Witaj!

Roy Jennings [Dor]
Leroy
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 2
Cze 2018
27
#1
[Obrazek: ZMeFuUs.png][Obrazek: XDV7bIc.png]


Urodzony dnia 15 lipca, 2054 r. spłodzony przez Annabeth i Petera Jennings. Jest posiadaczem 50% czarodziejskiej krwi, co sprawia, że można go nazwać czarodziejem półkrwii. Roy z pochodzenia jest brytyjczykiem. Pochodzi z miejscowości Grimsby. Jest kawalerem.

[Obrazek: WaYlXZK.png]


[Obrazek: JrQMjkh.gif]


WYGLĄD ZA MŁODU


[Obrazek: C9eLlKo.png]
[Obrazek: D7h7kIx.png]

[Obrazek: Y2UBX1N.png]

❖ "Odbicie lustra nigdy nie ukaże w pełni tego jak wyglądasz."
❖ "Sarkastyczny uśmiech jest w pełni lepszy od tego prawdziwego."


Obecnie

[Obrazek: EXMiaoE.gif]

P U N K
te cztery litery wyrażają jego osobę
Wysoki, dobrze zbudowany aczkolwiek szczupły. Jego skóra jest blada ze względu na jego pochodzenie; miejsce w którym żył przez większość swojego życia, panował dosyć srogi klimat. Nie ma piegów. Posiada nieco dłuższe, ciemne blond czarne włosy i brązowe oczy, które są podkreślone czarną kredką. Usta są wąskie. Chodzi w wygodnych obcisłych ubraniach, nie stosując żadnego nakrycia jakim mogą być czapka, kaptur czy kapelusz. Dalej ma długą grzywkę oraz słabe zarysy krótkiego zarostu. Obecnie w jego codziennym ubiorze przeważa kolor szary, czerwony oraz czarny. Nie nosi dodatków na rękach ani szyi. Nosi srebrną biżuterię: 3 bransoletki; na każdej bransoletce widnieją słowa zapisane od tyłu. Do spodni ma przyczepiony łańcuch, który głośno szeleści. Ma swoją ulubioną parę butów, które są okute kolcami.

Klasa 1

Chłopak zazwyczaj nosi zwykłe, mało kreatywne ubrania, nie wyróżnia się w pośród tłumu ludzi.  Gustuje w kolorach beżowych oraz brązowych, które uważa za podkreślające jego atut w postaci brązowych oczy. W Hogwarcie natomiast z przymusu nosi szatę, zakłada ją zwykle każdego dnia, zaraz po śniadaniu.



Klasa 2

Roy postanowił nieco zmienić swój wygląd, wszystko za sprawką wyjazdu na obóz. Włosy nieco przyciął, grzywkę częściej ma opuszczoną na prawy bok niżeli jak wcześniej miał skierowaną wzwyż. Chłopak dalej nie pała zainteresowaniem do tego w co się ubiera - według niego wygląda okej i więcej mu nie trzeba. 


Klasa 3

Włosów przez wakacje nie ruszał, nowy rok zaczął z jeszcze dłuższą grzywką niż zwykle. Można zauważyć pojawiający się krótki zarost na twarzy, choć ten zazwyczaj nie ma więcej niż parę dni.



[Obrazek: dYar4OE.png]

❖ "Poświęcenie się w dobrej sprawie jest najbardziej honorową rzeczą, jakiej można dokonać."
❖ "Poświęcenie się w dobrej sprawie jest najbardziej kretyńską rzeczą, zaraz po wierze w możliwość podjęcia dobrej opcji."


