Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego
Maxinis
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 5
Wrz 2017

#1
Imię Nazwisko
Laura Draytron

Data Urodzenia
12.01.2045 r.

Miejsce Urodzenia
Włochy - Riminia

Status Krwi
100%

[Obrazek: nkvAZjK.png]

Charakter:
Laure zalicza się do tych ludzi bardziej spokojnych ludzi, gdy ktoś na nią krzyczy lub mówi to co ja drażni, stara się to ignorować. Cechuję ją także dobroć, szczególnie skierowana w stronę swojej rodziny. Laura jest także surowa i poważna w tych samych momentach, jednak są to rzadkie przypadki, zazwyczaj, gdy ktoś ignorują jej polecenia. Jest kobietą skromną i nie szuka rozgłosu, stara się trzymać w cieniu, lecz od swojej rodziny a szczególnie tej bliskiej oczekuje szacunku. Obcych ludzi stara się traktować z dystansem do siebie, nie lubi zachłannych ludzi. Również jest osobą wierną, nie wyobraża sobie, by zdradzić męża lub bliskiego przyjaciela, jednak dotyczy to tylko bliskich jej osób. Lubi spotkania towarzyskie, mimo to nie udziela się w niech zbytnio, zazwyczaj słucha to, co inni mają do powiedzenia. Może nie należy ona do osób wybitnie mądrych i inteligentnych, chociaż jest bardzo kreatywna, co pozwala jej pisać wspaniałe książki i rysować ładne obrazy. Można powiedzieć, że jest tchórzliwa, ciężko by było jej wskoczyć w ogień za kogoś i własne zdrowie i życie.  Jej największą wadą jest zazdrość, co bywa czasem widoczne, stara się to jednak kontrolować w każdym razie zazwyczaj średnio jej to wychodzi. Ciężko przeżywa kłótnie z osobami jej bliskimi, często to doprowadza ją do płaczu i stara się, jednak to ukrywać tak by inni tego nie widzieli. Ja podsumowanie chciała, bym dodać, że Laura jest optymistką i wierzy, że wszystko da się rozwiać nawet największe problemy.

[Obrazek: nkvAZjK.png]

Wygląd:
Laura to kobieta o sylwetce szczupłej i wydaje się wysoka, przez swoje długie nogi. Nie zalicza się do kobiet, które są wyjątkowo wysportowane. Karnacja jej jest jasna, jednak jej skóra jest dość mocno opalona, wszędzie równomiernie. Górą część jej głowy pokrywają jej ciemne włosy, które są delikatnie falujące i sięgają do końca barku. Są uczesane na prawą stronę, przez co widać jej lewe ucho, które jest udekorowane małym kolczykiem. Twarz Laury jest delikatnie podłużna i wąska, ma także odrobinkę wysunięta żuchwa, co dodaje jej nieco uroku i specyficzny sposób wypowiadania się. Jej oczy są duże i ciemnej barwy a jej spojrzenie jest radosne i pogodne. Brwi nieco bardzo cienkie i dobrze zarośnięte, przez co są wyraźne. Całą twarz pokrywa delikatnie makijaż, zazwyczaj nie jest on intensywny tylko w wyjątkowych sytuacjach. Dłonie Laury są długie i szczupłe, zawsze przyozdobione małym czarodziejskim zegarkiem, na którym widać twarz Cartera i nieco niżej dwa serca.  Nogi jak już wcześniej wspomniałam, są długie, i tak samo szczupłe, jak i reszta ciała. Prawie zawsze są przykryte długą spódniczkom. Buty nosi ciemne, na wysokim obcasie, przez co pasuje jej do koszulki, która jest ciemna z odkrytymi plecami. Na karku ma dwie małe blizny, które wyglądają na głębszą ranę szytą od ostrego narzędzia,  na kostce ma mały tatuaż, czyli małe ostre koło.

