Witaj!

Grenda G❀ring [KP]
Grotexx
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 44
Tematy: 9
Sie 2017
68
Gryffindor
#1
     
[Obrazek: 268241176029211.png]          Cześć! Nazywam się Grenda, Grenda Gring i jestem czarownicą pół krwi. Urodziłam się w szpitalu w miejscowości Glasgw w 2052 roku z nocy 23 na 24 czerwca. Nie pamiętam moich biologicznych rodziców. Zostałam adptowana przez dwójkę sympatycznych mugoli zanim skończyłam roczek, i to własnie oni stali się moją rodziną. Razem z nimi mieszkam na małej farmie nieopodal Glasgw. W czasie roku szkolnego z dumą zamieszkuje dormitorium domu Godryka Gryffindora. Na chwile obecną z powodów prywatnych powtarzam siódmą klasę, jednak już nie dużo czasu pozostało mi do egzaminu po którym opuszczę mury zamku.

[Obrazek: OXV7Nzs.png]🎀𝒥𝒶𝓀 𝓌𝓎𝑔𝓁𝒶𝒹𝒶𝓂? 🎀[Obrazek: OXV7Nzs.png]





         Cóż...powinnam zacząć od przysłowia ,,Nie oceniaj książki po kładce''. W sumie nie wiem kto to powiedział, jednak jestem pewna że tak na prawdę nie liczy się to jak wyglądasz, tylko to jaki jesteś w środku. Nie mniej jednak aby do tego dojść musiałam przejść na prawdę długą drogę. Mój wizerunek zmieniał się na przestrzeni lat kilkukrotnie... W końcu najważniejsze żeby wyglądać tak, jak się czujesz, prawda?




🐁🎀  𝒲 𝒸𝒽𝓌𝒾𝓁𝒾 ❀𝒷𝑒𝒸𝓃𝑒𝒿 🎀🐁

     Czasami, gdy przechodzicie zapomnianymi korytarzami szkoły, lub gdy wybierzecie się na spacer na szkolne błonia  w mało dostępne miejsce możecie spotkać tam mnie. Wysoką, zgrabną i szczupłą dziewczynę  z kasztanowymi włosami, luźno opadającymi na ramiona. Jeśli ktoś z was odważył by się podejść bliżej, i spojrzeć na moją twarz, za pewne pierwsze co by zobaczył to para piwnych oczu która już by się mu przyglądała. Skupiając się jednak na jej twarzy, można zobaczyć że jest ona pociągła, o wyraźnych kościach policzkowych. Nieco ponad oczami widać wysokie, gładkie czoło, natomiast niżej natomiast niżej mały, zadarty ku górze nos. Jedyne co pozostała to powiedzenia o mojej twarzy, to to że mam pełne, szerokie, zaróżowione usta. Może to nie do końca jest cecha wyglądu, ale posiadam również pogodne, zalotne spojrzenie, którym obrzucam wszystkich których napotkam. Ale dość już o mojej twarzy... Powoli schodząc niżej można zauważyć u mnie wąską, krótką szyje oraz szerokie a zarazem drobne ramiona. Pomimo że jeszcze się uczę jestem już dojrzała...przynajmniej jeśli chodzi o wygląd, dlatego też są u mnie widoczne wyraźne, kobiece kształty. Jeśli chodzi o moją talię to jest to tak zwana talia osy, której pozazdrościć może mi nie jedna dziewczyna...chociaż fakt...zanim do tego doszło wyglądałam jak chodzący kartofel...ale o tym dowiecie się już potem!


🌠🎀  𝒲 𝒹𝓏𝒾𝑒𝒸𝒾ń𝓈𝓉𝓌𝒾𝑒 𝒾 𝓃𝒶 𝓅❀𝒸𝓏ą𝓉𝓀𝓊 𝓈𝓏𝓀❤ł𝓎:  🎀🌠

     Oj...kiedyś to było... Nie ma co ukrywać że w dzieciństwie nie wyglądałam tak dobrze jak teraz. Przypominałam raczej małego, chodzącego kartofelka....No dobrze....nie takiego małego. Zawsze przewyższałam moich rówieśników nie tylko pod względem wzrostu, ale i wagi. Jeśli chodzi o moją twarz, była ona pełna piegów, natomiast moje włosy były rude. Tak wiem wiem...to może być dla was zaskoczeniem jednak ci którzy pamiętają mnie jeszcze z czasów szkolnych na pewno przypomną sobie, jak wyglądałam.... Nie ukrywam że z powodu mojej okrągłej sylwetki, niskiego jak na dziewczynkę głosu i rudych włosów spotkało mnie wiele nieprzyjemności, takich jak nazywanie potworzycą...ale teraz gdy patrzę na to z perspektywy czasu bawi mnie to.... zresztą bardzo lubię oglądać miny osób które kiedyś się ze mnie naśmiewały, a teraz zazdroszczą mi tego jak wyglądam. Wszystko zmieniło się, gdy poszłam do klasy czwartej.

