Witaj!

Laurent La Mettrie.
DonStorm
Francuz.




Posty: 20
Tematy: 2
Kwi 2018

#1
[Obrazek: hhZH0pB.png]
Młody chłopiec urodzony we Francji, a dokładniej w Paryżu. Jego czystość krwi jest równa 50%. 
Aktualnie mieszka w Hogwarcie, gdzie trafił do domu Roweny Ravenclaw i w sypialni chłopców tego własnie domu aktualnie mieszka. Jest na pierwszym roku więc cała przygoda jeszcze przed nim.


[Obrazek: OlmJjQx.png]
(Oczywiście to nie jest stuprocentowo on.)

[Obrazek: c55623d4341174c334440c83391409e2.gif]

Krocząc korytarzami Hogwartu uczniowie mogą zauważyć dość wysokiego oraz szczupłego chłopca o czarnych jak smoła włosach i jasnej cerze. Jego oczy koloru błękitnego nieba błyszczą się pod równie czarnymi jak włosy brwiami, które nie należą do najobszerniejszych. Brwi są wąskie i idealnie komponują się z resztą twarzy chłopca. Schodząc niżej znajduje się jego "długi" nos z ledwo zauważalnym garbem. Zaraz pod jego nosem znajdują się jego usta, ostatnim czasem są coraz częściej uśmiechnięte co spowodowane jest obecnością jednej osoby. Oprócz głownych części twarzy są jeszcze jego kości policzkowe, które dodają mu uroku i smukłości jego twarzy. Włosy chłopaka są czarne i bardzo gęste, często związuje je w kucyk lub w mały kok z tyłu głowy.


[Obrazek: dUnKvW3.png]

[Obrazek: 0456288f7929fe1f06c39aa5f0505d45.gif]

Laurent to bardzo spokojna osoba, raczej zamknięta w sobie i nie otwiera się na nowe przyjaźnie i znajomości.  Woli mieć swoją grupkę znajomych i przyjaciół i z nimi spędzać czas. Jest jak przystało na przedstawiciela domu Roweny Ravenclaw inteligentny, kreatywny i pomysłowy. Jest też kreatywny co okazuje przy swoich pomysłach. Czasem bywa samolubny, aczkolwiek rzadko, jeszcze rzadziej jest chciwy. Oprócz tych wszystkich wymienionych cech jest też bardzo zazdrosny o swoich najbliższych. Jeśli mowa już o najbliższych, bardzo ich kocha i oddałby za nich własne życie. Próbuje również być miły dla jak największej ilości osób i stara się pokazywać samego siebie z jak najlepszej strony.


[Obrazek: ZGSwelW.png]
[Obrazek: 51882076e78af35b4892e2ee2c92b0ab.gif]

Jak sam Laurent mówi:
 "No więc, urodziłem się we Francji. W Paryżu! Przeprowadziłem się do Wielkiej Brytanii. No i jestem sobie tutaj, jakoś leci! Jeszcze żyję i nie mam zamiaru tego zmieniać."


[Obrazek: mCBmblV.png]
[Obrazek: ae76e91ef02d97e9e717b70577cbb1c6.gif]

Frédéric La Mettrie - Ojciec
 Isabelle La Mettrie - Matka


[Obrazek: KU3JKOl.png]
[Obrazek: f423005a5909b26474d3c450001dbe08.gif]

[Obrazek: 5wFiyog.png]

Aylin Ryeen - Aylin.. Można by o niej powiedzieć wiele! W końcu to dla niej się uśmiecham. Ona daje mi radość z życia. Jest po prostu świetna! Jest moją przyjaciółką! Ale... Chyba czuję do niej coś więcej.

Clark Storm - Clark.. Pierwsza osoba, którą poznałem wraz z jego kuzynem Johnatanem. Wydaje się być miły ale trochę się go przestraszyłem kiedy tylko zaczął na mnie krzyczeć przez to, że mówię po Francusku.

Johntan Storm - Johnatan.. Poznałem go egzekwo wraz z jego kuzynem Clarkiem. Jest o wiele wyższy od Clarka i lepiej zbudowany. Wydaje się jego podnóżkiem, Clark wciąż coś mówi a on tylko przy nim stoi.. Dziwne, ale mimo wszystko jest spoko.