[Obrazek: w0q6aL0.png]
[Obrazek: DX4yCAd.png]
[Obrazek: w0q6aL0.png]

[i]Historia Postaci:[/i]

Wczesne lata)
12.01.2045 roku w godzinach porannych, przychodzi na świat mała Laura, ciemnowłosa i o  ciemnych dużych oczach. Bardzo małe słodkie dziecko, które bardzo lubiło towarzystwo swoich rodziców. Pierwsze lata jej życia, polegały na pozwaniu nowo poznanego otoczenia, rodziny i innych osób. W tym okresie starała się także rozwijać swoje podstawowe umiejętności. Gdy miała już siedem lat, jej rodzice czarodzieje zakupili skrzata, nazywał się on Grzmotek. Bardzo nie podobało się jej to, jak ojciec surowo go traktował. Niecały rok potem dostała na urodziny małego ładnego kuguchara, kilka dni potem to samo stworzenie uciekło na drzewo, gdy uciekło przed mugolskimi psami. Widząc, że kot zaraz spadnie, podbiegłam tan szybko, jednak zobaczyłam jak Kuguchar skacze i zamknęłam ze strachu oczy. Gdy je otworzyła, widziała jak mały opuszcza powoli się w dół, jakby lewitował, w ten dzień udało się Laurze pierwszy raz doznać magicznej mocy .Jakiś czas potem otrzymała informacje o tym, że zostanie uczennicą akademii magii beauxbatons, z czego bardzo się ucieszyła. Chwilkę przed rozpoczęciem nauki zakupiła potrzebne rzeczy do szkoły, wszystko bardzo ją fascynowało i chciała kupić wszystko. Najbardziej cieszyła ją nowo zakupiona różdżka i nowe podręczniki magiczne, które z chęcią zaczęła studiować. Jakiś czas potem udała się na swój pierwszy rok w szkole.

(Lata Szkolne)
Wszystkie lata w akademii magii beauxbatons były bardzo dla mnie przyjemne, mimo że nie miałam wielu znajomych, to miałam kilku oddanych przyjaciół, z którymi spędziłam całe moje szkolne życie. Uczyłam się zadowalająco i to mi w pełni wystarczało. Starałam się rozwijać jak każda inna dziewczyna, nawet jak już nie miałam siły, to zawsze podnosiłam swój poziom. W wieku czternastu lat przeżyłam soją pierwszą miłość, która przetrwała jedynie rok. Zakończyła się zdrada, przez to stałam się nieco bardziej zamknięta w sobie i mniej pewna. Na ostatnim roku skupiła się na nauce i zaniedbała swoja przyjaźń, kilka miesięcy potem udało się jej zdać egzaminy końcowe.

(Pierwsze Lata Dorosłego życie)
Chwilkę po szkole, zatrudniłam się w marnej i nisko płatnej czarodziejskiej gazecie, nie była to praca moich marzeń, jednak starałam się tam wytrzymać. Jakiś czas potem, postanowiłam złożyć papiery na uniwersytet magiczny. Liczyłam, że zostanę przyjęta na niego, udało mi się tam dostać, na wydział magizoologiczny. Z przyjaciółmi, ze szkoły straciłam kontakt, który całkiem się urwał po zakończeniu szkoły, oczywiście za każdym z osobna bardzo tęskniłam. W wolnym czasie lubiłam się opalać na plaży Rimini, skąd też pochodziłam, nagle poczułam, że unoszę się i zobaczyłam mężczyznę, który mnie niesie i następnie wrzuca do morza. Szybko wstałam i zaczęłam go gonić, jednak Carter mi uciekł. Kilka dni temu spotkałam go, zaproponował mi kawę i tak zaczęła się nasza miłość. Kilka miesięcy potem dowiedziałam się, że jestem w ciąży, co było dla mnie wielką radością tak samo dla Cartera. Miesiąc potem wzięliśmy skromny ślub, w którym uczestniczyła jedynie bliska rodzina. 9 miesięcy potem na świat przyszło nasze pierwsze dziecko, które nazwaliśmy Floriano, mały chłopczyk o blond włosach, który był bardzo podobny do ojca. Po trzech latach postanowiłam, że wyjadę z mężem do Wielkiej Brytanii, gdyż spodziewaliśmy się już drugiego dziecka Federica

[Obrazek: nkvAZjK.png]


Wyniki z OWuTeM-ów:

Astronomia – Troll

Eliksiry – Zadowalajacy

Historia Magii – Troll

Mugoloznawstwo - Zadowalajacy

Latanie – Troll

Numerologia – Troll

Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Troll

Obrona Przed Czarną Magią – Troll 

Starożytne Runy – Troll

Transmutacja – Powyżej Oczekiwań

Wróżbiastwo - Troll
  
Zaklęcia i Uroki – Powyżej Oczekiwań

Zielarstwo – Zadowalajacy

[Obrazek: nkvAZjK.png]
Skąd dowiedziałeś się o serwerze?

