w wieku 7-miu lat, rodzice zapisali go do publicznej szkoły w Londynie, nie było ich stać na prywatną, lepszą... Chłopiec przetwarzał otrzymywaną wiedzę bardzo szybko i skutecznie. To właśnie w okresie szkolnym, przybyło mu chęci na poznawanie/przyjmowanie jak najwięcej wiedzy. Od tego momentu zaczął dużo czytać. Idąc dalej oceny miał bardzo dobre i wielu szkolnych znajomych, nie było żadnych powodów do obaw. 
Pewnego sobotniego dnia okazało się, że rodzice byli zmuszeni sprzedać jego drogocenne (dla niego) książki, bo jego rodzina znalazła się w kryzysie, nie mieli pieniędzy. Zrozpaczony Thomas nie chciał oddać swoich ulubionych książek, chciał jak najmocniej coś z tym zrobić. Lecz nie do końca było co. Wtedy jak już rodzice zabierali mu książki i wychodzili z jego pokoju, Thomas tupnął bardzo zrozpaczony. Drzwi wyważyły się i walnęły o podłogę. Niezbyt sprytni rodzice nie wiedzieli jak to się stało, Thomas się bardzo tego przestraszył, podejrzewał on że to przez jego tupnięcie, ale nie miałoby to tyle siły by wyważyć solidne drzwi. Ojciec naprawił drzwi, po czym parę godzin później siadł z matką przy stole spokojnego wieczoru i wpadli na pomysł.. Powiedzieli sobie, że pewnie zatrzaski były stare, lecz nie! Nagle przejrzeli (bogom dzięki) na oczy i powiedzieli sobie, że to przez magiczną stronę matki, Thomas'a (już nieżyjąca) babcia była czarownicą. Rodzice podzielili się z ich podejrzeniami z Thomas'em jak i wszystko na spokojnie mu opowiedzieli, ten jako zwykły chłopiec nie mógł w takie rzeczy uwierzyć.
Nadeszły 11-ste urodziny Thomasa.. Gdy już Thomas odpakował swe prezenty i biesiadował wraz z gośćmi, przez okno w kuchni wleciał list. List był zaadresowany dokładnie na Thomasa, przypieczętowany pieczątką Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Thomas ucieszył się otwierając i czytając list. Parę dni później poszedł z rodzicami na Ulicę Pokątną i Z TRUDEM (przez brak pieniędzy) kupili najważniejsze rzeczy, by Thomas mógł się spokojnie, wytrwale i dobrze uczyć w Hogwarcie...

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Ja: Cześć, jestem Thomas, miło poznać *wysunął dłoń w jego stronę*. A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Ja: (Skąd mam wiedzieć, pewnie w Warszawie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Ja: *zdziwiony Thomas odbiera talerz, po czym kładzię go na stół i wybiega w  strachu z sali*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Drollercaster

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście, od deski do deski.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Akcje piszemy w pojedynczych gwiazdkach (pierwsze pytanie) i w trzeciej osobie (trzecie pytanie). Popraw to, reszta jest dobrze.
Technik122YT
Azkaban




Posty: 16
Tematy: 4
Paż 2015
Ravenclaw

#3
Poprawione, zmyliło mnie to: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą* 
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.