Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: James Blackwood
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga, Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: James jest chłopcem, który wyznacza sobie cele do których za wszelką cenę chce dążyć. Jest ostrożny w relacjach z innymi i nie lubi za bardzo przebywać w większym gronie niż 3-4 osoby. Jeżeli uzna kogoś za osobę ambitną i pełną wiedzy od razu stara się nawiązać znajomość co oznacza, że lubi przebywać w gronie osób uzdolnionych. Kiedy ma okazję, żeby nauczyć się jakieś nowej rzeczy to bez zastanowienia, przystępuje do nauki. Chce nauczyć się jak najwięcej. Jedyne co może go ”złamać” to śmierć bliskiej osoby.A po za tym jest nie ugięty. Dopóki nie pozna kogoś to obserwuje każdego z boku. Jednak jak każdy człowiek, posiada on wady. Jedną z nich jest to,że czasami jest za bardzo ambitny, ponieważ podczas porażki nie umie się z nią pogodzić, przeżywa ją bardziej niż normalna osoba. Natomiast drugą wadą jest to, że kiedy nie ma humoru lub nie jest w za bardzo dobrym nastroju, bywa bardzo nie miły, często potrafi z byle powodu kogoś zranić(słowem) ale stara się pracować nad tą rzeczą.
Wygląd postaci: James to chłopak o krótkich, brązowych i zadbanych włosach. Jego oczy są koloru zielonego, które odziedziczył po tacie. Ma nie zwykle ładną urodę za którą ma po mamie. Jego twarz jest podłużna. Na prawym policzku na małą, ledwie co zauważalną bliznę. James jest wysokiego wzrostu i ma dobrze zbudowane ciało jak na dziecko. Lubi się ubierać elegancko oraz nosi ubrania które mu dobrze leżą. Czasami nosi okulary tzw "zerówki" bo dobrze w nich wygląda. Jednak nie jest taki idealny, ponieważ jest jedna rzecz, o której nie chce rozmawiać jeśli chodzi o jego wygląd. Mianowice jego wadą w wyglądzie jest dość spora blizna na plecach, która nie wygląda za dobrze, lecz stara się o tym nie myśleć. 
Historia postaci: Historia Jamesa rozpoczęła się pewnego, słonecznego dnia a dokładnie 1 lipca 2054 roku. Wtedy przyszedł na świat, pierwszy syn Rosalie i Syriusza Blackwood Chłopak od pierwszych dni po narodzinach wygląd na prze szczęśliwe dziecko. Kiedy miał 4 latka nastąpiło objawienie magiczne. Podczas pobytu w zoo, James natknął się na terrarium z wężem. Kiedy przyglądał mu się, nagle podbiegła dwójka nieznajomych osób. Popchnęli go i upadł na ziemię. O dziwo nie zaczął płakać. Rodzice byli na przeciwko niego ale odwróceni plecami. Chłopak zdenerwował się i patrząc się na szybę z wężem o którą były oparte dwie nieznajome osoby nagle zniknęła. Towarzyszył mu wtedy gniew.Chłopiec, objawiał wielkie zainteresowanie eliksirami oraz zaklęciami obronnymi. Kiedy miał już 5 lat, rodzice kupili mu dwie książki, jedną dotyczące tego pierwszego zainteresowania a drugą zaklęć obronnych. Jakiś czas później zainteresowała go Transmutacja. Fascynowały go przemiany zwierząt w np. rzeczy. Później zaczęły pojawiać się inne zainteresowania, typu Quidditch.  I tak się rozwijał aż do jedenastych urodzin, kiedy przyleciał dość dziwna koperta z listem. Po pieczątce z tylu koperty rodzice już widzieli jaka treści będzie w środku. Chłopiec po przeczytaniu listu był bardzo szczęśliwy, bowiem widział ze dzięki edukacji w Hogwarcie jest w stanie osiągnąć coś dużego w życiu. Zaczął sobie już stawiać pewne cele, które chciał zrealizować  podczas nauki w Zamku. Następnego  ranka, James wraz z rodzicami udał się na ulice Pokątną, aby dokonać odpowiednich zakupów. Niezwykłą rzeczą jaka miała miejsce, była różdżka która wybrała chłopaka. Była to różdżka z bardzo mocnym  rdzeniem, a mianowicie włókno ze smoczego serca. Rodzice już wtedy wiedzieli, ze ich syn będzie kimś sławnym w świecie czarodziejów. James nie chciał żadnego zwierzęcia ze sobą wziąć, ponieważ uznał ze nie będzie miał czasu na zajmowanie się. Dzień później, czyli ten ważny dzień, 1 września. Chłopiec udał się z rodzicami na stacje Kings Cross w Londynie, a stamtąd przedostał się przez ścianę na peron 9 i 3/4. Tam już czekała lokomotywa, która za chwile miała zabrać młodych czarodziejów do Hogwartu. Chłopak w pociągu nie szukał specjalnie znajomych. Lecz? Dalsza historia zostanie przedstawiona w czasie nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Odwrocil się w stronę chłopaka odpowiadając mu jedynie* Cześć 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Jasne, ze wiem. W maju byłem na wycieczce w Warszawie i zwiedzałem go)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*widząc, ze jakiś nie znajomy podaje mu talerz z zupą, szybko zabrał swoje rzeczy i przesiadł się do swojego znajomego*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałem serwerów o tematyce Harrego Pottera i natknąłem się w internecie na Hapla.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Nie przypominam sobie, aby nazwisko "Howard" było czysto krwistym rodem, jeżeli jednak się mylę prosiłbym o przesłanie do mnie na pw zgodę od głowy rodziny oraz dowód potwierdzający status krwi. 
Edit: Jeżeli takowe jednak nie istnieje, to zmień po prostu nazwisko i powiadom mnie o tym wstawiając tutaj wiadomość. Oczywiście procent czystości krwi wtedy też musisz zmienić.
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#3
Zmieniłem status krwi na 75%
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
PWWP napisał(a): (02.07.2018 16:01)Zmieniłem status krwi na 75%

Nazwisko też zmień, pojawiało się na serwerze masę razy, a my staramy się unikać takich sytuacji.
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#5
Zmieniłem nazwisko
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#6
Wstrzymuję.
Do charakteru dopisz przynajmniej dwie wady oraz rozwiń każdą z nich. Tak samo z wyglądem, zabrakło czterech linijek tekstu. Od razu po narodzinach dziecko nie wydaje żadnych odznak magicznych, zachowuje się jak na zwykłego małolata przystało. Fragment z psem nie przejdzie, mało kto potrafi wzrokiem zatrzymać wychylające się zwierzę, nie jest wszechmocny. Przy objawieniu się mocy towarzyszą czarodziejowi zawsze silne emocje, takie jak: smutek, gniew itp. Rozwiń całą jego historie, szczerze wątpię, aby całe dzieciństwo spędził na interesowaniu się zaklęciami obronnymi oraz eliksirami. Popraw wszelkie błędy językowe, takie jak chociażby "pokotną". Przy statusie 75% będę od ciebie wymagał bardzo wyczerpującego podania, napisanego bezbłędnie i bez jakichkolwiek błędów oraz powtórzeń.
3 dni i 3 szansę na poprawę.
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#7
Poprawione
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#8
Zaakceptowane!
Pamiętaj aby trzymać się wypisanego przez siebie charakteru, nie zmieniaj go co dwa dni i pod żadnym pozorem nie znijacz w ten sposób postaci.
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.