[Obrazek: VpJZSHR.png]

Leo Granth - Leo jest trzecią osobą którą poznałem zaraz po Stormach. Wydaję się być spoko, pasjonuje się fotografią. Chciał mi nawet sprzedać jakieś zdjęcia, ale odmówiłem. Zagraliśmy kiedyś w szachy, fajny z niego kumpel.

Callidora Bowes - Madame Bowes. Pani prefekt, która ciągle krzyczy, średnio ją lubię bo przeszkadzała mi 
w rozgrywanej partii szach wraz z Leo.

Lilisya Cherrywood - Ruda dziewczyna, którą spotkałem w dormitorium. Ostatnio zaprzyjaźniłem się z nią. Jest bardzo miła, opowiedziała mi o swojej smutnej przeszłości. Nie jest taka dziwna jak myślałem.

Marysia Draytron - Niby przyjemnie się z nią rozmawia, aczkolwiek wydała mnie Madame Bowes kiedy wyszedłem ukradkiem z dormitorium.. To trochę popsuło jej reputacje, którą ją darzę. Marysia ro świetna przyjaciółka! Jest kochana, nie raz pomogła mi z różnymi problemami i nauczyła mnie nawet tańczyć. Niektórzy o nas plotkują ale..
Nie kocham jej, dobrze!? Znaczy kocham ale jak przyjaciółkę.. Nic więcej!

[Obrazek: 3FO6X8i.png]

Shannon Meaddl - Shannon to pierwsza przyjaciółka płci żeńskiej jaką poznałem w Hogwarcie. Jest bardzo miła dzięki czamu bardzo ją lubię. Pomogła mi kiedyś schować się przed Panią Prefekt, o dziwo to nie była Madame Bowes.

Lilith Otwell - To właśnie jest Pani Prefket przed którą ukryć się pomogła mi Shannon. Wydaje się bardzo miła i pomocna.

[Obrazek: nQxsrem.png]

Nicodem Storm - Kolejny Storm, i kolejny kuzyn Clarka, oraz brat Johnatana. Jest też najlepszym przyjacielem Aylin. Nie wiem dlaczego ale jakoś nie ciągnie mnie od niego.
Angel Ellis - PRZYJACIEL Nicodema. Tak, przyjaciel. Bo to mężczyzna. Mimo jego wyglądu jest płci męskiej.

(Jeśli o kimś zapomniałem, proszę o wiadomość  na forum.)


[Obrazek: EkFCiQu.png]
[Obrazek: 48cb1d75743d4a7a221a8212b502ab1f.gif]

꧁Posługuje się płynnie językiem Angielskim i Francuskim.

꧁Umie grać na pianinie, fortepianie oraz gitarze.

꧁W wieku 4 lat zaczął regularnie chodzić na basen.

꧁Umie dobrze rysować.

꧁Śpiew jest jedną z jego wielu pasji.

꧁Jego różdżka z jabłoni jest elegancko wyrzeźbiona, ma rdzeń z włosa jednorożca.

Od pierwszego dnia w Hogwarcie coraz częściej się uśmiecha dzięki jednej osobie.

꧁Na lekcje zawsze wchodzi ostatni.
Aylin
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Mar 2018
10
#2
Piękna karta, repeczka! Big Grin
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#3
Bardzo estetyczna karta, repka.
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Quintald
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 3
Lip 2017

#4
Bardo ładnie wygląda, dobrze napisana. W 100% zasługuje na repkę odemnie  Wink
Dajnozarł
Czarodziej




Posty: 28
Tematy: 2
Maj 2018
6
Ravenclaw
#5
Repeeczka
olasmo
Azkaban




Posty: 64
Tematy: 7
Lip 2016
Ravenclaw

#6
Ujdzie.
DonStorm
Francuz.




Posty: 20
Tematy: 2
Kwi 2018

#7
@Rifresz bo zginęło gdzieś pod Haplowymi wątkami.
DonStorm
Francuz.




Posty: 20
Tematy: 2
Kwi 2018

#8
@Refresh bo zniknęło w odmętach haplowych wątków.
DonStorm
Francuz.




Posty: 20
Tematy: 2
Kwi 2018

#9
@Refresh
+Lekka zmiana w relacjach.
+Lekka zmiana w ciekawostkach.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.