Dawno temu z YT

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
To co robimy jako nasza postać Przykład: Ładna dziś pogoda *rozejrzała się po niebie i zaraz wróciła do niego wzrokiem*

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
To co robimy jako gracz przykład: (Ciekawe jak zdam egzaminy gimnazjalne)


Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.

/do w pokoju siedzi Carter z małym Flo

*Laura przechodząc przez pokój zerknęła kątem oka na męża i uśmiechnęła się delikatnie w jego stronę, następnie usiadła obok niego i położyła na jego kolanach małe pudełeczko*
 
Laura: Co to jest kochanie ? 
 
Carter: Hmm… nie pamiętam, jak mam być szczery *otworzył pudełeczko i zaczął przeglądać wszystko to co jest w środku
 
Carter
: Moje wspomnienia ze szkoły…. *uśmiechnął się na na małą figurkę smoka i odłożył go chwilkę potem na bok*
Laura – z kim jesteś na tym zdjęciu, na tym ?
Carter – pierwsza moja miłość, zerwaliśmy gdy… *urwał się tutaj jego głos a sam on zrobił się nieco bardziej smutny* gdy mnie zostawiła i wyjechała by uczyć w Ilvermorny
 
Laura
– smutne… *zerknęła na kobietę na zdjęciu które macha i uśmiecha się w ich stronę*
 
Laura – Co to jest to ?  *podała mu pod sam nos piersiówkę z lekkim zaskoczeniem* co to robi w twoich pamiątkach szkolnych ?
 
Carter – Ukradłem raz profesorowi ją po lekcji, gdy postawił mi Trolla *zaśmiał się głośno i zabrał jej ją i sam chwilkę na nią popatrzył i chwilkę potem schował pudełka*
 
Laura - Po co ci ona była właściwie ? *podrapała się po czole i wzdrygnęła się nagle* Chyba nie piłeś z niej w szkole ?
 
Carter – No co ty kochanie *pocałował ją w usta żeby postarać się uniknąć odpowiedzi na to pytanie i chwilke potem przestał*
 
Laura – Czyli piłeś, jak mogłeś to zakazane w szkole jaki ty przykład dajesz naszym dziecia *powiedziała głośno zła*
 
Carter – spokojnie nigdy nie dałem się złapać *puścił do niej uroczo oczko i zahaczył włosy o ucho*

Laura – No dobra nie patrzmy już na to…. Co to za…. Róg ?  *pokazała mu kawałek pergaminu*
Carter – to jest moja pierwsza kartkówka z  której dostałem wybitny *uśmiechnął się dumnie i pokazał palcem na napis ,,Wybitny”
Laura – No ale to jest…. Kartkówka dla klasy VI *wybucha głośno śmiechem i zasłoniła twarz dusząc się ze śmiechu*

Carter - *skrzywił się jedynie i przewrócił oczami na widok śmiejącej się z jego zony*



Czy przeczytałeś regulamin?
Przeczytałam go, i zobowiązuje się go przestrzegać.


[b]Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.[/b]
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Zapraszam na discorda. Mam pytanko
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#3
Wstrzymane.
Rimini*
Popracuj trochę nad "poprawnością" w wyglądzie. Przede wszystkim, zegarek nosi się na nadgarstku (jeśli ktoś nosi na *dłoni*, proszę się ze mną skontaktować ;-; ). Oczekuję również wyjaśnienia, czym jest ostre koło, bo nawet wujek google nie pomaga.
Mnóstwo powtórzeń. "Pierwsze lata jej życia, polegały na pozwaniu nowo poznanego otoczenia, rodziny i innych osób." nie mogę na to patrzeć.
Zdecyduj się na jedną osobę. Nie zmieniaj jej w trakcie historii.
!"Liczyłam, że zostanę przyjęta na niego, udało mi się tam dostać, na wydział magizoologiczny."  - (fragment regulaminu składania podań na dorosłego->) Postać nie uczęszczała na żadne uniwersytety, tym samym nie zdobyła wykształcenia wyższego.
Tak ciężko przejrzeć forum?
3 szanse, 3 dni
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Odrzucam.
Czas minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.