 🐠🐳🎀  𝒦𝓁𝒶𝓈𝒶 𝒸𝓏𝓌𝒶𝓇𝓉𝒶:  🎀🐳🐠
   To właśnie ten moment w którym zaczęłam dorastać, i moje ciało zaczęło się zmieniać. Do dziś pamiętam miny Callidory, Antoniny, Laury, Xantha i paru innych osób, które widząc mnie pierwsze raz po mojej przemianie nie mogły mnie poznać.  Już nie byłam tą samą otyłą, grubą dziewczyną z Gryffindoru co kiedyś. Moje wcześniej rudawe włosy zmieniły już do reszty kolor na kasztanowy, przez to że całe wakacje pomagałam moim rodzicą, udało mi się zgubić parę zer na wadze, co w połączeniu z dość intensywnym wzrostem sprawiło że już w cale nie była gruba. Fakt - wtedy nie miałam jeszcze tak ładnej talii jak teraz, jednak i tak wyglądałam dobrze. Piegi z mojej twarzy również poznikały, przez co wyglądałam dużo lepiej. A! Zapomniałam. Zmieniłam również moją fryzurę. Postanowiłam że wcześniej, spięte w kok włosy rozpuszczę, co bez wątpienia też dużo zmieniło. Nie myślcie że to wszystko nastąpiło w dwa miesiące. Po prostu bardzo duża...no dobra..prawie wszyscy moi znajomi wcześniej nie zwracali na to uwagi, a te dwa miesiące rozłąki jedynie przypieczętowały moją zmianę. 

🍑🍎🎀  𝒦𝓁𝒶𝓈𝒶 𝓅𝒾ą𝓉𝒶 𝒾 𝓈𝓏ó𝓈𝓉𝒶:  🎀🍎🍑

   Wiek 15-16 lat był dla mnie czasem eksperymentów. To własnie wtedy postanowiłam zmienić mój styl o 180 stopni. Przefarbowałam włosy na różowo, oraz chodzić w lekkiej, różowej sukience która wyglądała jakby zrobiona była z wielkich, kwiatowych płatków. Nie żałuje tej zmiany ponieważ pomogła mi ona odkryć samą siebie. Chodziłam tak przez rok, aż do klasy siódmej. Jednak ,,tamto'' wydarzenie zbyt mą wstrząsnęło bym dalej mogła chodzić w tak wesołym stylu, musiałam odpuścić. Dla mnie wszystko co się wtedy stało było zbyt ciężkie do pogodzenia, więc wróciłam do pierwotnego wyglądu, i chodzę tak to dziś.



[Obrazek: mFoaggJ.png]

[Obrazek: tFSZZa9.png]🐯🐼🎀𝑀ó𝒿 𝒞𝒽𝒶𝓇𝒶𝓀𝓉𝑒𝓇:🎀🐼🐯[Obrazek: tFSZZa9.png]

   Jeśli chodzi o mnie, to już wiele razy słyszałam że mnie ,,nie da się ogarnąć'' i wiem że to prawda, więc opisanie mnie słowami jest niemożliwe. Skoro jest to niemożliwe, to ja własnie tym się zajmę, bo w końcu skoro coś jest nie możliwe to co to dla mnie! Jestem jakby nie patrzeć nie ustępliwa, pewna siebie i odważna. Zdaje sobie sprawę z moich słabości, i staram się z nimi walczyć. Nie ma co ukrywać że jestem też trochę...no dobra....jestem trochę bardzo szaloną, i wybuchową osobą. Lubie się bawić, słuchać muzyki i .... kiedyś też spędzać czas z przyjaciółmi. Od pewnego czasu bardziej zaczęłam odnajdywać się w samotności...dlatego właśnie można mnie spotkać chodząc po lesie, czy też w opuszczonych korytarzach zamku których nikt już nie używa. Mimo to, jestem osobą bardzo optymistyczną, staram się dostrzegać plusy w każdej sytuacji, i na prawdę wierze że w każdym człowieku jest coś dobrego. Nie wierzę za to w przeznaczenie, przecież to głupota by ktoś mówił nam jak potoczy się nasze życie. To my kształtujemy nasz los, i to co będziemy robić zależy wyłącznie od nas samych. Gdy mogę, na prawdę staram się pomagać innych, jednak w ostateczności zadbam również o to, co dobre dla mnie. Kiedyś bardzo łatwo było mnie zdenerwować za to teraz...Cóż....na pewno jest lepiej. Dalej jestem wybuchowa ale wszystkie przykrości staram się puszczać koło ucha. Na koniec mogę jeszcze wspomnieć że jestem marzycielką, i bardzo często potrafię siedzieć, i marzyć jak piękna będzie moja przyszłość...oby tylko wszystko się spełniło.