[Obrazek: wPteuU1.gif][Obrazek: 8LpokxZ.gif]

Roy nie jest typem który podąża za tymi za którymi idzie większość. Nie podlega presji innych, wie co jest dobre a co złe, zgodnie podejmuje decyzję z jego sumieniem. Jest zazwyczaj spokojny choć czasami zdarza mu się „wybuchnąć” złością. Jest sprytny ponieważ zawsze próbuje znaleźć jak najlepsze wyjście z zagrożenia czy kłopotów. Również wykazuje się niezmierną odwagą, jest gotowy do poświęceń. Kłamie tylko wtedy kiedy musi, tak jest szczery. Jest lojalnym oraz wspaniałym przyjacielem. Próbuje dawać rady innym oraz ich pocieszać. Rzadko kiedy wmiesza się w spory, przynajmniej na razie - na początku lepiej zawierać dużo znajomości. Uważany jest przez innych za duszę towarzystwa. Jest emocjonalny, jeśli jakaś sprawa ma związek z nim lub jego przyjaciółmi - bardzo poważnie do tego podchodzi. Na dodatek stał się romantykiem. Roy jest zarówno typem słuchacza jak i typem rozmówcy, uwielbia opowiadać historie tak samo jak słuchania historii innych osób.
Po stracie tak wielu rzeczy, które odebrano mu w sposób okrutny jego osobowość zachwiała swą równowagę. Na pewno stracił na radości z życia a na przyszłość nie posiada marzeń. Zaczyna podobać mu się odczuwanie cierpienia spowodowanego przez niego samego; co cie nie zabije to cie wzmocni.


[Obrazek: qv8l0e5.png]



[Obrazek: S4E9fi1.png]


❖ "Nigdy nie jest za późno – za późno by zmienić swoje życie, za późno by być szczęśliwym."
❖ "Nigdy nie jest za późno – za późno by twoje życie zmieniło się w otchłań rozpaczy, z której nie dasz rady się wydostać."


 [Obrazek: giphy.gif]


System Zaufania 👥

System polegający na odblokowywaniu skrawków historii zależących od relacji Roya z twoją postacią. Z wraz kolejnymi poziomami, możesz uzyskać dostęp do historii o danym poziomie zaufania. Gdy uzyskasz dostęp, odgrywając stosowną akcje, Roy umożliwi przybliżyć Ci jego historię.

Hierarchia poziomów zaufania:
1. Ujemny 🔺
2. Neutralny [Każdy startuje z tego poziomu] 🔸
3. Średni 🔶
4. Wysoki 🔹
5. Bardzo Wysoki 🔷


POCZĄTEK
| Minimalny poziom do odblokowania - 🔸|



STARCIA Z MAGICZNYMI ZWIERZĘTAMI

| Minimalny poziom do odblokowania - 🔶|




PRYWATNA KRYJÓWKA W HOGWARCIE

| Minimalny poziom do odblokowania - 🔶|




ŁAZIENKA PREFEKTÓW

| Minimalny poziom do odblokowania - 🔹|




NOCNE EKSPEDYCJE

| Minimalny poziom do odblokowania - 🔹|




HISTORIE Z DZIECIŃSTWA

| Minimalny poziom do odblokowania - 🔹|




DRAMAT ROMANTYCZNY

| Minimalny poziom do odblokowania -🔷|



NOCNE KOSZMARY

| Minimalny poziom do odblokowania - Aktualnie nie do odblokowania|





[Obrazek: fsYVQhO.png]

[Obrazek: 9BHAyMD.png]

Annabeth Jennings - Matka
Peter Jennings - Ojciec
Tatyana Jennings - Siostra
Sylvia Oakley - Ciotka
Gerard Oakley - Wujek
Jane Padmore - Ciotka
Sebastian Padmore - Wujek
+Simon Jennings - Dziadek
Catharine Jennings - Babcia

[Obrazek: 9BHAyMD.png]




[Obrazek: bOLoiEA.png]


Osoby ważne:


🔷 Xanthopoulos Thorne [theRobot] - Xanth to osoba, której zawdzięczam zbyt dużo rzeczy do wymienienia. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie życia bez niego. Jest wyjątkowy ze względu na swój charakter, dziwne poczucie humoru oraz odjechane pomysły na spędzenie czasu. Mam tyle z nim wspólnych wspomnień, że głowa mała. Cudowny z niego przyjaciel, cieszę się, że miałem szansę poświęcenia się dla niego.  W sytuacji zagrożenia, moją intencją zawsze będzie próba uratowania jego życia. Kocham go. Jego życie jest ważniejsze od mojego. Jestem pewien, że w przyszłości usłyszy o nim świat.
Nie jestem na Ciebie zły, przynajmniej tak sobie powtarzam gdy myślę o Tobie. Nikt więcej już Ciebie nie skrzywdzi, a tym bardziej ja. Jesteś następnym Hiobem, który doznał cierpienia niezawinionego.


