Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Bartikos
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Alex Halley
Miejsce urodzenia: Kassel, Niemcy
Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Alex od małego wykazywał się byciem cichutkim, ale za to był bystrym chłopakiem. Uważa, że w życiu nie można nikomu ufać, a jak liczyć to tylko na siebie. W szkole miał zawsze bardzo dobre oceny, ale nie miał znajomych. Po prostu uważał, że ludzie, są podli i okropni. Łatwo przychodzi mu unikanie ludzi, choć niekiedy ma wyrzuty sumienia, nigdy nie odważył się o tym powiedzieć. W sytuacjach, kiedy zostanie wyprowadzony z równowagi (a jest to trudne do wykonania), zawsze stara się opanować i pogrążyć oprawcę bełkotem naukowym. Jak się można domyślić, trudno przychodzi mu nawiązywanie nowych znajomości. Często wyznacza sobie różne cele, które rozpoczyna wcielać w życie, po czym zaczynają go interesować zupełnie inne sprawy. Tłumaczy to sobie tak, że w ten sposób wykształci się wszechstronnie. Niezmienną pasją i miłością są piosenki i pisanie. W tym właśnie widzi siebie w przyszłości. 

Wygląd postaci: Zaczynając, twarz Alex’a, jest dość typowa nie wyróżnia się jakoś specjalnie, posiada on piwne oczy, które zależnie od światła mogą wyglądać jak kryształy. Kolor włosów doskonale się z nimi komponuje, są bardzo ciemno brązowe. Nos i usta nie wyróżniają się niczym szczególnym. Nie ma bladej cery, dzięki czemu jego oczy wydają się być ciemniejsze. Ma idealnie proste zęby. Nosi okulary z czarnymi oprawkami. Jest średniego wzrostu i ma idealną wagę.
 
Historia postaci: W Grudniową burzliwą noc w Niemczech urodził się Alex. Po porodzie przeprowadzili się do Wielkiej Brytanii, gdzie miał spędzić swoje dzieciństwo. Przeprowadzka wymuszona była problemami finansowymi rodziców, a że mieli tam rodzinę, wybrali właśnie Wielką Brytanie. Alex był z dość biednej rodziny, ponieważ jego tata stracił firmę. Chłopak większość czasu spędzał na dworze czytając książki. Pewnego razu przy śniadaniu, gdy Alex miał już 8 lat, dowiedział się, że jego Rodzice, nie są jego rodzicami, ponieważ był adoptowany. Wtedy Alex się podłamał i uciekł z domu od rodziców zastępczych, ale że był mądrym chłopcem jeszcze tego samego dnia wrócił. Od tamtego czasu miejsce miały różne dziwne zdarzenia np.: kiedy się zdenerwował, przedmioty wznosiły się i roztrzaskiwały się o ziemię. Jego rodzice powiedzieli mu, że jest czarodziejem, o czym sami dowiedzieli się z listu, który otrzymali podczas adopcji. W owym liście wytłumaczono, kim jest Alex i jakie z tym wiążą się obowiązki. Chociaż Alex wiele razy wypytywał o swoich rodziców, nie otrzymał prawie żadnych odpowiedzi, spowodowane to było, niewiedzą rodziców zastępczych. W wieku 11 lat otrzymał list, nie do końca wiedział o co chodziło w tym liście, ale rodzice zastępczy, wszystko mu wytłumaczyli. Pewnego dnia poszli z nim na ulicę pokątną na zakupy, w dostaniu się na ulicę pokątną pomógł im inny czarodziej, który został o to poproszony, przez biologicznych rodziców, o czym również było wspomniane w liście. Oczywiście pierwsze miejsce do którego się udali to… Księgarnia. Alex był zafascynowany całym asortymentem książek, kupił sobie nawet 3. Dalej poszedł kupić różdżkę, szaty i inne potrzebne rzeczy do nowej szkoły. Z trudem wyczekiwał na dzień rozpoczęcia edukacji. Przyszedł czas rozłąki, Alex'a i jego rodziców zastępczych. Na stacji King's Cross, nigdy nie było tak smutnej ciszy, która idealnie oddawała charakter pożegnania z bliskimi.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Szybko spojrzał na Ucznia, po czym spuścił wzrok i z niepewnością w głosie powiedział* Cześć... Jestem Alex Halley. A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Zgaduje że w centrum, ale nie jestem z Warszawy Wink )

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Spogląda zniesmaczony w talerz* Nie jestem głodny

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Kiedyś już grałem i postanowiłem wrócić Smile

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
Owszem, Wielokrotnie został przeze mnie przeczytany.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Z tego co mi się wydaję, to nazwisko Stone należy do jednego z serwerowych rodów. Więc poproszę zgodę na pw od głowy rodziny na nazwisko, jeżeli takowego nie posiadasz to zmień obecne.
Bartikos
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2018
0
#3
Wilk napisał(a): (04.07.2018 13:44)
Z tego co mi się wydaję, to nazwisko Stone należy do jednego z serwerowych rodów. Więc poproszę zgodę na pw od głowy rodziny na nazwisko, jeżeli takowego nie posiadasz to zmień obecne.

W dziele z Rodami Serwerowymi, nie znalazłem nazwiska rodowego Stone
Bartikos
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2018
0
#4
Poprawiłem już podanie!
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#5
Wstrzymuję.
Skoro wspominasz już o jakiś zdarzeniach z przeszłości, to wypadałoby rozwinąć ten temat. Wyjaśnij z jakiego powodu przeprowadzili się do Londynu oraz to, w jaki sposób chłopak został adoptowany, stracił rodziców? Co się z nimi stało? Pamiętaj, że jeżeli przybrani opiekunowie są mugolami, to pod żadnym pozorem nie mogli wiedzieć o ulicy pokątnej (jeżeli jednak posiadali takową wiedzę, to napisz coś na ten temat), w takich sytuacjach przychodził Hogwarcki rzecznik z mugolami i wprowadzał dziecko w świat magii. 
3 dni i 3 szansę na poprawę.
Bartikos
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2018
0
#6
Poprawione
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#7
Wstrzymuję.
Dopisz do historii zabrakło pożegnania się z rodzicami na stacji King's Cross. Cały czas mi nie pasuje ta wizyta na pokątnej, bo skoro są mugolami, to nawet właściwie poinstruowanie powinno być ciężkim zadaniem, wręcz niemożliwym do zrealizowanie. Dlatego popraw to, lub całkowicie zmień.
3 dni i 2 szansę na poprawę.
Bartikos
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2018
0
#8
poprawione
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#9
Okej, może być. Teraz tylko uporządkuj cechy, gdyż na tych obecnych nie jestem w stanie przydzielić cię do żadnego domu. Niektóre z nich wykluczają inne, dlatego zmień to.
Bartikos
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2018
0
#10
Mam nadzieję, że o takie uporządkowanie chodziło



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.