Witaj!

Callidora Bowes - Współczesna Historia Magii
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#1
Exclamation 
**Dnia [17.06.2018] nakładem wydawnictwa Książnica Obskurus wydano książkę, która napisana została przez uczennicę Hogwartu w ramach projektu edukacyjnego. Druk można zakupić w księgarni Esy i Floresy za cenę pięciu galeonów oraz wypożyczyć w Hogwarckiej bibliotece, gdzie obecnie znajduje się trzydzieści sztuk**

[Obrazek: NlqqWEg.png]
Książka pojawiła się w bibliotece szkolnej za zgodą dyrekcji Hogwartu

Ten krótki podręcznik to część projektu edukacyjnego, w którym udział brała jedna z młodszych uczennic Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, Callidora Bowes. Przeznaczony jest głównie dla klas pierwszych, ale dorosły czarodziej również może dowiedzieć się z niego czegoś ciekawego.

[OOC: Zdaję sobie sprawę z tego, że nie piszę jakoś super, ale postanowiłam zrobić coś takiego, aby klasa 1OOC wiedziała czego właściwie się uczy. Ten podręcznik pozwolił napisać mojej postaci egzamin z Historii Magii na 100%, dlatego mam nadzieje, że komuś się przyda. Postać jest co prawda młoda, ale to podręcznik z tego, czego się nauczyła, a pisała go jakieś trzy lata. Wszystko jest krótko i na temat, niektóre tematy zostały połączone w jeden rozdział. Podręcznik ma tylko jedenaście stron, więc czytanie go nie będzie trwało wieki. Mam nadzieje, że się spodoba. Uwagi można kierować do mnie na discordzie - ?????????#0030]
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
**Ernest w czasie trwających wakacji udając się na zakupy do księgarni natrafił na książkę autorstwa swojej uczennicy. Otwierając ją na pierwszej stronie spojrzał na dedykację i sięgnął do kieszonki szaty po lnianą chusteczkę. Przetarł kąciki oczu ze wzruszenia i udał się do kasy, zakupując jeden z egzemplarzy.**
- Ah, te dzieci. Tak szybko dorastają!

**Po zakupach opuścił sklep i deportował się z głośnym trzaskiem do rodzinnego dworku. Ruszył szybkim krokiem w stronę biblioteki i ułożył książkę w szklanej gablocie.**
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#3
**Widząc jak Ernest płacze zaśmiał się pod nosem i przeszedł dalej.**
-Chłop płacze, chłop płacze. Dobre dobre.
pdw
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#4
@Refresh
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#5
Ref
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#6
ref
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#7
odświeżam
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#8
Refik bo egzamin za 8 minut sie zaczyna
Rebelianci się szykują
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#9
To moja ulubiona książka
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#10
czytam zawsze pzed snem najlepszym momentem jest jej pierwszy raz  Heart



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.