Witaj!

[UczII] Arthur Margel
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#1
[Obrazek: 8oUITOS.png]
Arthur Petter Logan Crispin Margel
Data urodzenia:
20.02.2050
Czystość krwi:
MARGEL
Przynależność rasowa lub etniczna:
Brytyjczyk
Aktualne miejsce zamieszkania:
Ottery
Obecnie jest na roku:
II
Dom w Hogwarcie:
Slytherin
[Obrazek: Tvd5wLs.png]
[Obrazek: nUEIVNw.jpg]

[Obrazek: ZemZYFK.png]
[Obrazek: Tvd5wLs.png]
Opis wyglądu postaci: 
Arthur aktualnie chłopak o typowym dla Margeli typie urody, jest blond włosym chłopakiem o zielonych jak morska toń oczach.
Aktualnie po zmianie "imidżu" ma długie włosy nieco rozjaśnione sięgające poniżej ramion.
Za jego posturę i figurę śmiało można go posadzić na miotle jako pałkarza. Przez ostatnie lata w Hogwarcie zamiast przykładać się do nauki, ćwiczył, biegał, pływał. Dosyć krępo zbudowany.
Ubrany zazwyczaj w czarną marynarkę, białą koszulę, zielony krawat, czarne spodnie, oraz czarne podpalane zielenią glany.

Cechy charakteru postaci:
 Arthur to typowy młody socjopata. Trudno przekonać go do swojej racji, ponieważ już dawno ma własną. Dużą uwagę przywiązuje do postawienia ostatniej "kropki" w spięciach czy chociażby zwykłych rozmowach o charakterze dyskusji. Jest niezwykle buntowniczym młodzieńcem co często pokazuje przez swój ubiór czy postawę wobec starszych czy rówieśników. Nie liczy się z emocjami czy odczuciami innych, może nie dlatego że jest bez serca czy coś w tym guście, ale zwyczajnie nie potrafi postawić się w analogicznej sytuacji, najzwyczajniej w świecie nie jest świadom że ludzie potrafią czuć tak samo jak ON. To jak postrzega ludzkie emocje jest skomplikowane, niekiedy wygląda to wręcz jakby cieszył się z cudzej krzywdy, jednak wcale tak być nie musi, chociaż może trochę? Jedynymi osobami wobec których jest w stu procentach posłuszny to: Crispin, Samantha i Anna Margel.
[Obrazek: ZemZYFK.png]

[Obrazek: Tvd5wLs.png]
Rodzina: 
Później wstawię tu drzewko

Relacje:
Gryffindor
Eron Baltimore- Ugh... ten to dopiero jest agent. W sumie ciężko stwierdzić mi czy jest to osoba godna siedzenia w cyrku jako obiekt z którego można czerpać radość, czy bardziej nadaje się jako błazen paradujący po wielkiej sali, cóż prefekt, raz nawet próbował zabrać mnie do kozy, ale w wakacje bardzo tego pożałował.- Można zjeść

Ravenclaw
Kanalike Ende- "Twoja stara miesza bigos łokciem"-Można zjeść


Hufflepuff
Li Huang- Ryż albo Kasza gryczana, ciężko w sumie stwierdzić. Ciężko mi stwierdzić czy ją lubię czy nie, na pewno nie darze jej szacunkiem, ale ma całkiem fajny tyłek co z resztą uwieczniłem na pamiątkowym selfie, cóż może coś wyniknie z tej relacji-Można zjeść

Slytherin
"Nora" Dragovich- kiedyś nazwałbym Cię przyjaciółką, ale zajęłaś moje miejsce wśród prefektów, o działanie za moimi plecami oskarżyłbym wiele osób, ale nie Ciebie, dlatego tak bardzo boli mnie twój czyn, na pewno nie będę dla Ciebie miły!
Grr! -ZJEŚĆ!
Chloe Borge- Ahh jesteś dla mnie jak siostrzyczka, chyba tylko Ty pozwoliłaś mi zapomnieć o tym że jestem inny. Po wydarzeniach z rejsu po Trójkącie Bermudzkim mam mokre sny, i nigdy nie zapomnę omdleń spowodowanych Odznaką i Pocałunkiem-Kategorycznie nie jeść

Dorośli
Crispin Margel- Tatuuuuś, niby taki luzak a jednak kiedy pokazałem mu "selfie" z tyłkiem chinki to dał mi szlaban i zabrał kieszonkowe. Ale i tak nie zamieniłbym go na żadnego innego!-Kategorycznie nie jeść
Samantha Margel- Moja najdroższa kuzyneczka, zawsze poratuje radą i pomocą.Dla niej zrobię wszyściutko-Kategorycznie nie jeść
Frans Nygard- Cóż, ciekawa persona. Zgodził się bym spał z jego córką w jednym hamaku, albo brakuje mu piątej klepki, albo jest niezwykłym luzakiem, szanuję mocno-Ignorować obecność
Srambrose Smarker- Masz twarz wyrazistą jak patelnia-Zjadać aż uszy się będą trzęsły, bez popity.
Anna Margel I - Cóż zabolały mnie twoje słowa, ale dałaś mi dużo do myślenia, i postaram się nie zawieźć oczekiwań twoich, ani mojego ojca. Dziękuje za lekcję życia Ciociu Aniu! - Tylko idiota próbowałby jeść.
-



[Obrazek: ZemZYFK.png]


[Obrazek: Tvd5wLs.png]
Umiejętności które pielęgnuje:
-Walka wręcz 
-Walka z użyciem pałki
-Obrona przed czarną magią
-Opieka nad magicznymi stworzeniami-nacisk na stworzenia morskie
-Zielarstwo-nacisk na rośliny wodne
-Utrzymywanie kondycji fizycznej/ćwiczenia szeroko pojęte
-Dwa dodatkowe języki: Chiński i Norweski z czego tego drugiego dopiero się uczy
-Wędkarstwo, oraz konserwacja wędkarskiego sprzętu
-Obozowanie/surwiwal
-Otwieranie niemagicznych zamków w drzwiach za sprawą prowizorycznych wytrychów
-Tworzy biżuterię ze znalezisk wodnych
-Uczy się malować
-Talent aktorski
-Uczy się robić sushi

Ciekawostki: 
-Bardziej pielęgnuje swoje ciało oraz techniki walki wręcz niż czarowanie ofensywne
-Z różdżką można go spotkać chyba tylko na lekcjach, oraz w chwilach zagrożenia
-Często można go spotkać na błoniach jak biega, czy trenuje
-Jeśli nie spotkasz go na błoniach szukaj przy jeziorach, albo pływa albo wędkuje
-Pasjonuje się fauną morską
-Chce zostać aktorem i występować w teatrze, lub go prowadzić
-Marzy by malować żywe obrazy, takie jak te w zamku
-Uwielbia sushi
-W jego torbie zawsze znajdziesz dębową pałkę, którą broni się w razie konieczności
-W jego torbie jest bałagan
[Obrazek: ZemZYFK.png]
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#2
-1 jebać
pdw
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#3
O kurde to ten dzieciak co ciśnie innych ,,twoja stara'' xD
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#4
^ Twoja Mama.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#5
NIE JEDZ MI ERONKA
Mnie się podoba +Repka
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#6
Zjem jak mnie wkurzy Sad
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#7
@Relacje



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.