Witaj!

[Ucz2] Nicodem Storm
HopeFox
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 4
Sie 2018
23
#31
wróć : (
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#32
Cytat:Bill Draytron | Były wróg, Kolega | - Bill, bardzo cię polubiłem odkąd uratowałeś mi życie. Przez długi okres czasu uważałem, że jesteś aroganckim idiotą, który patrzy tylko na siebie. Wojna między Storm a Draytron zaczęła się, gdy powiedziałeś nam o zakazie, wydanym przez twoją rodzinę. Byłem wściekły, jednak później zrozumiałem, że lepiej nie zbliżać się do żadnego Draytrona. Pokrótce, gdy dostałem prefekta, zmieniłem zdanie na temat całej twojej rodziny. Pomyśleć, że mogłem umrzeć gdyby nie te twoje eliksiry. Przez naszą kłótnie wiele się zmieniło. Nie zapomnę twojej rozmowy z Shannon na moście. Nie chciałem się zabić i tylko wy tak myśleliście. List pożegnalny do mojej matki był przygotowany wiele, wiele wcześniej, bo tylko ją kocham w naszej kochanej i troskliwej rodzinie. Bałem się, że gdy umrę przez moją chorobę, ona nie poradzi sobie. Tymczasem nasza przyjaźń idzie w coraz lepszą stronę i tego się trzymajmy.

;-; 10 łapek i wskrzeszamy Nicodema Storma



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.