🔹 Lexie Garrey [Aveloo] - Zaznajomiliśmy się przy Angelu, on tobie i mi pomagał, więc można powiedzieć , że znajomość wyszła przez niego. "nieznajomy mojego znajomego, jest moim znajomym" Razem pracowaliśmy na klubie astronomicznym, ogólnie często ze sobą rozmawialiśmy i się kumplowaliśmy. Mogę chyba powiedzieć, że jest moją dobrą koleżanką/przyjaciółką.

🔹 Vanilla Lavenhart [Lumos] - Dobrze mieć taką osobę jak ty w drużynie. Powinnaś skupić się na tym by przestać się lękać i starać się być bardziej odważna.. ostatnie wydarzenia z twoją mocą wskazują na drzemiący w tobie potencjał!

Myślę, że byłaś dla nas wszystkich podporą. Bez Ciebie szybko wszystko się rozwaliło.


Osoby mniej ważne/mało ważne:

🔺 Laura Price [KociNinja] - Najważniejsza osoba w moim życiu. W jej towarzystwie mógłbym zwiedzić cały świat. Darzę ją ogromnym zaufaniem co się wiąże, że zna moje sekrety. Kocham cię Lauruś. Nie chcę Ciebie dłużej znać... Kiedyś zrozumiesz co straciłaś.

🔶 Shannon Meaddl [Spirit] - Całkiem często się spotykaliśmy, przeważnie w dormitorium. Jest to osoba odważna jak lew. Potrafi zrozumieć drugą osobę.

🔶 Grenda Groing [_Grenda_] - Koleżanka z rocznika. Często rozbawiała mnie, poprawiając mi humor.

🔸 Antonina Riannon [Antoninaa] - Pierwsza poznana mi osoba po wyjeździe z rodzinnego miasteczka. Poznałem ją dzień przed rozpoczęciem Hogwartu, w Hogsmeade. Poopowiadała mi troszkę o rzeczach związanych z Hogwartem. Była w Gryffindorze tak jak ja.

🔸 Will Riannon [AisoTV] - Druga osoba, którą zdążyłem poznać tego samego dnia co Antoninę. Na peronie trzymałem się go blisko, gdyż był mi chociaż trochę znany. Przyjaźniłem się z nim w pierwszym roku szkolnym. Odszedł z Hogwartu bez pożegnania.
🔶 Deneria Yrell [Deneria] -Przez pierwsze 3 lata widywałem ciebie codziennie w szkole i prawie zawsze siedzieliśmy razem w ławce. Była miła i inteligentna, co nie raz wykazała na lekcjach. Nie wiem obecnie gdzie się podziała, może kiedyś będzie dziwny zbieg okoliczności i znów sie spotkamy?

🔸 Angel Ellis [KawaiiSpook] - Kolega z rocznika. Podszkolił mnie z eliksirów.
🔸 Dymitr Balashka [szto] - Poznałem go w Hogsmeade, siedział przy stoliku w barze. Pomyślałem, że warto zagadać bo może też jedzie pierwszy raz do szkoły. Okazał się fajny, pogadaliśmy razem długi czas. Był pierwszą osobą, którą poznałem w nowym miejscu, chyba dlatego będę go pamiętał.

           🔺  Bill Draytron [MrFrancuz]  - Byłeś po prostu kolegą, ale po usłyszeniu dużo na twój temat, przestałem  cię lubić.

🔺 Dieter Nietzsche [Pylvan] - Ani ty, ani twój bliźniak nie byliście osobami, których zdołałbym polubić. Raczej to się nie zmieni.

