Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
ManiekWsiun
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Cze 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Kristof Cononovitz
Miejsce urodzenia:  Szpital Św. Munga w Londynie
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Kristof- to wybuchowy chłopak, jednak często bardzo długo trzyma w sobie emocje, które rozładowuję poprzez jedzenie. Po stracie przyjaciela Vojta Major jeszcze bardziej zamkną się w sobie. Zawsze stara się trzymać z tyłu, jednak bardzo brakuję mu przyjaźni. Odnajduję się w środowisku zwierząt i przyrody. Mimo wszystko bardzo szybko się denerwuje przez co nawet małe rzeczy mogą go bardzo szybko doprowadzić do szału. Przez to często podejmuje decyzje pod wpływem silnych emocji. Zaskakujące jest, jednak to, że stres potrafi go też zmotywować. Lubi okazywać swoją opinie publicznie i kilka razy startował ze swoją kandydaturą do wyborów przewodniczących samorządu szkolnego. Bardzo chciałby znaleźć się w szeregach Gryffonów, jednak zrozumie gdy Tiara Przydziału zadecyduje inaczej.  
Wygląd postaci: Kristof to gruby chłopiec, niski wzrost, zazwyczaj nosi spodnie na swoim wielkim brzuchu. Swój wygląd zawdzięcza swojej babci czarodziejce, która doprowadziła go do takiego stanu. Zwykle ubiera się w czarne koszule w kratkę oraz ciemne dżinsy, a do tego na jego nogach widnieją czarne martensy. Ma duże niebieskie oczy, długie czarne włosy i odstające uszy. Jego twarz wypełniają także duży zagięty nos i pełne usta.
Historia postaci: Kristof był cichym chłopcem, odnajdywał się w jedzeniu i zatapiał w nim swoje smutki. Bardzo często czytał też książki najczęściej o magii. Pewnego dnia rówieśnik bardzo go zdenerwował, Kristof poczuł wtedy silne bólu w dłoniach i głowie,a krzesło i stół nieopodal zaczęły lewitować, dowiedział się wtedy od swojej babci kim tak naprawdę jest co było najbardziej przełomową sytuacją w jego życiu. Wyczekiwał dnia, w którym postawi nogę na słynnym peronie 9 3/4 i oczekiwał tajemniczego zaproszenia do Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
- Cześć, ja jestem Kristof, wiecznie głodny, a ty? Masz jakieś imię?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
[i]-(Oczywiście, że wiem. Znam Warszawę jak własną kieszeń. Plac defilad.)[/i]

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
-*szybko łapie za talerz*Dzięki *z pełnymi ustami* byłem taki głodny *ulewa mu się z ust*.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od kolegi.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Dopisz do wyglądu opis twarzy.
Podczas odkrywania magicznej mocy, po odczuciu silnych emocji dzieje się coś fizycznego, np. jakiś przedmiot zaczyna lewitować, kogoś popycha magiczna siła itp, a nie ból głowy i dłoni.
Trzy dni na poprawę.
ManiekWsiun
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Cze 2018
0
#3
Już poprawione.

Halko?
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.