Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
KotGunio
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Harry Looks
Miejsce urodzenia: Anglia, Norwich
Status krwi: 50%
Cechy charakteru:
Harry Looks - jego największą wadą jest to, że jest bardzo roztargniony, uporczywy i uparty, choć czasem właśnie to ostatnie pozwala mu osiągnąć sukces. Jednak ma również wiele pozytywnych cech takich jak pracowitość, dobroć i życzliwość. Do obowiązków stara się podchodzić jak do przyjemności, dlatego też nie ma z tym problemów. Można by rzec, że je wręcz lubi. Poza tym, uwielbia realizować swoje cele. I chociaż mogłoby się wydać, że każdą porażkę traktuje jak wielką klęskę, tak nie jest. Ale czasami te drobne niepowodzenia mają na nią wręcz zbawienny wpływ, gdyż mobilizują go do efektywniejszej pracy i uczą na przyszłość, by nie popełniać drugi raz tego samego błędu.
Wygląd postaci: Harry Looks, 11 letni chłopiec o ciemno brązowych włosach przez które można dostrzec śliczne zielone oczy.Chłopiec szczupły, około 45 kg oraz jak na rówieśników wysoki (161 cm ).
Lubiący ubierać koszulki z krótkim rękawkiem ( najczęściej szare ) i niebieskie jeansy a do tego trampki o jasnych kolorach.

Historia postaci:Urrodzony dnia 14 sierpnia 2054 roku w Norwich, w spokojnym i kochającej rodzinie. Od  małego rodzice wpajali mu, że wszyscy ludzie są równi i nie wolno wyśmiewać nie magicznych istot. Mając 7 lat zaczął uczęszczać na treningu z tenisa stołowego, już na 1 treningu grał jak zawodowcy. Bardzo dobrze mu szło, nawet przez chwile myślał nad karierą tenisisty stołowego. Życie miał jak marzenie, kochająca rodzina, dająca mu wszystko co chciał. Sam chłopiec nie wykorzystywał tego, nawet oddawał zabawki swoim kolegom z podwórka, zabawki które dostał od rodziców. Pewnego razu , jak szedł wzdłuż chodniku, zauważył starszego pana i pędzącego w niego samochód. W ostatniej chwili powiedziałw myślach stop a samochód nadzwyczajnie zachamował centrymetr przed staruszkiem. Już wtedy wiedział że nie jest zwykłym człowiekiem. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło, dalej był bardzo dobrym człowiekiem, umiejącym wybaczać i potrafiącym współczuć. Tak mineło jego 11 lat życia. Zabawy z rówieśnikami, pomaganie starszym osobom i uczęszczanie na treningi z tenisa stołowego. 

11 lat:
Nic się nie zapowiadało, aby ten dzień by zupełnie inny od reszty. Harry obudził się , z rodziną zjedli śniadanie i zajęli się swoimi czynnościami. Około godziny 11 przyszedł list z Hogwartu. Mama go odebrała, i pobiegła szybko do pokoju Harrego, mówiac mu o liście. On się bardzo ucieszył i nie mógł się już doczekać przyjazdu do szkoły. Rodzice teportowali się wraz z nim na ulicę pokątną, aby kupić potrzebne rzeczy. 1 cel to było kupno różdzki u olivandera - tam się okazało, że wybrała go różdzka włókno ze smoczego serca 10 cali. Następnie kupiono mu zwierzaka - sowę.
I wkońcu nastąpił ten moment - przybycie na peron 9 i 3/4 i odjechanie do hogwartu. Rodzice byli bardzo szczęśliwi,że ich syn będzie uczniem tej szkoły. Harry czuł się nie pewnie- bał się ,że trafi do slytherinu i nie znajdzie tam przyjaciół dla siebie. Rodzice szybko mu wytłumaczylli ,że w hogwarcie nie ma nie lubianych ludzi którzy są z tego samego domu.
Po około godzinie, pociąg już byl gotowy na odjazd. Rodzice przytulili harrego i powiedzieli ze trzymają za niego kciuki. 
Harry wsiadł do pociągu i usiadł wraz z innymi dziećmi, machając do swoich rodziców.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, jestem Harry Looks - mów mi Luk, a ty jak się nazywasz? 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety nie, nigdy tam nie byłem.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Biorę talerz* Dziękuje ci  jestem bardzo głodny.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
z youtuba dawno, konto na forum mam od 2015
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Nick: KotGunio_

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
Charakter rozpisz do pełnych zdań wymieniać w punktach odpada. No i dodatkowo Dopisz z 3 negatywne cechy.
Do Hogwartu idziesz w wieku 11 lat twoja data mówi że postać ma 32 lata. Na serwerze jest rok 2065.
Brakuje mi objawienia mocy magicznej musisz przy silnych emocjach, tak samo jak dostania listu z Hogwartu, zakupów na Ulicy Pokatnej i pożegnanie na Peronie 9 i 3/4.
2 pytanie Stevena na początku i końcu nawias. 3 pytanie zamiast nawiasow takie gwiazdki **.
KotGunio
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
Mikowskyy napisał(a): (22.06.2018 11:17)Poprawione Smile
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.