                  🔶 Leticia Bulstrode [Leticia] - Byłaś średnią opiekunką, natomiast nauczycielką z ONMS byłaś dobrą. Zawdzięczam ci przede wszystkim wiedzę praktyczną z tego przedmiotu. Dziękuje ci za to.

🔶 Lorcan Procter [modno] - Był moim jednym z ulubionych nauczycieli. Dziękuje za przekazywaną wiedzę, to przez zacząłem się więcej uczyć , szczególnie eliksirów.

🔶 Daniel Granth [Blusimusic] - Kolejny z moich ulubionych profesorów, ciekawych rzeczy można było się od pana dowiedzieć i podyskutować na ten temat. Oprócz lekcji fajny był klub astronomiczny, na którym to byłem w grupie Odlotowych Rakiet.

🔺 Carrick Procter [Purne] - Najgorszy z poznanych przeze mnie nauczycieli. Chodził zazwyczaj podenerwowany jakby co najmniej był w zamku za karę. Jego obecność źle mnie nastawiała, na szczęście tylko raz w tygodniu chodziłem na jego zajęcia. 

🔺 Galina Iwanienko [Galina] - Dyscyplina jest potrzebna i zawsze będzie, tylko, że nie w takiej formie. Robienie co lekcje kartkówek bo ktoś siedzi z tyłu? Nie tędy droga.


   [Obrazek: N7muAye.png]



[Obrazek: uqZSi6n.gif][Obrazek: elzstxi.gif]


[Obrazek: bjpFzL7.png]  Posiada kolekcję piór do pisania.

 [Obrazek: bjpFzL7.png]  Nigdy nie był w sytuacji zagrażającej jego życiu.  Gdyby nie szybkie reakcje, chłopak mógłby nawet zginąć.

 [Obrazek: bjpFzL7.png]  Brał udział w Olimpiadzie z Eliksirów w 2065/2067 roku.

 [Obrazek: bjpFzL7.png]  Uczestniczył w mugolskim obozie skautowym, gdzie zdobył kilka odznak.

[Obrazek: bjpFzL7.png]  Został zaatakowany przez stado wozaków.

[Obrazek: bjpFzL7.png]  Opiekował się Niuchaczem z jeszcze jedną osobą, za co dostali podwyższoną ocenę z egzaminu końcoworocznego z ONMS.

 [Obrazek: bjpFzL7.png]  Organizował wieczorne gry w Wielkiej Sali.

 [Obrazek: bjpFzL7.png]  Uczył grać się na gitarze.

 [Obrazek: bjpFzL7.png]  Został prefektem Gryffindoru w 2069 r. będąc ówcześnie w 6 klasie.

[Obrazek: bjpFzL7.png]  Chodziły plotki, że jest gejem.

[Obrazek: bjpFzL7.png]  Był w związku z dziewczyną.

[Obrazek: bjpFzL7.png] Stracił połowę nogi

[Obrazek: bjpFzL7.png]  Wierzy, że ciąży na nim fatum





[Obrazek: aQhib9g.png]



(Mam nadzieję, że poradziłem sobie z Kartą Postaci. Czekam na wszelkie uwagi.)
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#2
LERROOOOOY JENKIIIINS
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#3
czemu jesteś gryfon, a mieszkasz z krukonami
Leroy
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 2
Cze 2018
27
#4
Vita_MinkA napisał(a): (28.06.2018 14:55)czemu jesteś gryfon, a mieszkasz z krukonami

Poprawione. Zapewne zamyśliłem się i napisałem taką bzdurę. Dzięki.
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#5
Ładna KP
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#6
Fajna karta, dostajesz ode mnie repkę  Wink
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#7
Bardzo ładna kp | +rep
Cowen
Azkaban




Posty: 53
Tematy: 6
Kwi 2018

#8
Nieźle tylko zamiast kropek możesz dac, jakies przecinki by ławiej było czytac.
Leroy
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 2
Cze 2018
27
#9
Refresh
Leroy
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 2
Cze 2018
27
#10
Aktualizacja, kilka nowości.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.