[Obrazek: bT9vPwN.png]
[Obrazek: micQWwS.png]🐞🐳🎀𝑀💍𝒿𝒶 𝒽𝒾𝓈𝓉❁𝓇𝒾𝒶🎀🐳🐞[Obrazek: micQWwS.png]



     No tak...Historia moja jest dość długa i pokręcona, więc ją również wypadało by jakoś podzielić...nie opowiem wam oczywiście wszystkiego...w życiu zdarzają się takie momenty które na prawdę chciało by się przemilczeć, więc chyba sami rozumiecie, prawda?

🍪🎀 💞𝓀𝓇𝑒𝓈 𝒹𝓏𝒾𝑒𝒸𝒾ń𝓈𝓉𝓌𝒶 🎀🍪

    No to tak...jak już pewnie wiecie urodziłam w nocy z 23/24 czerwca. Moja biologiczna matka zmarła podczas porodu, a ojciec nie dał sobie z tym rady, dlatego oddał mnie do adopcji. Całe szczęście dwójka mugoli, Rose i Kevin postanowili mnie adoptować i zająć się mną. Sami nie mieli dzieci, byli prostymi farmerami. Przez 11 lat mieszkałam z nimi na farmie, a jedyne co pozostawili mi rodzice to list, który miałam dostać gdy stanie się coś niespodziewanego...rzecz jasna chodziło tutaj o ujawnienie mojej mocy magicznej.  [C.D.N]



[Obrazek: y3gHOGl.png]
[Obrazek: aLC2G7S.png]🕊🎀𝑅💮𝒹𝓏𝒾𝓃𝒶 𝒾 𝓅𝓇𝓏𝓎𝒿𝒶𝒸𝒾𝑒𝓁𝑒🎀🕊[Obrazek: aLC2G7S.png]

🍩Rose Goring [IC] - Moja przybrana, a po mimo wszystko prawdziwa mama. Kocham cie najmocniej na świecie, i jetem ci wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiłaś.

🍩Kevin Goring [IC] - Jesteś najwspanialszym tatą jakiego mogłam sobie wymarzyć. Tobie również z całego serca dziękuje za to, kim teraz jestem.
                        
[ooc] 
Prośba do wszystkich. Fakt Grenda teraz potraciła kontakty z ludźmi, i przyjaciół nie ma, ale jeśli ktoś zaczenie ze mną odgrywać, i będzie bądź mimo wszystko chce znaleźć się w relacjach proszę zgłoś się do mnie na dc GROTEXX# 3949.  Wszystkie rzeczy które mogę poprawić też mi piszcie, mam nadzieje że się wam spodoba bo trochę pracy w tą kartę włożyłem. Ps. Oto darmowy pączek dla ciebie 🍩 .
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
[Obrazek: latest?cb=20130406210710]
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#3
Nie polecam.
pdw
PureBloodHunter
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 4
Mar 2018
14
Slytherin
#4
[Obrazek: tumblr_maxtcne9b11rghkxeo1_250.gif]
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#5
Junter Junter DragonJunter, nie idzie mi tego napisac, ale pierwszy raz od 4 lat... dobra kp.
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Grotexx
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 44
Tematy: 9
Sie 2017
68
Gryffindor
#6
LENIWIECHERE napisał(a): (05.07.2018 01:39)Junter Junter DragonJunter, nie idzie mi tego napisac, ale pierwszy raz od 4 lat... dobra kp.

Aż tyle to ja nie gram ale dzięki. No po takim czasie nawet ja się ogarnełem Tongue
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#7
[Obrazek: hermann-goering-3.jpg]
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#8
Geralt napisał(a): (05.07.2018 11:56)
[Obrazek: hermann-goering-3.jpg]

Rodzinka.


//Woolf
+40% za niepotrzebne i obraźliwe komentarze.
pdw
olasmo
Azkaban




Posty: 64
Tematy: 7
Lip 2016
Ravenclaw

#9
Nie poznałam na swojej postaci Grendy, ale ze skrinów i KP wnioskuję, że to jest królowa, Miss Hogwartu 2065/nieskończoność  Heart
Grotexx
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 44
Tematy: 9
Sie 2017
68
Gryffindor
#10
Reff, Grenda żyje i do tego dodam że relacje po części zostały uzupełnione. A jak kogoś nie wpisałem to wybaczcie i piszcie mi a ja zaraz poprawie!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.